Şimdi Ara

A101 marketteki Rapido marka ofis koltuğu alınır mı? Tavsiyeleriniz nelerdir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.599
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

A101 marketlere 22 şubat 2018 tarihinde gelecek olan Rapido marka ofis koltuğunu kullananlar var mı aranızda? Masaüstü bilgisayar için satın almak istiyorum. Bu koltuğun rahatlığı ve sağlamlığı hakkında hiçbir bilgim yok. Günde mesela 5- 6 kullanım sonucunda rahatsızlık verir mi? Bir de sağlam mıdır ve yukarı aşağı yükseklik ayarlama mekanizması dayanıklı olur mu?

İnternetten satın almakla ve kargo ücreti, geliş süresi vs. uğraşmamak için en yakın A101 şubesinden almayı düşünüyorum. Ayrıca kurulumu kolay mıdır?

NOT : Konunun nereye açılması gerektiğinden emin olamadım, yanlış yerdeyse kusura bakmayın. Bahsettiğim koltuk için şu adrese bakabilirsiniz:
    http://aktuel-urunler.com/a101-22-subat-2018-aktuel-urunler-katalogu/a101-22-subat-ev-mobilyasi-aktuel-urunleri-2/

Teşekkürler.

• sıradan ofis koltugu pek birşey bekleme bence
  • 5-6 saatlik kullanım için daha üst modeller tavsiye ederim. Bel desteği mutlaka olsun. Maddi açıdan zayıfsanız bu da iş görür, beli destekleyecek birşey koymak şartıyla.
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. En fazla bu paraya kadar alınabilecek koltuk bu galiba.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.