Şimdi Ara

A101 İLK SİPARİŞE ÖZEL 100 TL ÜZERİ 30 İNDİRİM devam kişiye özel (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
7
Favori
36.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denedim bebek bezi almak için ama kod çalışmıyor.
  • Acaba kod çalışıyormu diye spontene bi sepet yaptım, sonra çalışınca hemen sipariş geçeyim dedim. Üstelik ürünlerin çoğu piyasanın altında. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Bu arada cidden stokçuluk yapanları kınıyorum..

A101 İLK SİPARİŞE ÖZEL 100 TL ÜZERİ 30 İNDİRİM devam kişiye özel
     A101 İLK SİPARİŞE ÖZEL 100 TL ÜZERİ 30 İNDİRİM devam kişiye özel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• BlackEagles2 kullanıcısına yanıt
    Bizimtoptan o konuda çok iyi. Naylon paketteki turşuyu bile ayrı kutuya koyuyor patlamasın diye, 30 kiloluk alışveriş yaptım koli taş gibi sağlam geldi, kaportada bile çizik yok. Bizim burdaki kargocular çok yaramaz değil onun da etkisi vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azstek

Migros domates salçası kullandınız mı nasıldır money ile birlikte kilosu 7,60'a denk geliyor (830gr kutusu 6,30'a geliyor) alınır mı? Ya da ne tavsiye edersiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam, migros'a o konuda kırgınım :)
    20'ye 5 money başlamadan önce domates salçası
    7.25 tl fiyatı vardı. Kampanya ayağına 7.95 tl oldu.
    Ya da kötü bir tesadüf oldu.

Evdekiler beğeniyor. Uygun fiyata tat marka bulamazsam ikinci tercihim hem migros salça olmuştur.
    Yanlış hatırlamıyorsam zaten, tat konserve yapıyor.
    Biber salçasının fiyatı 650 gr cam için 5.95 tl ilk defa dün ondanda sipariş verdim. Sanal market kodu ile 4.20 tl civarına geliyor.

• Arkadaşlar bebek bezlerinde geçerli değil mi? Ben 135tl lik sepet yaptım fakat düşmüyor.
  • nabu kullanıcısına yanıt
    Kod gece bitti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kupon Kodu: geçerli değildir.
  • NACTRUMS kullanıcısına yanıt
    Gece 2 gibi bitti galiba akşam çok yoğunluk oldu

• kod ölmüş hayırlı olsun
  • a101 e-ticarette de lider olmak peşinde

merak etmeyin yine farklı bir indirim hediye çeki gibi bişiyler yapar
    2 güne 3 güne bir değişik atraksiyonlar içinde oluyorlar

ama doğru dürüst ürün olmuyor ürün yelpazesi çok dar
    tedarik edip satma işleri bazı alınacak ürünlerde sıkıntı.

ama şu Aras kargodan kesinlikle vazgeçmeleri gerekli
  • sömürmüşsünüz bir şey kalmamış ki
  • GCGorusu kullanıcısına yanıt
    Aras bu konuda çok sabıkalı.
    Bir keresinde bana gönderilen peynirin nasıl fırlatmışlarsa çift kat poşeti yırtılmış ,kutusu ıslanmış ve parçalanmış.Peynirin bir kutusu geldi,diğeri gelmedi.Şubeye gittim baktım getirmeye utanmışlar,ücra bir köşeye paketimi atmışlar.Olay çıkardım tabii ki.Ancak pişkinlikte sınır tanımayan şube personeli sıvı barındıran ürün diyerek ihaleyi bana bıraktı.Şaşırdım mı, şaşırmadım.
    İkinci olay da; Aydın'dan incir sipariş ettim.Satıcı incir paketlerini bir kutuya koymuş sığmayan iki paketi de kutunun üstüne sıkıca bantlamış.Kutu geldi iki paket eksik.Satıcı gönderdim diyor aras koli böyleydi diyor.Bölge müdürlüğünde çalışan birini araya soktuk,araştırdı.İki paketi transfer merkezinde kutudan ayırmışlar.Birini güzelce yemişler diğerini de sonra yemek için ayırmışlar.O paket de sonradan elime ulaştı.Yine şaşırdım mı, hayır.
  • Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Bölgesel olarak farklılıklar olabiliyor demek ki. Kurumsal olarak standart bir hizmet anlayışına sahip kargo firması göremeyeceği z galiba

• Mr.Blof kullanıcısına yanıt
    Haram lokmayı nasıl yiyorlar pes doğrusu.

• 5 LT yağlar bitmiş.
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    İyi olan kargo şirketi var mı ki?
    Hangi kargo şirketi fazla kargo taşıyorsa, bu tarz sorunlar ister istemez çıkıyor, yoğunlukla orantılı olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 6 Şubat 2019; 12:8:50 >
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Kargo kaliteleri şubelere göre değişiyor, ben buradaki Aras'tan memnunum mesela ama bu Aras'ın tüm şubelerinin iyi olduğu anlamına gelmez. Bu yüzden direkt X kargo kötüdür demek doğru değil.

• AslanAvda kullanıcısına yanıt
    2 Hesaba tamamın ben 140 TL alışveriş yaptım ihtiyaçlarımı halen gideremedim ama 10 hesap gibi aç gözlü olmanın anlamı yok bunların yüzünden kampanya yapmak istemiyor firmalar onların amacı çok kişiye ulaştırıp firmalarından alışveriş yapmalarını sağlamak.
  • Benim sipariş gorunmuyor neden acaba. Kart harcamlatinda da yok islem. Hal bu ki gece provizyona dustugunden de eminim. Gece 12 den sonra odeme yapmistim.

• benim sipariş kargolanmis

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.