D

Onbaşı
08 Ekim 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 183 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba değerli bilgili arkadaşlar.

Ben pek anlamam 2 ürün arasından hangisi kullanım ve sonrası satış piyasası açısından? Teşekkürler.

Sevgili arkadaşlar merhaba,

Kontenjan var. (son 4 kontenjan)

İade kodu:
https://www.booking.com/s/35_6/c7f7e0f3

Min 40 Euro ( Güncel Tl değeri 260 tl) harcamalar için geçerlidir. Zaten otel seçimi yaptığınızda şartları sağlayıp sağlamadınız belli olur.
16 Şubat 2019 tarihinde Avva İzmir Selway mağazasından 4 adet pantolon alarak 410 TL ödedim. Bunun akabinde yaklaşık olarak 2 hafta sonra talimatlara uygun şekilde siyah olan pantolonu yıkadıktan sonra üzerinde beyaz lekeler ve solma oluştu. Bunun ardından müsait olamadığım için bir süre bekledikten sonra 09.03.2019 tarihinde mağazaya giderek ürünü değiştirmek istediğimi, ürünün ayıplı hatalı olduğunu belirttim.

Ürünü incelemeye yollayacaklarını belirttiler, kabul ettim. Daha sonra arandım ve inceleme sonucunun ret şeklinde karar verdiğini belirttiler.

1 arkadaşımın daha başına gelmişti bu renk atması, solma. Mavi mağazasından pantolon alacakken hadi Avva'yı deneyeyim dedim, pişman oldum.

Param çöpe gitti diye düşünmüyorum zira onu almak için en azından Tüketici Hakem Heyetine de başvuracağım.

Yaşım gelmiş 30'a. Memurum. Malın kıymetini bilirim. Daha evvel aldığım pantolonlar sayısı 100e gelmiştir belki geçmiştir. Hiç sıkıntım olmamış. Şimdi sanki yıkamayı ütülemeyi bilmiyormuşuz gibi muamele ediyorlar.

Bu markadan ürün alırken bilhassa bu pantolonsa dikkat edin, yazdığım aklınızın bir köşesinde bulunsun derim.

Saygılar.
Kod: ILKSIPARIS

Kişiye özele dönüştü bazı hesaplarda oluyor
bonus üye işlerinden tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her 125 tl giyim, elektronik, kozmetik alışverişlerinden birincisine 10, 3.süne 15, 5.sine 25 yl toplam 50 bonus. Denizkartımdan katılıma 10 daha bonus.

Tek alışveriş yapılıp 125e 20 gelir.

Temassı işlemden de 10 indirim, birleşir.

Örnek: Farklı günlerde yapılan 500, 150 tl, 80tl ve 90 tl lik işlemler için sırasıyla 60,10,5,5 tutarında toplam 80 tl ödül kazanılabilir.

Kampanya 01.02.2019 ile 28.02.2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Aynı gün yapılan harcamaların ilki geçerlidir.

Bonus pos zorunluluğu yoktur.
ING Banka Kart'ınızla 21 Ocak'a kadar yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL* hesabınızda!
Üstelik, Ocak ayı harcamalarınızın toplamı 750 TL'ye ulaştığında Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplara %2ek faiz!
Harcamalarınızı ING Mobil Turuncu Ekstra Menüsünden takip edebilirsiniz.
Hemen alışveriş yapın kazanmaya başlayın.
*Kampanya kapsamında, 11-21 Ocak 2019 tarihleri arasında ING Banka Kartı ile yapılacak toplam 150 TL ve üzeri alışverişe 50 TL nakit hediye kazanılacaktır. 
Alışveriş iadesi olması durumunda, alışverişlerin toplamı 150 TL altına düşerse nakit hediye kazanılamayacaktır. 
Nakit hediye yüklemesi 5 Şubat'ta gerçekleşecektir. 
Kampanyadan, nakit hediye yükleme tarihi itibarıyla Turuncu Ekstra Programında olan müşteriler faydalanabilecektir.
28 Şubat 2019 a kadar havayolu, konaklama,seyahat, araç kiralama sektörlerinde kredi kartına kullan toplam max 150 tl ye kadar %5 indirim şansını kaçırma.

Müşteri max 150 tl indirim kazanabilir.

TATIL yazıp 4566 ya gönderilebilir.

Kazanılan indirim tutarı 15 Martta ekstreye yansıtılır.

BankO card dahil değildir.
Ay sonuna kadar giyim, aksesuar, kozmetik alışverişleri için her 100 tl alışverişe 10 tl toplamda 50 chip para topla.

Axess üye iş yeri şartı yok.

Axess, free, wings dahil.

Aynı gün aynı iş yerinden tek alışveriş şartı var.

Detaylar axess mobilde.
Giyim, aksesuar, market, elektronik sektörlerinde Axess üye işyerlerinden yapılacak 150 tl ve üzeri 4. alışverişe kartın son 2 hanesi kadar chippara. Son gün 1 Ocak 2019.

Kartın son 2 hanesi 00-49 arasında olanlar 50 chippara kazanacaktır.

Online işlemler dahildir.

En fazla 99 chippara kazanılabilir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan ilk harcama geçerlidir.

Wings, Free, Ticari kartlar, Neo, Bank'o dahil değildir.

Ek kart ve sanal kart ile yapılan harcamalar asıl kartın hedefine sayılır.

Detaylar axess mobilde.
Hakkında
Meslek: Öğretmen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 341
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 4.149 (Bu ay: 223)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 254 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.