Şimdi Ara

A101 fastpay ile alt limitsiz 10 TL hediye :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
44
Favori
100.499
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dekareme

Ben denedim, kod girildi ama mobil ödeme hatası verdi.. Kodu yeniledim gene aynı hatayı verdi
    Kartın online a kapalı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye çekiyle kombo yapılmıyor arkadaşlar. Çek 0. Küsür geçtiği için o tutar kesiliyor hesaptan yani mecbur postan ödüyorsunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jumaruu

Kartın online a kapalı olabilir

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.. Kontrol ettim ;sanal kartı kaydetmiştim, onda da bakiye yoktu, bundan dolayı hata vermiştir..
  • 10a yakın işlem yaptım ---> yapamayanlara saat 18.00 da yapabilirim aldığım ürün canpare (1TL) oda sizden hediye olacak en az 10 işlem olmalı gittiğime değsin

işlem öncesi yapılması gerekenler fastpay da bakiyeniz varsa sıkıntı yok eğer yoksa sanal kartınıza 2 TL limit tanımlayın ben size hazır mı diye yazdığım zaman ödeme yap kısmından barkod ile ödeme yap denelip barkod numarası bana whatsap üzerinden ileticektir. (Güvenlik nedeniyle sanal kart limitinizi en fazla 2 TL açınız bilgileriniz bana ulaşmaz barkod 60 sn geçerlidir daha sonra kullanılamaz bu süre zarfında barkod iletmemeniz halinde ürün alınamaz)

• quote:

Orijinalden alıntı: Adem.Hoca

10a yakın işlem yaptım ---> yapamayanlara saat 18.00 da yapabilirim aldığım ürün canpare (1TL) oda sizden hediye olacak en az 10 işlem olmalı gittiğime değsin

işlem öncesi yapılması gerekenler fastpay da bakiyeniz varsa sıkıntı yok eğer yoksa sanal kartınıza 2 TL limit tanımlayın ben size hazır mı diye yazdığım zaman ödeme yap kısmından barkod ile ödeme yap denelip barkod numarası bana whatsap üzerinden ileticektir. (Güvenlik nedeniyle sanal kart limitinizi en fazla 2 TL açınız bilgileriniz bana ulaşmaz barkod 60 sn geçerlidir daha sonra kullanılamaz bu süre zarfında barkod iletmemeniz halinde ürün alınamaz)
    İşlemler bitti teşekkür ederim

• Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Hocam gidersen bir canpare de benden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gvzgvz

Hediye çekiyle kombo yapılmıyor arkadaşlar. Çek 0. Küsür geçtiği için o tutar kesiliyor hesaptan yani mecbur postan ödüyorsunuz
    ah be

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Yarın inşallah 10 adet daha yapmaya çalışacam kasa dolu olmazsa sıkıntı yok

• Herhangi bir a101`e daldim. Kasada genc bir cocuk vardi, dedim fastpay`le odeme yapabiliyor muyum, evet dedi ama tam bilmiyordu. Genel odeme, ardindan 27. sirada fastpay var dedim (paylasan arkadasa tesekkurler), basti, o sirada ben de qr kod olusturdum, kodu soyledim. Islem bitti.

Oncu domates salcasi, 10.95TL `ye almistim, 11.15 tl geri odeme aldim. 15 kurus fazladan geri geldi :)

A101 fastpay ile alt limitsiz 10 TL hediye :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 16 Mayıs 2019; 18:54:8 >

• Bende biraz önce yaptım. Kasiyer bugün denedim ama bizim kasalarda olmuyor dedi. Dedim sen geç ürünleri genel ödemeye bas, ordan 27. Sıra fastpaye gel dedim sonra kod istedi söyledim ve işlem tamam.

• Adem.Hoca A kullanıcısına yanıt
    Fastpayden kredi kartından ödenmiyormu direk. Seçiliyor öncedende

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Herhangi bir a101`e daldim. Kasada genc bir cocuk vardi, dedim fastpay`le odeme yapabiliyor muyum, evet dedi ama tam bilmiyordu. Genel odeme, ardindan 27. sirada fastpay var dedim (paylasan arkadasa tesekkurler), basti, o sirada ben de qr kod olusturdum, kodu soyledim. Islem bitti.

Oncu domates salcasi, 10.95TL `ye almistim, 11.15 tl geri odeme aldim. 15 kurus fazladan geri geldi :)

Salça kaç gramdı hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Johny Constantine

Salça kaç gramdı hocam?

Alıntıları Göster
    700 gramdi
  • Ödeme seçerken kart hesap hangisini istersen seçiyorsun

• bugün a101 e uğradım . ekran fastpay seçeneği vardı ama dokunmatik değil.
    nasıl yapacağız?
  • Merhaba arkadaşlar fastpay uygulamasını indirdim. Hesabima nasıl para gönderebilirim. A101 den alisveris yapmak icin, illaki kredi kartını tanımlamam mi gerekiyor. Kredi kartını tanımlamam istemiyorum. Bilgi verirseniz çok sevinirim.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Kablosuz mouse takip fast pay i seçmesi lazım hocam

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Mouse ile tıkla kasiyer

• evrenarisoy E kullanıcısına yanıt
    Ayrıca herhangi bir bankanın internet bankacılığından da şube kodu kısmına 3278, hesap numarası kısmına ise cep telefon numarası girilerek fastPay cüzdan bakiyesine EFT işlemi gerçekleştirilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: V-for-vandetta

Kablosuz mouse takip fast pay i seçmesi lazım hocam
    mouse varsa denettiririm yarın. teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.