Şimdi Ara

A101 Entabi çiğ köfte 1kg 8.45 >>>> 21 Eylül 1kg 8.95

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
20.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakumlu ambalajda Entabi çiğ köfte gelmiş arkadaşlar biraz acı tadı var denenebilir vakumlu ambalajda
    A101 Entabi çiğ köfte 1kg 8.45 >>>> 21 Eylül 1kg 8.95 üretimini oses yapıyor heralde içindekilerde oses baharatı falan yazıyordu

---
    21 Eylül güncelleme

Bugün a101de tekrar gördüm
    A101 Entabi çiğ köfte 1kg 8.45 >>>> 21 Eylül 1kg 8.95

Fiyat 8.95 olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iphonekullanicisi -- 21 Eylül 2018; 20:3:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Franchise çiğ köfte işi yapan mekanlar mantar gibi çoğaldı işin aslı ise şöyle ; siz dükkanı tutuyorsunuz adamların markasıyla açıyorsunuz çiğköfte ise marka tarafından kilosu 7 tl den gönderiliyor sizde mekan sahibi olarak nar ekşisi yeşillik lavaş vs ekleyerek kilosunu 30 tl den satıyorsunuz.
  • Tadı Nasıl denediniz mi, yağlı mıydı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sitelerindeki bilgiler de Osesi gösteriyor. Avrupa temsilcilikleri adresi falan aynı.
  • Ismi bana cok itici geldi nedense komageneye devam

• Dikkatli bakarsanız arkasında Oses grup yazıyor zaten

• Oses se iyidir alıp denemek lazım. Altı üstü 8.45 TL
  • Oses çiğ köfteleri üreten ana firmanın ürünü.
    Bim veya A101'in çiğ köftelerine göre mukayese kabul etmez. Bariz daha güzel.
    Onlara göre biraz daha yağlı, daha yumuşak (İçindeki bulgur taneleri hissedilmiyor - Tahminimce makinede daha fazla süre yoğruluyor)
  • normalde evde kendim yapıyorum ama denk gelirse alıp bir denerim tabi içindekiler kısmı kimya listesi gibi değilse
  • Acılı ve bariz tuzlu. Acısı güzel ama tuzlu olması nedeniyle sevmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aldık bakalım. teşekkürler.

• Ben de aldım,tadı çok hoşuma gitmedi ama normalde satılan çiğköfte2den iyi.
    Oses üretiyor olabilir fakat markaların çoğu bu konuda uyanık,kaliteyi çok rahat düşürebilirler.Gıda ürünlerin kalite standartı çok çabuk değişebilir.Mesela Komagenein tadı,eskisiyle alakası olamayacak derece kötü, 7-8 oldu alalı tabi.
  • Bugün aldım. Tad olarak sarımsak ve biber salçası dışında ağzınıza tat gelmiyor. Bana göre kötü tat olarak

• Kıvamı, acısı falan gayet iyi fakat rahatsiz edici derecede tuzlu, pek tavsiye etmiyorum.

• çeliktepenin girişindeki abuzer ustadan şaşmayin
  • ghostrider07 G kullanıcısına yanıt
    Abuzer usta 1 numara
  • 3 gün önce almıştım tadı gayet.

• HEPİNİZ nasıl aldınız bölgesel değil mi
  • endersgame0120 kullanıcısına yanıt
    Spot ürünü tüm ülkede satılıyor..

• Konuyu görünce denemek için gidip aldım. İçindekileri okuyunca insanın kusası geliyor. Bu kadar rezalet bir ürün içeriği olmaz, olamaz, olmamalı. Buraya koyupta markayla papaz olmak istemiyorum ama burayı okuyan varsa otursun kendi yesin bunu. İçindekilerin çeyreğiyle çiğ köfte yapılıyor, gerisine ben bir şey demiyorum.

Başka markalar da pek matah değil ama ne bileyim metro gross marketlerde kilosu 10 TL'ye satılıyor vakumlu ambalajda, onda katkı maddesi hiç yok mesela. Demek ki isteyince olabiliyor.

Yok ben yine de yerim diyorsanız acısı çok kıvamında, biraz tuzlu-tatlı. Artık salçadan mı glikozdan mı bilmiyorum. Kötü değil, dürümle falan güzel olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.