Şimdi Ara

A101'e gelecek olan laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ne düşünüyorsunuz, sizce 1000 lira vermek mantikli mı? oyun icin degil siradan kullanmak icin alicam. ama oyun yüklersem tek gta san andreas yada 4 u yuklerim. yorumlariniz nedir?

A101'e gelecek olan laptop

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çöp bulaşma.
  • Alınmaz. 14" ekran nedir. O ekranda oyun oynamayı geçtim , film( ) izlenmez. 1000 liraya ekran kartsız kasa toplasan daha iyi edersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tihilu -- 20 Kasım 2017; 1:42:36 >
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    benim laptop iyice bozulmaya basladi batarya falan, bunu sadece gun icinde youtube internet falan takilmak icin almayi dusunuyorum. bide oyun olarak sadece san andreas icin. bunlari bana yaptirirsa sikinti yok benim için?

• quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

benim laptop iyice bozulmaya basladi batarya falan, bunu sadece gun icinde youtube internet falan takilmak icin almayi dusunuyorum. bide oyun olarak sadece san andreas icin. bunlari bana yaptirirsa sikinti yok benim için?

Hiç gerek yok. Beş para etmez bir ürün. 2. el 1000 liraya çok daha iyi bulursun.
  • Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum. Bu paraya garantili 2.el laptop bulunur. Biraz araştırmak yeterli.
  • 2. el ekranı ve işlemci olarak daha iyi laptop bulursun.
  • Böyle bir laptop satmaya çekinirim ben adamlar a101 e kadar vermişler.
    Sakın alma kardeş.
  • San andreas falan oynatirsiniz ama ilerisi icin çöp

• Bat-Man kullanıcısına yanıt
    peki gunluk hayatta kullanim için nasildir? video internet falan. Suan zaten laptopum var. i5 turbo 3ghz islemcili 1gb 800mhz ekran kartli. ama bunu oyun icin degil normal kullanim icin almayi dusunuyorum. suanki laptopumun klavyesi kirik ve batarya ölü.

• Yukarıda bir ton kişi alma demiş hala aynı soruyu soruyorsunuz, al rahatla. Ne sebep yazsalar hala alıyım mı diyorsunuz. Al geç hemen, koş.

• Tihilu kullanıcısına yanıt
    Ekranı geçtim de Celeron işlemci ile ne oynamayı düşünebilirsinizki?

Günlük kullanım için o bilgisayar alınacak ise fiyatı 600TL civarında olmalı çünkü hometech gibi bir marka tablette ne varsa o özellikler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: netd forum

peki gunluk hayatta kullanim için nasildir? video internet falan. Suan zaten laptopum var. i5 turbo 3ghz islemcili 1gb 800mhz ekran kartli. ama bunu oyun icin degil normal kullanim icin almayi dusunuyorum. suanki laptopumun klavyesi kirik ve batarya ölü.

İnternette dizüstü modelinizin bataryasını ve klavyesi illaki bulursunuz, 120-140 toplamda maliyetiniz olur. Şu anki kullandığınız dizüstünün işlemcisi celerondan 3-4 kat daha güçlü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fırsat kaçmaz. Bence iyi bir laptop tavsiye ederim.

• 1000 liraya 2.elden bilgisayar toplardım şahsen, olay sadece gta san ise telefonda da oynanıyor

• Uzak dur, pentium işlemcili laptoplar hariç alınacak model yok giriş segmentinde. En az pentium işlemcili bir laptop al sonra tarayıcıda 4-5 sekme açınca ağlama. Black friday geliyor sana önerim hepsiburada, vatan, teknosa diğer internet üzerinden satış yapan sitelere bakın gördüğün en ucuz İntel İ3 5-6. seri ve üstü işlemcili laptobu al geç. İlla oyun oyun diyorsan da laptopda en kötü 920m olmasına dikkat et oyun oynamıyorsan gerek yok. AMD nin R400-500 seriside muadili gibi. Bunlar yoksa oyun falan eziyet olur.

Sonuçta bu cihazı 1 sene kullanıp atmayacaksın ucuza kaçayım derken 1000 TL nide çöpe atma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 20 Kasım 2017; 22:29:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.