Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın gideceğim bulunduğum yerde ki A101'de 25'lik çekler var kırmızı çerçeveli. Çeki almak yetiyor mu yoksa illa çek ile de harcama yapılması gerekiyor mu?
  • beytepeli06 B kullanıcısına yanıt
    Personel yanlış bilgilendirmiş hocam, kart tipleri parça parça kullanılabilir.

Farklı mağazada deneyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • espial kullanıcısına yanıt
    Çeki al git bankaya. Öncesinde sms gönder ama.
    Harcama yapmana gerek Yok.

• SMS gönderdim hala cevap yok. Alıp kullanabilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_333

Bana önce olumsuz sonuçlanmıştır mesajı geldi. Hemen arkasından 55 bin TL krediniz hazır diye mesaj geldi. Umursamadım çekleri aldım şubeye gittim 10dkda aldım parayı. 31 yaş 6,81₺ sigorta hariç başka hiçbir şey istemediler. Otomatik ödeme falan hiçbir şey sormadılar.
    Hocam bankadaki memur olumsuz görünce birşey demedi mi.hanimada olumsuz cikti.devlet memuru bir adet kredi karti var . Acaba gitsek bizede verirler mi

• Spunch1212 kullanıcısına yanıt
    Tamamen kredi kartı satmak için yapılmış bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bana kredi çıkmamıştı,bugün şubeye gittim oradan baktı yine çıkmadı,çalışan arkadaş puanın yüksek neden çıkmadı anlamadım falan dedi neyse bir şey yazdı çizdi gönderdi yarın tekrar gel bakalım dedi.Herkese çıkan kredi bana çıkmıyor nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiru5

Bana kredi çıkmamıştı,bugün şubeye gittim oradan baktı yine çıkmadı,çalışan arkadaş puanın yüksek neden çıkmadı anlamadım falan dedi neyse bir şey yazdı çizdi gönderdi yarın tekrar gel bakalım dedi.Herkese çıkan kredi bana çıkmıyor nasıl iş anlamadım
    Aynısı bana da oldu. Devlet memuru olduğum halde bana da olumsuz dedi. Uğraştı etti yine olumsuz dedi. Bi değişik banka bu denizbank. istersen 30000 tl kredi var diyor ön onaylı.

• ne yapın ne edin kurtaran hesaba(KMH) onay vermeyin. Telefonla ya da internet şubeden kapatılamıyor. 30 dk gişede sıra bekledim kurtaran hesabı kapattırmak için. Fatura talimatını cep şubeden, kredi kartını da müşteri hizmetlerinden iptal ettirdim.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Ne zararı var kullanmaktan sonra ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realforever31 R kullanıcısına yanıt
    maas bordrosu ile gittim merkeze gonderdi 1 gun sonra olumlu sonuc cikti

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

Ne zararı var kullanmaktan sonra ?
    2019 yılında bu işlemin internet bankacılığı ve müşteri hizmetlerinden yapılamayıp, şubede 30 dk sıra bekleyip yapılması başlı başına zarar.
  • Cuma günü hediye çeki ve fişini alıp bankaya gittim. Sadece fişi istedi benden. Hesap açtık kredi onayı o gün gelmedi. Bugün gittim, krediniz onaylandı dedi mh. Sigorta ne kadar çıktı diye sordum, 7 tl dedi. Bankadan çıkarken banka kartımıda aldım ne olur ne olmaz diye. Hesabıma net yatan 1993.35 TL.
    Kredi kartı, sms atıldımı veya fatura talimatının bahsi geçmedi.
    Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thewhitewolf -- 27 Mayıs 2019; 23:55:26 >
  • espial kullanıcısına yanıt
    Çek ve fişini alın. Benden fişini istediler bankadan, çeke bakmadılar bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sörms

11 tane kredi kartım var son baktığımda notum 1860 tı. kredi kartının çokluğu ile alakalı değil bence zamanında ödemeyi zamanında yapmakla alakalı.
    bence sende risk raporu alıp herhangi bir gecikme varmı yokmu öğren.
    halkbank ücretsiz olarak veriyor bende her ay bir tane akıp kontrol ediyorum :)
    Merhaba arkadaşım, bunu ücretsiz nasıl öğrenebiliyoruz biraz ayrıntı rica edebilir miyim? Ayrıca ona bakınca kredi notu düşmüyor mu? Teşekkür ederim..

• kredi kartların her ay asgari sini ödeme yaparsam risk puanım düşer mi

• Maaş bardrosu alan arkadaşlar memur musunuz? E devlete girdiğimde benim bardromu görüntülemiyor, anlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mylove

Merhaba arkadaşım, bunu ücretsiz nasıl öğrenebiliyoruz biraz ayrıntı rica edebilir miyim? Ayrıca ona bakınca kredi notu düşmüyor mu? Teşekkür ederim..

Alıntıları Göster
    Mobil uygulamada yok, internet bankacılığına girip arama kısmına risk raporu yazın çıkacaktır.
    Buna bakınca da düşüyorsa yuh derim artık o kadar da olmasın

• Tanıtım afişinde çek veya fişi ibraz edilmeli yazıyorken dün arkadaşım gittiğinde çekleri göstermiş bana fiş lazım, çeklerle bir şey yapamam demiş.
  • Fişte veya çekte isim vb bilgiler yazıyor mu ? Yada herhangi bir şekilde çekleri kayıt ediyorlar mı ? Ben çek alsam gitsem kredi çeksem, arkadaşım da daha sonra aynı çeklerle kredi çekebilir mi ?

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.