Şimdi Ara

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı! (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.016
Cevap
34
Favori
167.456
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıdaki gibi cevap geldi. Ne yapmak lazım.

KREDI BASVURUNUZ BANKAMIZA ULASMISTIR. DEGERLENDIRME SONUCU KISA SURE ICERISINDE SIZE BILDIRILECEKTIR.. KISISEL VERILERIN KORUNMASI KANUNU CERCEVESINDE BILGILENDIRME METININEhttp://dnz.im/g6AZk LINKINDEN ULASABILIRSINIZ. B016

MEVCUT BILGILERINIZLE BASVURUNUZA OLUMLU YA DA OLUMSUZ YANIT VEREMIYORUZ. DETAYLI BILGI EDINMEK ICIN EN YAKIN SUBEMIZE BEKLIYORUZ. IHTIYACLARINIZA UYGUN URUN VE HIZMETLERIMIZDEN HABERDAR OLABILMENIZ ICINhttp://dnz.im/8Dy5Q UZERINDEN ONAY VERMENIZ GEREKMEKTEDIR. MERSIS:0292008449600341 B016

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Bana aynı mesaj geldi, öyle olunca maaş bordrosu gerekiyor dedi bankacı. Bordroyu mail attım. Krediyi çektim sorun olmadı. Onay mesajı alanlarda bordroya gerek yokmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sormadan kart verdiler, 12 ay 1000 tl harcama sözüne 250 tl bonus kampanyası var ve aylık taksit tutarları kampanyaya dahil. Değerlendirilebilir alıcak birşeyler varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nocara

Aynı durumu ben yaşadım. Kyk dışında bir tane bile kredim / borcum yok.. İlk gün gittim başvurdum maaş bordrosu istediler, bugün bordro ile tekrar başvurdum ; merkezden onay bekliyor size haber vericez dediler. Şubeye 2 kere boşa gitmiş oldum resmen.. Verecekleri 2000 tl kredi insanı süründürüyorlar, yarın da haber gelmezse uğraşmıcam daha
    Bugün bireysel müşteri temsilcisi beni aradı kredi onaylandı diye Seyrantepe de 1 tane temsilci var zaten gittim hiçbir şey istemedi gerekli evraklar imzalandı hesap açıldı mobil uygulamaya giriş yaptık hatta tavsiye eden kısmını kendi adına kendisi doldurdu ses çıkarmadım sadece 7,63 TL kesinti oldu yaş 29. Hemen daha önce açtığım fastpay hesabıma denizbank hesabını bağladım kolay bir şekilde sıra alın paranızı çekmek için dedi direk fastpay ile bankamatikten çektim 1990 lira yi. Ödeme de temmuzun 8 inde başlıyor en uzun oraya öteleyebiliyoruz dedi. Hatta Denizbank 750 lira da ek hesap açmış bana. Hatta bugün enpara da ek hesabı 4200 den 5250 TL ye yükseltti. Şansım yaver gitti diyebilirim. Fırsatı paylaşan arkadaşıma tekrar teşekkürlerimi sunarım.

A101'den hediye çeki alanlara Denizbank'ta %0 faizli kredi fırsatı!

• Evvela bilgilendiren arkadaşa teşekkürler
    çek alışverişimi fastpay ile yaptım hem ilk kullanım hemde %10 kampanyası ile 20 TL hesabıma yattı
    sonrasında krediyi kullandım 9,85 lira sigorta kesti hesabıma kalanını yatırdı
    fastpayden 10 tl ona gitse
    10 TL kardayım :)
    teşekkürler Donanımhaber..
  • 4 tane hediye ceki aldim fiş olanlardan 25 tl degerinde

Ancak fiste 0.01 * 4 adet seklinde yaziyor bankada sikinti olur mu bu işlem

• quote:

Orijinalden alıntı: alektemoveit

Bana sormadan kart verdiler, 12 ay 1000 tl harcama sözüne 250 tl bonus kampanyası var ve aylık taksit tutarları kampanyaya dahil. Değerlendirilebilir alıcak birşeyler varsa.
    Hocam 1000 TL harcama olayı standart mı yoksa her müşteri için farklı bir limit mi var. Aslında değerlendirilebilir, güzel kampanya.
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Hayır olmaz herkeste bu şekilde. 2 kere KDV ödememek için yapılan bir şey bu hocam

• xyz35 kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam

• A101den hediye cekleri 0.04 kurus olarak çıkıyor. Peki kart seklinde olan hediye kartlari normal degerinde yani 100 tl olarak fiste görünüyor mu. Fastpay ile harcarken sorun oluyor bu 0.04 tl olayi. Gecenlerde 4 adet kagit seklinde hediye çeki aldim 0.04 tl cekmeye calisti kasa hata verdi en az 1 tl olmali diye. Kart alirsak bu sorunu asabiliyor muyuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

A101den hediye cekleri 0.04 kurus olarak çıkıyor. Peki kart seklinde olan hediye kartlari normal degerinde yani 100 tl olarak fiste görünüyor mu. Fastpay ile harcarken sorun oluyor bu 0.04 tl olayi. Gecenlerde 4 adet kagit seklinde hediye çeki aldim 0.04 tl cekmeye calisti kasa hata verdi en az 1 tl olmali diye. Kart alirsak bu sorunu asabiliyor muyuz.
    kart şeklinde ben 50 olanlardan aldım 50 yazıyor. iki tane aldım 100 yazıyor

• Bugün 3 tane A101 e gittim, hiçbirinde yok (Ankara Sincan)

Tavsiyesi önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Bugün 3 tane A101 e gittim, hiçbirinde yok (Ankara Sincan)

Tavsiyesi önerisi olan var mı?
    dostum bahçelievlere git.
    denizbank olarakta 7. cadde denizbankta işlemini hallet.
    mamak- demet-sincan-etimesgut gibi yerlerde bulunmuyor. herkes duyup kredi çekmeye gitmiş. sonradan gelir mi bilmem ama bahçelide ben buldum

• B_O_S_S kullanıcısına yanıt
    Standart bir kampanya şartları Denizbank sitede var.
  • alektemoveit A kullanıcısına yanıt
    Evet hocam 250 bonus verdiğini gördüm ama harcama limiti yazmıyor o yüzden sordum.

• Öncelikle konuyu açan arkadaşa çok teşekkür ederim.
    Kendi adıma yaptığım sms başvurusu olumlu sonuçlanınca, gerekli işlemleri hallederek kredimi çektim. Ancak aşağıya yazacağım problem, yakın bir arkadaşımın başına geldi..

Kendisinin attığı sms başvurusuna "olumlu ya da olumsuz cevap veremiyoruz" şeklinde cevap gelince, maaş bordrosu ile şubeye gitti. İlgili banka çalışanının sistemden yaptığı kontrol neticesinde krediye onay çıktı.
    Bunun üzerine işlemlerin tamamlanması adına hediye çeki ile başvuru yapıldı, ancak başvuru sonrası kredi onayı "güvenlik merkezi" birimine düştü !
    Söz konusu birimden, hiçbir gerekçe gösterilmeksizin ret cevabı geldi. Bunun üzerine teknik bir sorun olduğu düşünüldüğünden banka çalışanı tarafından başvuru işlemi birkaç kez daha tekrad edildi. Sonuç olarak hep aynı cevap geldi.

Böyle bir durum başına gelen var mıdır bilmiyorum, varsa izlenecek yol ne olabilir?
    Ayrıca başvuru yapacak arkadaşların bu durumu dikkate almasını tavsiye ederim. Gerekli şartlar sağlanıp, hediye çeki için ödeme yapıldıktan sonra banka sizi yarı yolda bırakabilir.

Edit : Kendi başvurumu yaptığım sırada da onay işlemi güvenlik merkezine düşmüştü. İlgili birim tarafından 15 dk. sonra arandım ve kredi çeken kişinin gerçek kişi olup olmadığı konusunda birkaç teyit sorusu sorularak görüşme tamamlanmıştı. Sonrasında kredi hemen hesaba yattı.

• alektemoveit A kullanıcısına yanıt
    Aylık taksitler kartla ödeniyor mu hocam nasıl dahil oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: -nothing2lose-

Aylık taksitler kartla ödeniyor mu hocam nasıl dahil oluyor
    Misal 5 bini 5 e böldürdün.
    Aylık 1000 lira ekstre gelecek ya şartı karşılıyor.
    Bunu demek istiyor

• 5 adet çek alsak kredi de sıkıntı olur mu. İlla ki 4 mü olması lazım. 125 TL ile k. kartı kampanyalarına dahil olması için.

• quote:

Orijinalden alıntı: defnEla42

5 adet çek alsak kredi de sıkıntı olur mu. İlla ki 4 mü olması lazım. 125 TL ile k. kartı kampanyalarına dahil olması için.
    Hiçbir sıkıntı olmaz hatta daha karlı olursunuz.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.