Şimdi Ara

A101 de molfix ultra avantaj paketleri 64.95

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.490
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A101 lerde molfix ultra avantaj paketleri hala 64.95 TL. Bebek bezlerine ve ıslak mendillere aşırı derecede zam geldi. Önceden 64.95 çok sıcak olmasada iyi fiyattı. Şimdi aynı paket 95 TL ile 100 TL arası değişiyor. Ben Ankara Keçiören de bir mağazada buldum ve hemen iki koli kaptım. Bulabilen kaçırmasın bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• keçiören hangi mağaza ? daha stok var mıydı

hangi numaralar var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumutlu -- 9 Eylül 2018; 18:4:44 >
  • Ben şokta görmüştüm, mağazaları bi dolaşacağım. Bulduğumu alırım. En son 5 numarayı 0,48 e getirmiştim ama şuanda 65 kuruşa eyvallah diyeceğiz.
  • kumutlu kullanıcısına yanıt
    Ihlamur vadi konutları yazıyor fişte. Çeşni restoran arkasında. 4ve 6 numara çarptı gözüme diğer numaralar varmı yokmu bilmiyorum tek tek bakmadım hepsine ama 8-10 paket daha vardı.

• Bizim buradada varda sade 4 numara kalmış bana 6 lazım..

• -OFLU- kullanıcısına yanıt
    HB'de Canbebe 5 numara 58 kuruşa denk geliyor, kargo bedava. Yorumlar gayet iyi, sipariş verdim bakalım. Siz de deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

HB'de Canbebe 5 numara 58 kuruşa denk geliyor, kargo bedava. Yorumlar gayet iyi, sipariş verdim bakalım. Siz de deneyebilirsiniz.
    Fazla fark yok, o kadar fark için değişmeye değmez bence.
  • daha önceden farkındaydım bu durumun fakat bağcılar tarafında bulunamadı
  • Tanesi 48 kuruşa geliyor 4 numaradan 2 paket aldım stok amaçlı.

Sonra Çağdaş markette tanesi 44 kuruşa Evy Baby gördüm acaba Molfix geri iade edip Evy Baby mi stok yapsam.

Molfix 4 numara 7 14 kilo yazarken Evy Baby 4 numara 7 18 kilo yazıyor

• 1 paket sok marketten 3 pakette a101 den buldum. Cocugum 6.5 aylik yaklasik 10 aylik olana kadar stogum oldu diyebilirim. Huggies kullaniyordum arada hediye bu bezden gelmisti skinti yapacak mi diye denemistik birsey yapmadi o yuzden stokladim bende. GG de bile 80/20 cek olsa paketi 80 tl ye gelecekti boyle cok iyi oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: münzevii

Ben de Canbebe takip ediyordum, bugün e-bebekte stoklara girdi. Süper aylık online özel paketler 59.90 TL, 5 bedende 120 adet var. Adet fiyatı 50 krş'a geliyor. 4 paket aldım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cglynfrk

Tanesi 48 kuruşa geliyor 4 numaradan 2 paket aldım stok amaçlı.

Sonra Çağdaş markette tanesi 44 kuruşa Evy Baby gördüm acaba Molfix geri iade edip Evy Baby mi stok yapsam.

Molfix 4 numara 7 14 kilo yazarken Evy Baby 4 numara 7 18 kilo yazıyor

biz denemek için aldık evy baby'yi. tam dışarı geçirmese de çocuğun giydiği kıyafetlere deyince sanki ıslanmış gibi bir his bırakıyor. memnun kalmadık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    İlk çocukta tamamıyla Molfix kullanmıştık, memnunduk.

Şimdi premium care ile başladık, devam ettik. 2 numara bir paket Evy Baby kullandık. Özellikle kakalarda sızdırıyordu. Ama premium care fiyatı bu kadar artınca devam etme şansımız kalmadı.
  • Evli değilim de şimdiden stok yapsam mı?

• Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler. Bakalım ilk denemeyi yapalım, memnun kalırsak hemen değerlendireceğim.
  • İndirim yarın sonmuş 5 numara bayağı stok yaptık. İstanbul Sefaköy kartaltepe Mahallesi Balkaya okullarının yanındaki A101 şubesinde 4 ve 6 numara 10 paket kadar var 65 tl ye güzel fiyat kaçırmayın derim.

• Arkadaşlar Ankara/Keçiören civarı 5 numara molfix gören olursa haber etsin lütfen.
  • Benim bahsettiğim mağazada Keçiören deydi. Ama stok kaldımı bilmiyorum. Ihlamur vadisindeki çeşni restoranın arkasındaki a101de

• Arkadaşlar f/p ürünü olarak molfix mi önerirsiniz? Bimin kendi markası çokmu kötü?
  • Şok markette Komili 5 beden 72 adet 43.90₺(Aynı markette 32lisi 37.90₺).

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.