Şimdi Ara

A101 'de işten çıkmak hakkında yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
6.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba daha önce burada çalışan varsa; A101’e iki gün önce girdim direkt çıkabilir miyim ?

Deneme süresi var mı bilmiyorum imzaladığım kağıtları bana vermediler (bir nüshasını aldım diye imza attığım halde.)

Edit: Sabah görüştüm yeni personel gelene kadar 2-3 gün beklemem istendi, sonra da dilekçe yazıp çıkacağım.

Benim için ihbar süresi var mı, hukuki sorun olur mu diye merak ettiğim için konu açmıştım ama yokmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-538194B84 -- 3 Mayıs 2022; 10:57:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çıkmak istediğini söyle. başka yere taşınıyoruz felan de. deneme süreci içinde onlar çıkarsın veya istifa edersin. çıkış kodu denen bişey var. işten çıkarken işveren çıkış sebebine yazıyor. o kod yeni iş bulurken sorun çıkarabilir.

• Çıkmak istediğimi söyledim ama kabul etmedi, yarın çalışmadan tekrar söyleyebilir.

• Çıkmak isteme sebebin nedir ? Ayrıca deneme süreci diye bir şey var 2 ay sürer. İşçi seni haber vermeden çıkarabilir sende haber vermeden çıkabilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dfk24 kullanıcısına yanıt

Yarın dilekçe vereceğim. Deneme süresi varsa iyi, teşekkür ederim.

Bu işi küçümsemişim bana uygun olmadığını fark ettim.

• Hocam bende çalıştım direkt çıkabilirsin, ilk başta önceden haber falan ver deyip seni oyalarlar hiç aldırış etme onlara. Yazılı istifa dilekçeni ver ve çık.

• Arkadaş sen kaç aydır çalışıyorsun onu yazsana...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 3 Mayıs 2022; 10:23:40 >
  • uçan_adam kullanıcısına yanıt

Yeni personel gelene kadar 2-3 gün beklemem istendi.

• Okadar zormu harbiden?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam banada aynısını dediler 2 hafta oyaladilar. Eğer oyalarlarsa 3 gün sonra direkt çıkın.

• Kimse seni orada zorla tutamaz bas çalışmıyorum çıkıyorum de git..

• uçan_adam kullanıcısına yanıt

Öyle yaparım, teşekkür ederim.

• Çıkma sebebin nedir iş yoğunluğu mu? Neler yaşadın?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.