Şimdi Ara

A101 18 Ocak 2018 ürün kataloğu (dikkat çeken ürünler var) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
6
Favori
19.698
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kendime almadım arkadaşıma aldım 3 kampanyadır başımın etini yiyor arıyoruz bulamıyoruz.cumartesi günü aradı tekrar bak perşembe gene gelecekmiş sabahtan dolanalım dedi. bende tamam bakarız dedim. dün sabah öylesine girdim çalışan arkadaşın ağzını yoklamaya bi baktık camlı bölgede var. gözler faltaşı gibi tabii bende hemen aldım. marka olarak bende düşünmem zamanın çift hatlı telefonunu kullanmıştım 5 para etmezdi.
  • O.R.A.C.L.E O kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşıma aldım oda kızkardeşinin arabasına takacak. sorduklarınızı söylerim bu işlerde uzmandır o. size cevabı yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: lauren_blanc

uydu alıcısının garantörü benim. gerçekten o fiyat için mükemmel cihaz.

Alayım mı hocam eve ayrı çanak bağlatıp başka uydulardan kanal izleyeceğiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinbo elektrikli çay setini kullanan var mı? İyi/kötü, sağlam/dandik yorum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim bu ölücüleri sanatci yapacaklar; org ve mizika ucuz beyler, kacirmayin firsati

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

quote:

Orijinalden alıntı: lauren_blanc

uydu alıcısının garantörü benim. gerçekten o fiyat için mükemmel cihaz.

Alayım mı hocam eve ayrı çanak bağlatıp başka uydulardan kanal izleyeceğiz.

o fiyata daha iyisi yok kardeş. gönül rahatlığıyla alabilirsin. ben de çanakla kullanıyorum.
  • Sütaş tereyağ fiyatı iyi değil mi arkadaşlar? Kilosu 36,50'ye geliyor.
  • surekli ayni urunler tek farklari artan fiyatlari.. hala ne aliyorsunuz ucuzluk marketlerinden o kadar bilmiyorum.. piyasa fiyatlari iste... artik konulari acilmamasi gerekiyor.. bir suru site var kataloglari yayinlayan.. bu bolum sicak firsatlar bolumu aktuel urunleri yayinlama bolumu degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ratajkowski.

Bizim bu ölücüleri sanatci yapacaklar; org ve mizika ucuz beyler, kacirmayin firsati

asıl marketler satıcılar ölücü

• Nivea'nın gazsız bi deodorantı vardı bazı bimlerde gördüm acaba hepsinde yok mu gratiste 14 lira burda 8 liraydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

surekli ayni urunler tek farklari artan fiyatlari.. hala ne aliyorsunuz ucuzluk marketlerinden o kadar bilmiyorum.. piyasa fiyatlari iste... artik konulari acilmamasi gerekiyor.. bir suru site var kataloglari yayinlayan.. bu bolum sicak firsatlar bolumu aktuel urunleri yayinlama bolumu degil

Burada ki yorumlar önemli kataloglara bir şekilde ulaşılıyor zaten ama ama ürünü kullanan veya hakkında bir fikri olanın yorumuna nasıl ulaşıcaksın burası sayesinde ürünler aynı ona bir şey demem ama insanların ihtiyaçları değişiyor 2 ay önce ihtiyacın olmayan şey şimdi ihtiyaç olabiliyor
  • Mızıkayı ölücülerimiz beğenmedi galiba
  • Eğer kaliteli bir şeyse silikonlu camsil fiyatı iyi gibi. Aracın silecek deposuna konulabilir.

• tvden uzak durun tek kelime ile leş. Görüntü rezalet bakmayın 200hz yazdığına 50hz lik panel var. çok hareketliyi geçtim normal geçişlerde bile inanılmaz hayalet ekran oluşuyor tam göz bozmalık. Ses ise sanki telefon hoparlörü koymuşlar o derece dandik. Aklınız da özellikle konsol bağlamak varsa direk çöpe atın parayı. fps oyunlarında hiç bir şey belli olmuyor her şey bulanık o derece 1129 tl ye almıştım fiyat iyice uçmuş. 400 tl den fazla etmez.
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    katılıyorum, bu modelin benzeri bende var; hı-level 49hl500 ... incelemesini yaptım, son cümle olarak "tavsiye etmiyorum" yazdım ... https://forum.donanimhaber.com/hi-level-49hl500-led-tv-incelemesi--118742271#118742271 ... ilgilenenler okusun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bayberty -- 16 Ocak 2018; 22:21:20 >
  • Astekiv kullanıcısına yanıt
    Hocam bende görünce çok sevindim normalde 10 TL neden bu kadar ucuz dedim sonra fark ettim ki mavi çatı yayınları bu yayınevi çok çeviri hatası yapmışlar deniliyor ondan dolayı fiyat bu kadar uygun tabii yinede alınır

• Arkadaşlar 5 raflı kitaplık 65 lira nasıldır sizce almayı düşünüyorum ayrıca o hazır haldemi mağazaya geliyor yoksa evde bizmi monte edeceğiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdines

Başkalarının görüşü nedir bilmiyorum ama son 1 yılda A101 BİM in önüne geçti. Beğenirsiniz beğenmezsiniz ama çeşit çok ve aralarında iyiler de var.

Katılıyorum

En azından nescafe vs kaliteli ürünler a101 de bulunuyor .

Bimde saçma sapan markalar var

• quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Şu rezilliğe bakar mısınız arkadaşlar. Bu adamların, A101 BİM ŞOK vs vs vs satmadığı ürün kaldı mı ya. Resmen kepazelik, esnaf ne yapsın. Gıda satacaksın sen ya, senin işin bu, gıda temizlik, kozmetik vs vs tamam da sanayide ki parçacıdan, beyaz eşyaya, her türlü giyimden, kırtasiye ve bahçe malzemelerine, bilumum elektronik ve oyuncağa ne ararsan var.

Rezillik.

Bu zincir marketler olmasa, o savunduğun esnaf ayakta düdüklerdi bizi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petrikan

Daha önce parana Akıllı bileklik satılmıştı.alanlar yorum yaparsa sevinirim.

Aldım ve akşamına iade edip mi band 2 aldım. Nedeni ise şarj etmemesiydi.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.