Şimdi Ara

A101 15 Mayıs Ürünleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
12.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çadır icin yorum yapabilecek kimse varmı alıntı yaparak yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sayfada olan pril power bulaşık deterjanini şiddetle öneririm Fairy ilk çıktığı kalitede değil eskiden minicik alınırdın baya kopurürdu ama şimdi o kadar iyi değil sanki yada bana öyle geliyor. Ama bu pril power bi acayip cok iyi yıkıyor kısaca tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbs02 -- 11 Mayıs 2014; 5:17:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Çadır icin yorum yapabilecek kimse varmı alıntı yaparak yazarsaniz sevinirim.

aynı çadırmı bilmemde outdoor mağazasından arkadaşlar almıştı kaç sene önce kendi kuruluyor hemende toplaması zaman alıyor diye bir iki kez balıkta kullandılar bir daha kullanamadılar lakin 50 tl bişi değil alıp deneyim derseniz bilemem.
  • Kamp sandalyesini almayı düşünüyorum bende... İki tane alırım, pikniğe gittiğimizde iyi olur diye düşünüyorum. Fiyat nasıl sizce? Birde 110 kg bir elemanı(beni) rahat taşırmı acaba???

• adidas parfumun game olanı var bende.genellikle okula giderken sıkıyorum.
    yorumum olumlu arkadaslar.daha asılan kız olmadı ama bir ilgi var gibi .
    gunluk kulllanım için iyidir ama onemli durumlarda yetersiz kalabilir .
    kalıcılıgıda 2,5 saat civarı oldugunu soyleyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Kamp sandalyesini almayı düşünüyorum bende... İki tane alırım, pikniğe gittiğimizde iyi olur diye düşünüyorum. Fiyat nasıl sizce? Birde 110 kg bir elemanı(beni) rahat taşırmı acaba???

2 tane kamp koltugundan bir de basketbol topunu almayı dşünyorum.
    Normalde 25 civarına iniyordu.
    90 civarını kaldırır ama üstünden maalesef emin değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaansay kullanıcısına yanıt
    Hocam mümkünse ürünün üstünde yazan standartları okuyun kilo sınırı ne kadar bilmiyorum ama ürün hakkında konuşmak gerekirse katlanabilir olması çok güzel. Bir iki tane alıp bagaja atın sağa sola gidince lazım oluyor çat çıkarıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Kamp sandalyesini almayı düşünüyorum bende... İki tane alırım, pikniğe gittiğimizde iyi olur diye düşünüyorum. Fiyat nasıl sizce? Birde 110 kg bir elemanı(beni) rahat taşırmı acaba???

Sizi taşır fakat çok çabuk deforme oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

adidas parfumun game olanı var bende.genellikle okula giderken sıkıyorum.

Kokusu ağır mı hafif mi ?Kokusu neyi andırıyor?

• Parfümleri daha önce test etmiş arkadaşlardan yorum bekliyoruz hangisi yaz kullanımına daha uygundur?
  • Çadır kalitesi nasıldır alan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: flashshow

quote:

Orijinalden alıntı: fenakesim

adidas parfumun game olanı var bende.genellikle okula giderken sıkıyorum.

Kokusu ağır mı hafif mi ?Kokusu neyi andırıyor?

Pure Game var bende de kışın güzel gidiyor yazın ağır olabilir .kalıcılığı az ama kıyafette hafif hoş bi koku bırakıyor genelde ben ertesi gün tekrar o kıyafeti giyersem o hafif kokuyu hissediyorum ve başka biri kolay kolay yakın temas oladıkça hissetmez .

Kokusunu tarif edemeyeceğim .

Ben de Hepsi Burada dan almıştım 11 liraya bu fiyata alınır bence

• olta takımı nasıl sizce alınır mı ?
  • Tava kalırsa tava alıcam. Seramik tavada kızartma sıkıntı olmaz di mi?
  • beyler çadırdan anlayan yok mu baya bir arkaşta sormuş bende düşünüyorum almayı iş görecek gibiyse?
  • Adidas ın 50 liği 13 lira demiş..100 lugu 25 26 ya aliyorum zaten..Fırsat değil göz boyama...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cam tencere tavsiyemdir. Seramikler gercek seramik degil. Beyaz boya. Teflonun kanser yaptigini zaten herkes biliyor. Celik tencere ise yemege tuz atinca oksit uretiyor. Aleminyum ise alzeimer hastaliginin bir numarali sebebi bakir zehir zaten. Geriye saglikli birtek cam kaliyor.

• Çadır alınır arkadaşlar karakoyde görmüştüm çok bir şey beklemeyin ama bu fiyatlara hepsi boyle yani 80 liralık olanla arasında fark olmaz. Sadece cubuklarina dikkat edin yavaş kurun. Daha kalitelisi ve sekillisi decahtlonda 120 lira... Bu fiyata kadar hepsi ayni.üstte havalandirma tulu var mi bilmiyorum ama.cubuklar zaten 40 liradan başlıyor satılmaya.

• Olta başlangıç bile sayılmaz ya işi bilen kullanır ya da ne olur olmaz belki deneriz diyenler kullanır. Makine ömrü sezonluk olur, kamış halkaları paslanır.

• Klima alınır mı klima?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.