Şimdi Ara

A101 15 Mayıs Ürünleri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
12.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadas kapıdamı yatıyosuz anlamıyorumki 3tane bayi gezdim üçündede kalmamıs su kamp sandalyeleri

Bu arada baumaxta da cadır dikkatimi cekti bunada bakabilirsiniz
     A101 15 Mayıs Ürünleri A101 15 Mayıs Ürünleri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kamp sandalyesi istiyorsan bence carrefour'a ugramanı tavsiye ederim. aynı sandalyeler 19 yada 25 liraya satılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

kamp sandalyesi istiyorsan bence carrefour'a ugramanı tavsiye ederim. aynı sandalyeler 19 yada 25 liraya satılıyor.

25 e alacaksan nerde kaldı sıcak fırsatların mantıgı:)

• orası öyle ama bazı sandalyeler ucuz olunca 2 oturuşta direk yere yapışabiliyorsun... ve bazı benzer sandalyeler çok daha pahali 50 liranın üzerinde.

benım söylemek istedigim eger a101de bulamadıysanız carrefour, metro alternatifler mevcut.
  • Sandalyeleri kimse kaçırmasın tanesi 25 lira koçtaşta. En iyi fiyat ve sıkıntısız kullanırsınız. Çadır rüzgar felan geçiriyor su da alır bence çok beklentini yüksek olmasın fiyatına göre süper. Ben sonuncusunu aldım. Sandalyeler de 3. Bayide bulabildim. Daha gelmez dediler.

• kamp sandelyesi bence gayet iyi.. 100 kilo üzeriyseniz sıkıntı yaşanabilir ancak genel itibariyle oldukça uygun.. izmir-urla da 2 şube var.. 9.30da gittim ilkine teyzeler kapışmış herşeyi.. diğeri daha sakin bir noktada olduğu için satılmamış duruyordu.. 24 adet gelmiş.. 6 adet kaptım hemen.. deniz kenarında falan gayet güzel olacak gibi :)
  • Kamp sandalyesi,olta ve halı saha ayakkabısı aldım.
    Kamp sandalyesi ve olta fıyatına göre oldukça iyi.
    Oltanın kamışı dayanıksız gibi görünüyor.

Spor çanta ve kafa lambası da alınabilir gibi duruyordu.Lazım olmadığı için almadım.
  • Çadırı kurdum bugün tepesinden tutup çekiyorsunuz iki dk sürmüyor ama kaliteli diyemem acayip kokuyor malEme çok ince rüzgar filan dayanıksız, kesin su da geçirir. Hobi amaçlı alınabilir sadece

• Kafa lambasını şiddetle tavsiye ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ghn

Çanta, kamp taburesi, halı saha ayakkabısı ve parfüm aldım.
    Çanta pek sağlam görünmesede eşe dosta misafirliğe gidince eşyaları koymak için birebir. Islak bir zeminde su alabilir kumaşı pek tatmin etmedi.
    Kamp taburesi mangal başında durmak için birebir. Pek rahat olduğu söylenemez.
    Halı saha ayakkabısı fiyatı uygun olduğu için aldım. Yırtılsa, patlasa umrumda değil açıkçası
    Parfümü ise 100 ml'si 26liraya buldum. Bunu da denemek için aldım.

hocam nasıl halı saha ayakkabısı denedinizmi.
    ayağa vurma falan yapıyormu ?
  • knight0fheaven kullanıcısına yanıt
    Ayagima tam oturdu vurma falan yapmiyor ama tabani biraz dandik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.