Şimdi Ara

A101 15 Mayıs Ürünleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
3
Favori
12.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Katlanır sandalye 110 kiloyu taşır ama bir yerden sonra sökülme,eğilme vs olur.sağ sol yaptıkça pertlesir fiyatı yine de çok iyi.

Parfümler de iyi hp dadan bu fiyatlara serisini yapmıştım . alınır bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplar iyiymiş, bizim çocuk 6 aylık ama büyüyünce oynar
    helikopteri merak ettim ben:))
  • Cadir gecen sene sattıkları cadir ise, gecen sene anzak koyunda rüzgarda kırılmıştı tavsiye etmem.

Bebek bezindeki büyük fırsatı gorebilen var mı? Uç defa baktım ben göremedim de...

• Tabi cadır sadece yazın sakin havada sıkıntı çıkartmaz.

• Listerine alınır. Uygun baya.. Traş bıçağı kötü denmiş başka tavsiye var mıdır?

• Çadırı geçen sene Abant'ta kalmak için almıştık. 2 kişi yattık 1 gece. Öyle aman aman kaliteli bir şey değil haberiniz olsun. Gittiğimiz gün çok soğuk değildi ve yağmur yoktu gerçi ama olsaydı kesinlikle su da alırdı soğuğu da fena geçirildi sanırım. Almayı düşünen arkadaşların kriterleri nedir bilmiyorum ama bu paraya bu köfte yenir. Bu arada kurması çantasından çıkarmasıyla birlikte 1 dakika falan sürüyor, çok pratik.

• Çadırı geçen sene Abant'ta kalmak için almıştık. 2 kişi yattık 1 gece. Öyle aman aman kaliteli bir şey değil haberiniz olsun. Gittiğimiz gün çok soğuk değildi ve yağmur yoktu gerçi ama olsaydı kesinlikle su da alırdı soğuğu da fena geçirildi sanırım. Almayı düşünen arkadaşların kriterleri nedir bilmiyorum ama bu paraya bu köfte yenir. Bu arada kurması çantasından çıkarmasıyla birlikte 1 dakika falan sürüyor, çok pratik.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarK PaSSenGeR

toplar iyiymiş, bizim çocuk 6 aylık ama büyüyünce oynar
    helikopteri merak ettim ben:))

Helikopterlerin plastik çarkları kırılıyor hemen pervanesinide kırılıyor dayanıklı değil helikopter

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Listerine alınır. Uygun baya.. Traş bıçağı kötü denmiş başka tavsiye var mıdır?

Listerine biraz pahalı geldi bana haklımıyım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: man utd

Adidas ın 50 liği 13 lira demiş..100 lugu 25 26 ya aliyorum zaten..Fırsat değil göz boyama...

Fiyatı normal sıcak bir fiyat değil fakat alınabilir 5tlye açık parfüm alacağıma 13tlye Adidas alırım daha iyi olur.

• Dik duruş korsesini alayım , bunun modeli farklıymış belki işe yarar.
  • Klima uygun mudur, niyetlendim şimdi

• çadırı almayı düşünen arkadaşlar su ve soğuk geçirmesini direk göze alsınlar. tek tente çadır çünkü. fiyatına göre nasıl derseniz ben 50tl vermezdim. aynı fiyata ontario alın en azından adını biliyoruz.

kamp sandalyelerini almayı düşünüyorum 90kilo civarı için uygun mudur? kullanan arkadaşlar bişey söylerse sevinirim al veya alma diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtillaHuN

çadırı almayı düşünen arkadaşlar su ve soğuk geçirmesini direk göze alsınlar. tek tente çadır çünkü. fiyatına göre nasıl derseniz ben 50tl vermezdim. aynı fiyata ontario alın en azından adını biliyoruz.

kamp sandalyelerini almayı düşünüyorum 90kilo civarı için uygun mudur? kullanan arkadaşlar bişey söylerse sevinirim al veya alma diye

Kamp sandalyesi 90kg için uygundur.Fakat sürekli kullanımda ömrü kısa olur

• Dün A101'in önünden geçerken camdaki afişte aşağıdaki ürünler dikkatimi çekmişti.

Özellikle Yudum Sızma Zeytin yağı. Daha uygununu görmedim. Migrosta 55TL civarındaydı. ilginizi çekebilir.

Bİzce Ayçiçek Yağı 18L 61,95 TL
    Yudum Sızma Zeytinyağı 5L 42,95 TL
    Fiskobirlik Fındıkyağı 5L 34,95 TL
  • spor çantaya bakıcam bende,
  • Prima firsat paketleri kipa da ayni fiyat diye hatirliyorum su an! Bir de 3 TL clubcarta yüklüyor!!!

• 1 kg findiktan 2-3 kg yağ mi cikiyor (!). Findikyaginin kg.i 7 TLnnazil olur anlamadim...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaansay

Kamp sandalyesini almayı düşünüyorum bende... İki tane alırım, pikniğe gittiğimizde iyi olur diye düşünüyorum. Fiyat nasıl sizce? Birde 110 kg bir elemanı(beni) rahat taşırmı acaba???

Arkadasım zamanında a101 den almış 5-10 lira filan demişti. Bende takibe almıştım fiyatı 15 lira şimdi ama bu baumaxta filan 25 tl tanesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: flashshow

quote:

Orijinalden alıntı: eagle_beagle

Listerine alınır. Uygun baya.. Traş bıçağı kötü denmiş başka tavsiye var mıdır?

Listerine biraz pahalı geldi bana haklımıyım ?

2sini 14e gördüm ona göre yorum yapmıştım.. Birde migrosta galiba 500 lugu 12 TL galiba.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.