Şimdi Ara

A101 15 Mayıs Ürünleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
12.043
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     A101 15 Mayıs Ürünleri A101 15 Mayıs Ürünleri A101 15 Mayıs Ürünleri A101 15 Mayıs Ürünleri A101 15 Mayıs Ürünleri

• olta takimi alcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • traş bıçağının fiyatı çok iyi sanki 6 lı yedek + makine

kullanan var mı ?

Edit: parfüm hakkında da yorum bekliorum kalıcılığı nasıldır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 10 Mayıs 2014; 23:29:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

traş bıçağının fiyatı çok iyi sanki 6 lı yedek + makine

kullanan var mı ?

Mach 3 ten iyi geldi bana , çok tıkanmıyor bıcaklar arası. Gerçi sadece hafta sonu kullanıyorum, hafta içi yaprak jilet.
  • Normalde Gillette mach 3 turbo kullanıyorum,değişiklik olsun diye gelecek ürünü aldım 3-5 ay önce ,ilk kullanımda kenara attım öyle duruyor .Bana göre beş para etmez,ya da turboya alıştığımdan bana öyle geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • canavar iş yapar mı?

• a 101 ler zamanında satmıyor ürünü bir hafta on gün önceden bile satılmış olan ürünler oluyor sitelerinde de soyledim ama bi cevap gelmedi. artk çalışanı kafalamak lazım
  • traş bıçaklarını 10tlye almıştım yerel marketten ama pek memnun kalmadım 2 bıçaklı kullan at gilette ürünü ile aynı gibi tabi yüze ve sakalın sıklığına göre değişir ben bidaha bu ürünü alır mıyım almam
  • Carreforlarda bebek bezi 42,90 ama 4 numarasini hic bir yerde bulamadim reallerde her zaman bu fiyat. Watsonlarda johnson baby 3'lü ıslak mendil 7.5 tl.

• quote:

kullanan var mı ?

Tıraş bıçağını tavsiye etmiyorum çok çabuk tıkanıyor.
    Parfümleri alabilirsiniz.yorumuda varhttp://www.hepsiburada.com/liste/adidas-pure-game-edt-100-ml-erkek-parfumu/productDetails.aspx?productId=sgadipure&categoryId=32010685#Yorumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: miko01

traş bıçaklarını 10tlye almıştım yerel marketten ama pek memnun kalmadım 2 bıçaklı kullan at gilette ürünü ile aynı gibi tabi yüze ve sakalın sıklığına göre değişir ben bidaha bu ürünü alır mıyım almam

Mach3 öneririm size

• seramik tava seti fiyat olarak iyi duruyor gibi kullanan var mı ?
  • çadır nasıldır acaba ? outdoor magazalarına sordugumuzda 200 liradan aşagıya çadır bulamamıştık açıkcası.
  • quote:

kullanan var mı ?

Aldım bir sefer kullandım kullanmaz olaydım cildim yandı tahriş etti doğru düzgün kesmiyor da
    Teneke parçasını tercih ederim
    yine a101 den dorgo muydu neydi öyle bir markanın ürününü almıştım forumdan arkadaşların tavsiyesi üzerine o daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OkNisT_ -- 11 Mayıs 2014; 1:59:10 >
  • Adidas nasıl arkadaşlar fiyat uygun gibi ?
  • Listerine güzel duruyor. Ve Mabel'i Mabel Matiz'den öğrenenlere inat..
  • Çadır mükemmel fiyat mükemmel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dik durma sırt ıvır zıvırı nasıldır ya hep merak ediyorum spor yaparken dik durmaya alıştım ama evde de bunu takıp tamamen dik durmaya alışabililir miyim? Beden konusu nasıl kıyafet bedenimle aynısını mı alıyım bir beden büyük/küçük mü alıyım? Fiyat ucuz alıp deneyim diyorum.
  • Mabel sakizlarini pahaliya satiyor a101,25 kr'ye bizim firindan aliyordum.

Cocuk icin paten alacaklar arkadaslar bence burdan alsin cunku piyasaya gore 30-35 tl daha ucuza geliyor.

2li listerine ise gercekten cok ucuz,ihtiyacim vardi.

Adidas parfumlerin kokusu nasildir acaba?A101,Bim'den daha iyi urunler getiriyor bu aralar.

• çadır nasıldır arkadaşlar. çadır alim diyodum iyi denk geldi
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.