Şimdi Ara

A101 12 OCAK PERŞEMBE (oto aksesuarları vs) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
15.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Geçen gelen hangi markaydı hocam ? Ben aradım taradım bulamadım sonra bir a101 de denk geldi oraya da 15 tane yollamışlar. Aldım bir tane, evet 4AA pille çalışıyor ve acayip hoşumuza gitti. Başka masraflar olmasa bir adet daha alacaktım ama bir dahaki sefer artık :)

Altında irilik ayarı var istediğim irilikte ayarladım, deniz tuzunu da koydum içine 4 tane de alkalin pil taktım. Tek basışta manuel değirmenle 2 çevirişte çekeceğin tuz miktarında tuz bırakıyor. Ayrıca ışığı da var led ışık koymuşlar. Pil azaldıkça durum ne olur o süpriz olacak bakalım ama şu an için benim çok hoşuma gitti büyük kolaylıkmış :) Markası da KiWi malzeme kalitesi falan hoşuma gitti. 20 lirayı hak eden bir ürün olmuş. Denk gelirse deneyin derim belki bunu beğenirsiniz :)
  • Antifirizli cam suyu var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Geçen gelen hangi markaydı hocam ? Ben aradım taradım bulamadım sonra bir a101 de denk geldi oraya da 15 tane yollamışlar. Aldım bir tane, evet 4AA pille çalışıyor ve acayip hoşumuza gitti. Başka masraflar olmasa bir adet daha alacaktım ama bir dahaki sefer artık :)

Altında irilik ayarı var istediğim irilikte ayarladım, deniz tuzunu da koydum içine 4 tane de alkalin pil taktım. Tek basışta manuel değirmenle 2 çevirişte çekeceğin tuz miktarında tuz bırakıyor. Ayrıca ışığı da var led ışık koymuşlar. Pil azaldıkça durum ne olur o süpriz olacak bakalım ama şu an için benim çok hoşuma gitti büyük kolaylıkmış :) Markası da KiWi malzeme kalitesi falan hoşuma gitti. 20 lirayı hak eden bir ürün olmuş. Denk gelirse deneyin derim belki bunu beğenirsiniz :)

Aynı markaydı hocam o yüzden yazdım başka marka olsa sizi de yanlış yönlendirmek istemedim..Siz memnun kaldıysanız sorun yok ama benim beklentimi karşılamamıştı güle güle kullanın.. : )

• quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: Rastafey1

Antifiriz nasil

Stok yapmalık

Hicbiyerde kalmamis zaten bitane zar zor buldum eyv hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lukany

quote:

Orijinalden alıntı: Cihan9999

nerede var bu? hangi bölge?

Eskişehir

A101 12 OCAK PERŞEMBE (oto aksesuarları vs)

Overlock makinesi tavsiyemdir.

• O takviye kabloları pek dandik. Akü fazla bitikse hiç bir işe yaramıyor
  • Antifiriz almayin ben dandik bi marka almistim motor komple dondu az daha blok catlatacaktim
  • antifirizin derecesini bizzat ölçen var mı acaba?
  • Kaşardan 2 tane aldım. İndirim felan geçmedi. İade ettim bende.
  • teybi almayın aldım iade edeceğim, bass diye bişey yok teypye, yani tamam 50 tl ama bundan onceki 50 tllik teybim bunun yanında alpin gibi
  • 1kg nugget aldım 6.95tl uygun fiyat bence lezita marka skt 22/12/2017 di 11 ay var daha nerdeyse. Tavsiye ederim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

quote:

Orijinalden alıntı: oomerozer

takviye kablosu ve kamerayı kesinlikle almayın. kamera çamur, takviye kablosu işe yaramıyor.

takviye kablosu neden işe yaramıyor, akım mı yetersiz kalıyor

kablo ince sanırım , sakın ince kablo almayın yarım saat şarj ederseniz ancak marş basar çünkü ince kablodan az akım gider kalın kablo ürün alın ve bu tarz ürünleri bim a101 gibi yerden almayın.

Geçen cuma bim e gelmişti takviye kablosu ben aldım bir kenara koydum iyi gibi duruyordu. İşe lazım olduğunda göreceğiz iş yapıp yapmayacağını. Daha önce lazım oldu yana yana aradık bir takviye kablosu bulamadık hiçbir yerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar A101 de indirim köşesinde lavache quirit 24 lü peynir 7.75 e satıyorlar. Bu fiyata en yakın 9.95'e bulmuştum. alıp kullanan varsa sıcak fırsat sayılabilir. internette bu fiyatı göremedim, Şubesel olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kelikuputis

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wally Gator

quote:

Orijinalden alıntı: oomerozer

takviye kablosu ve kamerayı kesinlikle almayın. kamera çamur, takviye kablosu işe yaramıyor.

takviye kablosu neden işe yaramıyor, akım mı yetersiz kalıyor

kablo ince sanırım , sakın ince kablo almayın yarım saat şarj ederseniz ancak marş basar çünkü ince kablodan az akım gider kalın kablo ürün alın ve bu tarz ürünleri bim a101 gibi yerden almayın.

Geçen cuma bim e gelmişti takviye kablosu ben aldım bir kenara koydum iyi gibi duruyordu. İşe lazım olduğunda göreceğiz iş yapıp yapmayacağını. Daha önce lazım oldu yana yana aradık bir takviye kablosu bulamadık hiçbir yerde.

Ben aldım Skoda favorit te 3 defa kullandım ayrıca tipo Fiat tada kullandık sıkıntı çıkarmadı güzel bence bimdeki

• Bi kaç ürün için bilgi vereyim.

Akü takviye kablosu maksimum 16mm kesitli kabodan imal edilmiş gibi görünüyor. Bu da takviye için yetersiz hele ki ilk marşta çalışmazsa uzun süreli ya da peşpeşe denemelerde hiç bir işe yaramaz ve aşırı ısınma yapar. Ben iş geregi sürekli aracımda bulunan 35mm topraklama kablosu ile yapıyorum. Size tavsiyemde en az 25mm takviye kablosu bulundurmanız yönünde olacaktır.

Çekme halatına gelecek olursak normal şartlarda hareket halindeki iki aracın arasında gayet güzel işlevini görebilir. Ancak asıl sorun kalkışlarda halat üzerine binen şok basıncıyla, frenlemede çekilen aracın daha erken durmasıyla meydana gelecek olan şok basıncına direnemeyecek olmasıdır. O karabinaların o şoklara dayanması imkansız gibi görünüyor.

Araç kamerası da çöp bir ürün. Şirketin zorunlu tuttugu ve toptan alımda 150 liraya aldığı bir araç kamerası kullanıyorum. 1080p kayıt yapıyor ancak gündüzleri vasat geceleri ise berbat bir kalitede kayıt yapıyor. 720p kalitede ise çamur gibi bie görüntü oluşuyor. Bu ürünün kalitesini siz düşünün.

Son olarak peteklere takılan nemlendiricileri bu gün viaport kipada 1 liraya gördüm.

• Wally Gator kullanıcısına yanıt
    zor zamanda aramayalım, elimizin altında bulunsun, nasılsa sık kullanmayacağız diye almıştık ama aküsü bitmiş bir citroen nemo yu ilk basışta bile çalıştırmadı. daha sonraki birkaç deneme de ise ısındığı için bıraktık denemeyi.
    akım yetersiz kalıyor. ısınıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.