Şimdi Ara

A101 12 OCAK PERŞEMBE (oto aksesuarları vs) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
4
Favori
15.771
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xxxcem

işgüzer çalışanların hatası bu
    fiyat değişiklği geldiği zaman kasa güncelleme alır yüklenir ve reset atılır
    bu işlemden önce içerde bulunan ana pcden dosya gönderilmelidir
    elbette dikkatli olup bunu bildirmekte fayda var normalde sabah ilk iş bunu yapmak olmalı mağaza müdür yada yardımcısının ama ilkokul mezunu calıstırdıklarından insanlıktan nasibini almış az insan calısır bu firmada her ay 100 kişi başlıyorsa bi bölgeye 50 tanesi bırakır şartları diger marketlere göre cok cok daha kötüdür ...

bizim mahallede 2 tane 101 var ikiside bi değişik.çalışanlar laubali ve yalancı.

raftaki fiyatlar kasada tutmuyor,kampanyalardan haberleri yokmuş gibi davranıyorlar ve ısrar etmezseniz indirim yapmıyorlar.

ben yinede uyarayım ,fişinizi mutlaka alın ve kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

yeni hat almak için dedim hocam yani hat bimcell de 15 Tl mi

mevcut hatlı tarife , 1 gb 500 dakika heryöne 15 lira.

her 20 lira yüklemeye 1 gb hediye ediyor bence çok iyi

vodafonun şartlarını iyi okuyun,çoğu yerde çekmiyor
  • ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    15 Tl ye yeni hat alabiliyorsak iyi fiyat, tarife önemli değil benim için. Teşekkür ederim akşam bir uğrayayım Bim'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

15 Tl ye yeni hat alabiliyorsak iyi fiyat, tarife önemli değil benim için. Teşekkür ederim akşam bir uğrayayım Bim'e

hattınız hiç yoksa yrni hat 36 liraymış
  • Yazılımcı Online kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler hocam, yarın makro-beğendik bi turlayayım, bakalım bulabilecem mi..

İyot meselesi benim için de önemli. Ailede guatr sıkıntısı var. Akdeniz ülkelerinin neredeyse hepsinde görülüyor. İyot normal olarak sebze-meyveler aracılığıyla topraktan alınıyor. Bu ülkelerin topraklarında da iyot az olduğu için tsh seviyesi kan tahlillerinde normal aralığın altında kalıyor. Zamanında biraz araştırmıştım, tuz dışında doğal birşey bulamadım onun da doğallığı şaibeli. Farklı ülkeler farklı maddelere iyot ekliyor, bizim devlet de tuza ekliyor. Ulan daha az zararlı bişey bulamadınız mı yahu.. Avuç avuç tuz mu yiyelim..
  • Balparmak çiçek balı 1 kg 20 TL idi biraz da küsürat vardı. İyi fiyat
    Yani ciddi fiyat farkı var. Billur un tuzları gel deniz tuzu çünkü deniz tuzu işleme yetkisi alan ilk firma mı tek firma mı bilmiyorum sitesinde yazıyordu. Yani şu hani çekilmiş billur tuz o da deniz tuzu.

Benim kavanozda aldığım tuz yarım kg ve pahalı senin dediğin tuz turşu tuzu eğer ki tek olayı iri olması ise hiç problem etme.

Çok iyi makineler var AliExpress de tabi kur uçtu gitti Euro 4 lira dolar uçtu çöp bile pahalı hale geldi. Manuel kaliteli olanlar dan tavsiye ederim.
  • fezalii kullanıcısına yanıt
    Bunu bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu. Süt ürünleri tüketiyoruz ama deniz ürünleri biraz azınlıkta.

Bu değirmenlerde kahve zor olur hocam gerçi hiç denemedim ama kahve çekirdeği daha iri olacağından dişliye girer mi girmez mi bilmiyorum. Kahve öğütmek için sinbonun bir aleti gelmişti, 34 TL gibi bir fiyatı vardı elektrikle çalışıyordu. Çözülebilir kahveden sıkıldığım için ben de düşünüyorum bu tarz bir cihaz.
  • Rhodora R kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimal vardır ben genelde migrostan alırım 3kg paket uzunca bir süre gidiyor. İlk zamanlar normal tuza alışkınsanız keskinliği az gelecektir ayarını tutturamayabilirsiniz ama sonradan alışıyor insan.

Allah şifa versin hocam, doktorun tavsiyesine göre hareket etmek gerekiyor artık yapacak başka birşey yok. Arkadaş yazmış yukarıda tuzdaki iyot çokta işlevsel değil aslında diye. Zaten tuzu ne kadar az kullanırsak o kadar iyi.
  • rLzApex kullanıcısına yanıt
    Kaya tuzu da sağlıklı diyorlar ama böyle markalı satılanı göremedim. Açıkta da pazar malı tuzlar ne derece hijyenik olabilir aklıma takıldı almadım. Marketlerde çeşit çeşit tuzlar var ama artık işin ticaretine dönmüşler. Baharat ve tuz çeştleri ufacık kavanozlarda deli paralara satılıyor :D

Vallahi döviz uçunca aliexpress'i sık kullanılanlardan sildim. Bir kulaklık bekliyorum 60 gündür hareket yok o gelsin bir daha bir şey almayacağım :) Güya takipli kargo ama takip edemiyoruz :D

Bende manuel değirmen de var hocam. Akrilik şeffaf değirmen seramik bıçaklı modeller yeni çıktığında almıştım. Ama karabiber gibi tuz az çekilen bir şey olmadığı için yoruyor eli :D Pillileri merak ediyorum bakalım bitirmezlerse bir tane alacağım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 11 Ocak 2017; 2:51:27 >
    Ben geçen geldiğinde almıştım hatta konuyada yazmıştım ama hiç beklediğim gibi çıkmadı 4 adet pille çalışıyor ve hiç öğütmedi iade ettim çok zayıf kalıyor hatta çalışanlarda almıştı deneyince onlarda iade etti..
  • Araç kamerasının aynısı Çin' den almıştım, şerrefsizler GPS var yazmışlardı ama yok.
    Görüntü çamur, bu fiyatı bile hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Teyp nasıl millet ya

Aynen beyler bu teyp nasıl iyi mi ve her araca uyar mı acaba
  • Bire bir aynı ürün mü bilmiyorum ama görüntü olarak aynısı olan çekme halatından bizde var, iki kez Reno 12'yi (~900 kg) çekmek için kullandık. İkinci kullanımda çeken aracın şoförü acemiydi çekme konusunda, halat gerginliği almadan birkaç kez ani kalkış yapmasına rağmen herhangi bir sıkıntı yaşamadık. Tek olumsuz yanı kancanın ucundaki kilit mekanizması, çok dandik yapmışlar.
  • Paspas yok mu
  • yav ben anlamıyorum arkadaş bülten bu kadar geniş markete gidiyoruz anasını satayım sadece kap kacak var. Bu çalışanlar mı depoluyor nabıyor böyle hemen bitemez ya.

Pekmezi sorayım bir de ne tahin fena değildi ama pekmeze ne dersiniz?
  • teybi sakın almayın . ben ettim siz etmeyin
  • aspiratörü kurmak için servis mi gelmesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdgarDavids

quote:

Orijinalden alıntı: erkanrap

Teyp nasıl millet ya

Aynen beyler bu teyp nasıl iyi mi ve her araca uyar mı acaba

çıkışları çok kötü ben taktığımın 3. günü çıkardım
  • Antifiriz nasil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.