Şimdi Ara

**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.509
Cevap
54
Favori
191.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2013 Model Clio4 1.2 motor 75 beygir araç için hangi kiti tavsiye edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Merhabalar, vw grubun yeni 1.0 tsi motora LPG uygulaması yapılıyor mu, 95 beygirlik versiyon?

Şu an için Maalesef yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augias

2013 Model Clio4 1.2 motor 75 beygir araç için hangi kiti tavsiye edersiniz.

Aracınız bizim çok dönüşüm yaptığımız araç gruplarının bir tanesi Lovato obd2 akıllı Otogaz sistemini ya da Atiker Grand sıralı otogaz sistemi tavsiye ederim

• Arac 2014 1.2 corsa. Kit atiker gold. Aracın 3 bin devirden sonra 100 de 100 benzinle calısmasını ıstıyorum. Böyle bir ayar yapılabılır mı ?
  • S.a ustam bizim araç 1.6 insignia 170 bg sidi motor uyumlu lpg kit sizce hangisidir. Teşekkürler.

• Selam 2004 hinda jazz 1.4 otomatik aracim. Atiker lpg takili. Motor isigim yanmakta. Duzeltilebilirmi

• Merhaba 2007 model colt 1.3 amt araca atiker LPG taktırmayı düşünüyoruz hangi kit uyumludur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pesimist_16 -- 23 Ağustos 2017; 17:42:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pesimist_16

Merhaba 2007 model colt 1.3 amt araca atiker LPG taktırmayı düşünüyoruz hangi kit uyumludur?

Aracınızı Atiker Grand sıralı otogaz sistemi çok uyumludur iyidir montajla yüksek bir verim elde edersiniz

• Hocam selamlar, 95 model mercedes e280 6 silindir icin kit ve usta arayisindayiz.

Ankara'da tavsiye edebileceginiz bir usta var midir? Ve hangi kit uyumludur? Arac 190 beygir ama uzerindeki kit randimanli calismiyor. Grand ve gold dediler ama farklari nedir bilmiyorum.

Istanbula lpg icin gelebilsem keske:)

• Candan mühendisliğe teşekkürler twingoma atiker microfast takıldı. Çok memnunum 2bin km yaptım şimdilik 14-21 kuruş aralıgında tüketim almaktayım :)
  • Opel astra h aracima atiker grand kıt taktirmistim ikinci bir lpg ayar için tekrar gelmem söylendi fakat istanbuldan ayrıldım herhangi biryerdede ayar felan yaptırmadım 6bin km oldu takilali sorun teşkil edermi bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Merhabalar, vw grubun yeni 1.0 tsi motora LPG uygulaması yapılıyor mu, 95 beygirlik versiyon?

Bu motora henüz ürün yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: cgrozl

Opel astra h aracima atiker grand kıt taktirmistim ikinci bir lpg ayar için tekrar gelmem söylendi fakat istanbuldan ayrıldım herhangi biryerdede ayar felan yaptırmadım 6bin km oldu takilali sorun teşkil edermi bu durum

Bi sorun sıkıntı yoksa ayara gerek yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: fukarakoala

Candan mühendisliğe teşekkürler twingoma atiker microfast takıldı. Çok memnunum 2bin km yaptım şimdilik 14-21 kuruş aralıgında tüketim almaktayım :)

Kazançlı sürüsler..

• quote:

Orijinalden alıntı: prestige07

Hocam selamlar, 95 model mercedes e280 6 silindir icin kit ve usta arayisindayiz.

Ankara'da tavsiye edebileceginiz bir usta var midir? Ve hangi kit uyumludur? Arac 190 beygir ama uzerindeki kit randimanli calismiyor. Grand ve gold dediler ama farklari nedir bilmiyorum.

Istanbula lpg icin gelebilsem keske:)

Maalesef tavsiye edebileceğim bir yer yok. Ürün Atiker gold..

• 2 ay önce opel astra 1.4 t otomatik aracıma atiker grand lpg kiti taktırdım.
    birkaç tane problem yaşıyorum.

1) araç lpg ye geçtiğinde servo direksiyon uyarısı veriyor.daha sonra sönüyor.
    bunun obd ayarı ile ilgili olduğunu söyleyenler var.
    2) Lpg regülatörü sr11 model yani 130kw .BU yeterli mi sizce değiştirmek gerekli mi?
    bu arada yazılım düşünüyorum.bu süreçte ne yapmam gerekir.
    ayrıca regülatörden su sızıyor.aracı bakıma götürdüğümde usta söyledi.
    regülatör değişirse ruhsata işletilmeli mi?

3) montaj ile ilgili bazı problemler vardı.2 kez wideband afr ayarı yapıldı.enjektör öncesi ve sonrası hortumlar kısa<ltıldı ama düşük devirlerde hantallık devam ediyor.

Önerilerinizi bekliyorrum saygılar.
  • Merhaba. Toyota Corolla 1.33 Life 2015 için en uyumlu hangisidir? Atiker'i aradım, onların yönlendirmesiyle çıkan bir arkadaş Grand modelinin en uyumlusu olduğunu söyledi. Ankara'da bir yere sordum: "Grand'da bir tek enjektör farkı var. Bunu takmaya gerek yok; ama isterseniz bunu takarız." diye cevap verdi. Sizce ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 12 Eylül 2017; 15:11:23 >
  • Merhaba kolay gelsin ,

Corsa 1.4 2016 otomatik aracıma LPG taktırmak istiyorum. Piyasada corsa sibopların çok cabuk deforme olduğu konuşuluyor. Bu konuda fikirlerinizi ve hangi model kitin aracım ile uygun olur , tavsiyelerinizi alabilirmiyi.

Aracıma nasip olursa uzun yıllar binmek istiyorum.

• merhaba 2011 model bmw e90 kasa 3.16 i prins silverline düşünüyorum uyumluluk ve donanimhaber için verebileceğiniz en uygun fiyatı rica ediyorum. ( araçta runflat lastik olduğu için stepne yeri çok ufak genişletilmesi gerektiği bilgini aldım , simit tüp istiyorum büyük boy tüp düşünmüyorum )
  • Merhaba hocam aracımda nanofast var i20 2015 model 1.4 100beygir otomatik arac bu sistemden pek memnun degilim performans olarak grand ile degistirmek icib fiyat sordum 1100 1200 tl civari fiyatlar veriyolar sadece tanki kullanicaklarmis degistirsem yarari ne olur artısı olur mu performans artar mi bide obdli olmasi beni cezbediyor yada sistemi degismeden sadece enjektor mu degissek oda yazilim eski oldugu icin pek ise yaramaz istedigin performansi alamazsin dediler tavsiyenizi bekliyorum...

• 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.