Şimdi Ara

**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.509
Cevap
54
Favori
191.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: müşfik

Merhaba aracım golf 7 1.2 tsı 105 hp motor kodu CJZ550923 atiker atikfast di uygun mudur ve bu sistemin lovato exr sisteminden farkı var mı hangisi daha sorunsuz ve tasarruflu? Teşekkürler

Czc motor kodu hatırımda kaldı kadarı ile Uygundur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shotput

Atiker lpg li 1998 model 1.6 akl motor audi a3 um var. arac lpg deyken bazen 1500 2000 bazen 2000 2500 devirdeyken tekleme yapıyor benzindeyden yapmiyor sebebi nedir cevap icin simdiden tesekkurler

Atesleme.. Bobin ve buji ye bakyiralim..

• quote:

Orijinalden alıntı: ks34

Merhaba aracımda atiker gold sistem mevcut 15 gündür rölantide ara ara titreme oluyor aracımda, bugün lpg servisine gittim tüm ejektörleri sırayla test ettik bizzat pc başına oturdum ve tüm enjektörleri aç kapa yaparak test ettim. Enjektörlerin birinde sorun var titreşimi o yapıyor ve sesli çalışıyor (çıt çıt sesi). Usta rail enjektör tavsiye etti 210₺ diyor üstündeki enjektörün aynısına 400₺ diyor. Araştırmalarım sonucunda enjektör temizliğinin olumlu sonuçları olduğunu okudum, anlayan bir arkadaş var ise şu sorularıma cevap verebilirse sevinirim. Aracımda enjektör takımını temizlesem aracım normale döner mi ? Yoksa değiştirmem şart mı ?

@candan mühendislik

Bence enjektor temizligi yapilsa sorun geçer.. 210 tllik enjektör 3 ohm..

• quote:

Orijinalden alıntı: opeypazar

quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Merhaba aracım hyundai elantra 1.6 16V doch motor 2006 model 85.000km de lpg hangisini önerirsiniz? Montaj dahil fiyatlar nelerdir? Yılda rahat 15.000km yapıyorum. Atiker gold düşünüyorum ya da başka bir model önereceğiniz varmı? Fiyatları ne kadar? Yardımcı olursanız sevinirim

Aracınıza Atiker Gold ya da Atiker Grand mükemmel uyum sağlar 1650 TL 10 taksitli fiyatı benzine göre %40 5 yakıt tasarrufu sağlarsınız performans kaybı yaşamazsınız

Atiker gold ile granın farkı nedir ?

https://youtu.be/NShKel6tyOQ

• Yeni Atiker gold ile Atikwr Grand arasindaki farklar :https://youtu.be/NShKel6tyOQ

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsuslu

kit bağlantı videolarınızı çok izledim ve 1,33 Corolla 2016 araca
    grand mı gold mu taktırmamız lazım arada kaldım yardımcı olursanız sevinirim

ne farkları var ve fiyatları neler .

Corolla icin yenibatiker gold ve atiker grand uygundur.. Vti motor özelliği var araçta..https://youtu.be/NShKel6tyOQ

• quote:

Orijinalden alıntı: 01levent01

Nissan micra 1.2 2004 model motor no:CR12163423R motor kapağı Alüminyum alaşım olduğu için lpg yi önermiyorlar bu konuda bir bilgi verebilir misiniz?

Bu araçla alakalı bir sorun yok. Atiker gold uygundur fakat ayar ve montaj çok önemli..

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur2016

piyasada Gold ve Grand diye geçen kitlerin farkını anlayabilmiş değilim çünkü Atiker'in web sayfasında bile bu şekilde paketler yok. Fast, Safefast, Powerfast, Nanofast, Microfast diye sistemler dolaşıyor internette eğer bakarsanız. Bakıp da tam net bir bilgi alacak bir sayfa bulamadım. Candan mühendisliğin sayfasına bakınca da aynen dediğim gibi Gold veya Grand diye geçmiyor yukarıda saydığım şekilde en az 10 farklı atiker sistemi geçiyor. Bunların farkı nedir hangisi eski hangisi yeni sistem, bir bilgi yok internette genel olarak.

Ben diyelim Grand taktırmak istiyorum demin saydığım ECU'lardan hangisi takılıyor Nanofast mı Microfast mı hangisi örneğin. Örneğin Romano enjektörden bahsediliyor. Grand'da 2 ohm'lu Romano enjektör çıkar, Gold'da atiker enjektör çıkar deniyor. Atiker'in sayfasına bakıyorum 2 ohm lu bir enjektör yok. Benim anladığım toplama bir sistem takılıyor, hazır bir Grand paket veya Gold paket diye bir şey yok. Ustaya bana Fast ECU ve Romano enjektör tak, regülatörü de 200 kw olsun diyorum o da bunları takıyor öyle mi bu şekilde mi karar verelim takılacak sisteme.

Candan Mühendislik yetkili arkadaş bu konuda aydınlatabilirse güzel olur.

https://youtu.be/NShKel6tyOQ

Videoda arasındaki fark i anlattık..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

sitedeki fiyat bilgileri neden gizleniyor ?

fiyatlar ne durumda değişiyor, bilgi verirmisiniz ?

Hocam fiyatlar değişkenlik gösterdiği için Atiker dışındaki fiyatları yazmıyoruz.. birde opsiyonlar var telefon ile bilgi gerekir..

• quote:

Orijinalden alıntı: cetera

Merhaba ,İyi çalışmalar. Ankara da ikamet ediyorum . Aklımda Türk malı olduğu için ATİKER sisitem var yada BRC taktırmayı düşünüyorum.

2008 model Ford Focus araç aldım . LPG taktırmak istiyorum .

LPG uygulama işlemi kaç saat sürer ?

LPG dolum yeri nerede olacak ?

Fiyat ne kadardır ?

Aracınıza Atiker Grand ya da yeni Atiker Gold Uygundur 1650 Lira ları bugünkü fiyatı dolum ağzı benzin depo kapağına olabiliyor montaj ortalama 4 saat sürüyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: canfezzz

Merhaba sayın yetkili Tüvtürkde yeni yapılan değişiklik itibariyle LPG tank değişim süresi 15 yıla çıkmış durumda ... Lakin tüvtürk konuyla alakalı şu şekilde açıklama yapıyor LPG FİRMALARI kendi belirledikleri standartlar gereği değişikliğe onay veriliyor mesala Atiker firmasının LPG tankı ömrü 10 yıl... Üretici firmada bunu doğruluyor ... Benim sormak istediğim 15 yıl LPG tank ömrü veren üretici veya üreticiler varmıdır ... Değişim Zamanımız geldiği için sormak istedim

Yerli imalatçılar 10 yıl olarak bildirim yaptı..Ithal ler 15 olabilir..

• arkadaşlar merhaba 99 model 1.6 focus aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. atiker obd2 ve gold obd2 den birisini takıcam. gold olan için 1650 diğeri için 1400tl fiyat aldım. aradaki fark nedir ve 200tl ödemeye değer mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BALCY

arkadaşlar merhaba 99 model 1.6 focus aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. atiker obd2 ve gold obd2 den birisini takıcam. gold olan için 1650 diğeri için 1400tl fiyat aldım. aradaki fark nedir ve 200tl ödemeye değer mi?

ben youtubeden videoda focus 1 için ne önerirsiniz diye sordum ve aldığım cevap "Atiker microfast yeterlidir ya da prins ekomaks güzel olur.." yönündeydi.
  • 1.2 tsi euro5 motor hangi sistem olur, maliyet nedir?

• Selamlar hocam.

2015 Rio Sedan 1.4 CVVT 109hp araç için hangi kiti önerirsiniz? Grand mı yoksa Gold mu? Bir de bu araçlarda dolum ağzını depo kapağının oraya yapabiliyor musunuz?
  • quote:

arkadaşlar merhaba 99 model 1.6 focus aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum. atiker obd2 ve gold obd2 den birisini takıcam. gold olan için 1650 diğeri için 1400tl fiyat aldım. aradaki fark nedir ve 200tl ödemeye değer mi?

Sizin aracınızda obidi bağlantısı yok Dolayısıyla obd li Atiker takmanız çok saçma Gold takabilirsiniz Gold sisteminin içerisinde obidi bağlantısını kullanmıyoruz ama hızlı enjektör özelliği işimize yarayacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NovariX

Selamlar hocam.

2015 Rio Sedan 1.4 CVVT 109hp araç için hangi kiti önerirsiniz? Grand mı yoksa Gold mu? Bir de bu araçlarda dolum ağzını depo kapağının oraya yapabiliyor musunuz?

Yeni Atiker Gold öneririm Aracınıza çok uyumlu ve performanslı olur dolum ağzı benzin kapağına olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: x15

1.2 tsi euro5 motor hangi sistem olur, maliyet nedir?

Aracın motor kodunu görmek lazım ancak 1.2 TSİ motorlarda ilk tercihimiz Prins ve fiyatı 6000 lira..

• quote:

Orijinalden alıntı: Senkei

quote:

ben youtubeden videoda focus 1 için ne önerirsiniz diye sordum ve aldığım cevap "Atiker microfast yeterlidir ya da prins ekomaks güzel olur.." yönündeydi.

Doğrudur

• Merhabalar 2006 model lancer 1.6 manuel aracıma hangi kit tavsiye edersiniz ve dolum ağzı depo kapağının oraya uygunmudur. Fiyat olarak ne olur. kolay gelsin

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.