Şimdi Ara

**A-T-İ-K-E-R** OTOGAZ SİSTEMLERİ DESTEK PLATFORMU-CANDAN MÜHENDİSLİK (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.509
Cevap
54
Favori
191.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

Arkadaşlar 2011 temmuzda lpg atiker takıldı aracım megane2 1.4 98bg.
    Enjektorler sesli çalışıyor. Reno ustası sesli ama birşey olmaz dedi. Lpg ci bu enjektörler değişecek diyor. Araçta 2000 devir civarı tekleme var.
    Bazı sitelerde 90 tl ye atiker enjektör var.
    Bunu alsam kendim takabilirmiyim sorun olurmu sıkıntım enjektorden midir..

Atiker De enjektör sesi yok denecek kadar az Eğer kulağınızı 1 enjektör sesi geliyor ise enjektörü vibrasyonlu yere koymuşlardır ve o vibrasyon ses yapıyor ...enjektör yerini değiştirin..

Başka LPG ustasına daha gittik oda enjektör bozuk dedi TURK üretimi 90 tl ye enjektör aldım değişti ses kesildi ama aracım tam anlamıyla duzelmedi.
    4 adet orjinal bobin takıldı şimdi düzeldi gibi sorunlar bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 2005 Model Nissan Micra 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum,bu araçlarda lpg de subap sorunu yaşanıyor mu acaba bir de maddi açıdan uygun olan atikeri düşünüyorum ama hangi kit aracıma uygun olur,Bilgisi tecrübesi tavsiyesi olan arkadaşlardan öneri alabilir miyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla 2017 model otomatik sıfır araca hangi kiti önerirsiniz hocam.

• Merhaba,

Renault twingo için önerdiğiniz kit ve fiyatı nedir? Ayrıca dolum ağzı twingoda nerelere konulabiliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bourtouch

Merhaba 2009 model mazda3 otomatik vites sahibiyim.lpg taktirmayi dusunuyorum.uygun lpg kiti hangisidir ve fiyat nedir acaba?

Hocam Mazda arabanızla olabilecek en ideal fiyatları en uygun ürün Atiker Grand sıralı otogaz sistemidir 1650 liradan 10 taksitli fiyatı

• quote:

Orijinalden alıntı: BrainDamaged

Merhaba,

Renault twingo için önerdiğiniz kit ve fiyatı nedir? Ayrıca dolum ağzı twingoda nerelere konulabiliyor?

Renault Twingo da kullandığımız tercih ettiğimiz ürün Atiker microfast versiyonu gayet başarılı oluyor 1250 Ron taksitli fiyatı dolum ağzı tampona koyuyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: alimersin

Corolla 2017 model otomatik sıfır araca hangi kiti önerirsiniz hocam.

Bu aracınızda VTI özelliği var yani değişken supap teknolojisi... bu özelliğe hitap edebilen ürünler Atiker Grant ve Brc second 32

• quote:

Orijinalden alıntı: erdem181

2005 Model Nissan Micra 1.2 aracıma lpg taktırmak istiyorum,bu araçlarda lpg de subap sorunu yaşanıyor mu acaba bir de maddi açıdan uygun olan atikeri düşünüyorum ama hangi kit aracıma uygun olur,Bilgisi tecrübesi tavsiyesi olan arkadaşlardan öneri alabilir miyim ?

Epey montaj yaptığımız bir araç Nissan Micra ve genelde Atiker microfast versiyonunu kullandık tavsiye edeceğim ürünler Atiker microfast ya da Atiker Grand

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

quote:

Orijinalden alıntı: candan mühendislik

quote:

Orijinalden alıntı: mustafa1248

Selamlar,
    Sokoda Fabia 1.2 TSI 105 HP 2011 Model CBZB motor için sorunsuz lpg tavsiyeniz, fiyat bilgisi ile mümkünse buradan değilse özel mesaj ile atarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bahsettiğiniz kodlu Aracınıza daha önce montaj yapıldı Lavato direkt enjeksiyonlu Otogaz kiti montajı yaptık tahmin ediyorum Bir de Prince vsi2 direkt enjeksiyonlu Otogaz kiti Aracınıza uygun olabilir..

Fiyat ve tasarruf hakkında da bilgi verirseniz çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Prins vsi2 fiyatı 5500 tl ve tasarruf oranı %40 45 aralığında çıkar Çünkü benzin tüketimi yok denecek kadar az

• candan mühendislik C kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için çok teşekkür ederim araştırayım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa1248 -- 14 Temmuz 2017; 8:46:5 >
  • Merhaba 2001 Palio 1.2s araçımda simit tüp bulunmaktadır. 10/10 tarihinde takılmış. Tankın dış bölümü sürekli temizlememe rağmen yağlanmaktadır. Bu yağın sebebi ne olabilir acaba. Tankın kapağını açtığımda o bölge kuru herhangi bir yağlamma görünmemektedir. Bagaja herhangi bir şey dökülmedi bagaj halısı temiz ve kurudur. Bu konuda bilgisi veya başına daha önceden gelen arkadaşlarımız var ise bilgisini paylaşa bilir mi?
    Şimdiden teşekkür ederim. (Atiker Sayfasını Yeni Gördüm)
  • Merhaba aracım hyundai elantra 1.6 16V doch motor 2006 model 85.000km de lpg hangisini önerirsiniz? Montaj dahil fiyatlar nelerdir? Yılda rahat 15.000km yapıyorum. Atiker gold düşünüyorum ya da başka bir model önereceğiniz varmı? Fiyatları ne kadar? Yardımcı olursanız sevinirim

• Merhabalar. 2005 Renault Megane 2 1.6 aracım için 2 kit arasında kaldım. ( Atiker grand- Lovato obd2-) Bunlardan hangisini önerirsiniz. Lovato obd 2 ile Atiker grand arasındaki fiyat farkına değer mi? Bir de prins technomax adlı kit bu kitlere göre tercih edilebilir bir kit mi? Hangisini daha sıkıntısız kullanırım. Teşekkürler.

• Yeni corolla 2017 model otomatik aracıma Lovato takdirmayi düşünüyorum onerirmisiniz atiker grand ve brc demistiniz farki varmi bunlardan hocam kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimersin -- 15 Temmuz 2017; 20:52:45 >
  • Merhaba 2011 golf 1.4 tsi dsg aracıma atiker atikfast di lpg taktırmak istiyorum ama bazı çekincelerim var ben şunu istiyorum aracın enjektörü kullanılsın soğutma suyu hortumu kesilmesin ve aracın yol bilgisayarında lpg tüketimi gözüksün bu isteklerim bu kitte mümkün mü ya da başka markalarda bu mümkün mü bilgi verirseniz sevinirim @candan mühendislik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mholo -- 16 Temmuz 2017; 21:52:20 >
  • Atmosferik motorlu araçlara sıvı sistem lpg takılabiliyor mu? ve son olarak maliyeti nedir? Şimdiden teşekkürler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar atiker marka lpg takili aracimda. benzin degerleri ile lpgnin degerleri birbirine cok yakin sistemde normalde 2.1 olmasi gerekirken 3.2 cikiyor ve aracim benzinde gider gibi yakiyor. 65 tlye 185 km zor goruyorum, taktirdigim yer enjektorlerine baktir diyor ama ordada sorun yok, bunu nasil duzelttirebilirim yardimci olursaniz sevinirim.
  • Mrb yaklasik 1 yil once aracima atiker microfast lpg sistemi taktirdim.egsoz emisyonda lpg de lambda degeri 1.64 ciktigi icin lpgdegecmedi.benzibde sikintisiz gecti.taktirdigim yere gittigimde bilgisayara baglayip degerlerin normal oldugu lpg egsozdan kalmanin normal oldugu soylendi.lpg de lambda degeri neden yuksek cikar.egsozdan gecmemesi normalmidir.

• Honda Civic Hatcback 1.8 aracıma Atiker Grand LPG sistemi baglattim fakat araç benzinden LPG ye geçerken silkeleme yapıyor. Gider halde pek hissedilmiyor fakat durur halde devir düşüp yeniden yükseliyor. Aracın çekişi ve hızlanmasından memnunum. Bu titreme olayı neden olabilir acaba

• selamlar 2012 fd6 honda civic aracım 80 binde atiker tüp takılı alt devirde 1200-3500 devir arası daha çok oluyor üst devirlerde hissettirmiyor. dip gaz yada yarım gaz yaptığım zaman araba eski arabalar gibi tekliyor toros gibi tek sefer oluyor bu sonra düzeliyor. birde nadiren araç devir 0.8 de sabit durması gerekir iken 0.5 e kadar düşüyor istop edecek gibi oluyor klima açık iken nadiren istop ediyor. aracın bujiler değişti denso, subap ayarı yapıldı, gaz kelebeği temizlendi, lpg enjektörü temizlendi debi ayarı yapıldı. hala aynısını yapıyor önereceğiniz ankarada usta var mı yada yardımcı olabilir misiniz ? saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunusx32 -- 24 Temmuz 2017; 16:52:8 >
  • 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.