Şimdi Ara

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
9.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muazzam bir oyun hiç bitmesin istedim bitti ☹️

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • seko.tr kullanıcısına yanıt
    Keşke farklı sonları olsa gene oynardım

• Gerçekten güzel bir oyundu. Bence tek eksiği sonunun hızlıca bitmesi ancak bu konuda da yapımcı ekibi suçlayamıyorum; ufak bir ekip sonuçta, yapımın şu halini yetiştirmek için bile birçok feragat yaptıklarına eminim.

Oyunun hikayesi daha uzun işlenseydi çok daha iyi olurdu. Mekaniklere diyecek bir şey yok zaten, temel aynı ancak sürekli yenilik ekleyerek oyuncuyu oyunda tutuyor. Açık dünya çöplüğünde boğulanlar için mis gibi lineer yapım
  • VulonViing kullanıcısına yanıt
    Bu oyun ile ilgili olmayan ama şok olacağınız bir bilgi vereyim mi belki bilmiyorsunuzdur. Bu oyunu yapan firma ile şuanda oyun dünyasını sarsan Microsoft Flight Simulator'ı yapan firma aynı. Tabii bu kez arkalarında koca dev Microsoft var. Bütçe ve özgüven konusunda sorun yaşamayacakları için ikinci oyundan ben çok umutluyum.
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Asobo games ismini görünce isim benzerliği herhalde demiştim. Küçük bir şirket sanıyordum ama flight simulator yaptıklarına göre küçük de değiller galiba.

• İnanılmaz bir oyun 5 saat aralıksız oynamışım. Oyun sektörü öyle dandik bir hale geldi ki yok battle royal yok kutu açma falan böyle sanatsal yaratıcı oyunları zor buluyoruz.

• Flight Simulator gibi şimdiye kadar yapılmış en teknik oyunu yapan firma APT 2'de neler ben de çok merak ediyorum.

• Bitirir bitirmez inceleme yazmak istedim :)

Böylesine duygusal ve sürükleyici hikayeye sahip oyun zor bulunur!

+ Grafikler muhteşem ötesi, her bölüm farklı renkleri ve temaları barındırıyor

+ Çevresel grafikler detaylı işlenmiş ve bu detaylar 1300'lü yılların Fransa'sının ruhunu hissetmenizi sağlıyor

+ Hava durumları ve hava koşullarının çevreyle etkileşimi yeterli düzeyde

+ İç mekanlarda da sanat tasarımı kendini sizlere hayran bırakıyor

+ Grafikler öylesine güzel ki bölümlerde fotoğraf modunu açıp bol bol fotoğraf almak oyunun bir parçası haline geliyor

+ Çizgisel bir yapıda ilerlemenize rağmen zaman zaman açık dünya oyunu oynuyormuş hissine kapılıyorsunuz

+ Ana hikayesini bol bol gezerek detaylı inceleyerek ve fotoğraf alarak ortalama 19 saatte bitirdim lakin oyun bitince keşke devam oyunu veya DLC gelse diyorsunuz

+ Körü körüne aksiyondan uzak gibi görünse de hikaye zenginliği, gizlilik teması ve yer yer bulmacalar aksiyonun çok da gerekli olmadığını sizlere hatırlatıyor ve bölümleri oynarken büyük bir keyifle oynuyorsunuz

+ Yetenek ağacımızın olması ve yetenek ağacındaki geliştirmeleri yükselttikçe bu gelişmelerin faydasını mücadelelerde hissetmek yetenek ağacının önemini arttırıyor

+ Bulduğumuz koleksiyon öğeleri genel kültürümüze baya katkı sağlıyor

+ Boss mücadelelerinden keyif aldım diyebilirim ve her bossu farklı bir metotla ve taktiksel mücadeleyle alt ediyor olmamız ayrı bir güzel

- Yapay zeka biraz hayal kırıklığına uğratıyor fakat yine de öylesine zengin bir hikayesi var ki oyun oynarken bu tür eksiklikleri görmezden geliyorsunuz

A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIK -- 30 Mart 2021; 9:55:55 >

• Bu oyunun devamı gelicekti? her hangi bir haber var mıdır?

• Oyun şahane fakat kılıç kullanmayı çok istedim oyunda

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Epic ücretsiz verince oynarım diye almıştım. Hiçbir beklentim olmadan oyuna başladım ve kısa sürede kaliteli bir yapım olduğunu hissettirdi. Atmosferi çok iyi oyunun. Devamı da geliyormuş. Takibe aldım. A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] 

• @arman09

bu başlıkta mı başka mı ilk çıktığında bu nasıl oyun len çöp kızı neden bu kadar çaresiz yapmışlar böyle oyun mu olur bir silah milah olsun dediğimde kızmıştı arkadaşlar ama oynayın biraz adamları geçmek artık imkansız hale geliyor bir yerden sonra.bir taş helmeti düşürecekmiş de bir taş daha atacakmışız oldu canım taş basıyorduk.sonra ikincisi çıkacak haberi geldi herkesin yorumu arbalet vardır umarım bıçak vardır umarım yani herkes bezmiş aslında sapandan başka silahımızın olmamasına.ikincide aynı yanlışı tekrar yapmazlar umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

@arman09

bu başlıkta mı başka mı ilk çıktığında bu nasıl oyun len çöp kızı neden bu kadar çaresiz yapmışlar böyle oyun mu olur bir silah milah olsun dediğimde kızmıştı arkadaşlar ama oynayın biraz adamları geçmek artık imkansız hale geliyor bir yerden sonra.bir taş helmeti düşürecekmiş de bir taş daha atacakmışız oldu canım taş basıyorduk.sonra ikincisi çıkacak haberi geldi herkesin yorumu arbalet vardır umarım bıçak vardır umarım yani herkes bezmiş aslında sapandan başka silahımızın olmamasına.ikincide aynı yanlışı tekrar yapmazlar umarım.

Çocuğun eline silah verilmez.

• TORU-NAGA kullanıcısına yanıt

hııı çocuk inkuzişın'ın damına koydu.A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU] 

• Amicia'daki ses de yani öyle böyle değil. Eşi benzeri yok.

• Oyunun başarımlarını fulleyen var mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne güzel oyundun sen.

• Oyunu dün gece ikinci kez bitirdim yok böyle oyun ya. Müthiş keyif aldim yine yapanlarin emeğine koluna sağlık ikinci oyunu dört gözle bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RagnarX kullanıcısına yanıt
    A Plague Tale: Innocence (2019) [PC ANA KONU]Focus Home Communityyoutube
    Charlotte is back! Our Amicia answers all of your questions in this short Q&A session. A Plague Tale: Innocence is now available on PlayStation 4, Xbox One, and PC! http://aplaguetale.com/shop
    https://www.youtube.com/watch?v=3bNqsfp2rOc&feature=youtu.be
  • Öf be ne hikaye moduydu öyle :) Bitirmeden ölmeyin başka bir şey diyemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.