Şimdi Ara

A-CLASS (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.124
Cevap
55
Favori
351.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resmi teklif alan var mı?Dizel style paketi (dizel için) 71300 teklif aldım.
  • Daha yeni satmıştım fluence ı tüh
    Şaka maka da gerçekten yeni a serisinin dizel motoru renault motoru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozer45

Resmi teklif alan var mı?Dizel style paketi (dizel için) 71300 teklif aldım.

nereden aldınız teklifi? Detaylarını paylaşma şansınız varmıdır?
  • Teklif aldığım bayi ismini vermeyeyim , elinde bir adet olduğunu belirtti.Daha sonra farklı bir bayi ile görüştüm (elinde araç yoktu) eğerki kasımı beklersem 69 a verebileceğini belirtti.Şu an için benim aldığım fiyatlar bunlar.Asıl mesele fiyatlar değil de arac bulmak sıkıntılı olacak. Fiyat anlamında her bayi 2-3000 tl arası bir indirim yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozer45 -- 5 Eylül 2012; 20:50:22 >
  • hayirli olsun beyler fiyat listesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GURNAZ

Mercedes sitesinde c kasa amg paket konfigürasyon da ,panoramic sunroof standart gorunuyo

Dogrudur.

Fascination ve amg de sr + xenon + elektrikli katlanir ayna standarttir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xmahi

a seri güzel görünüyor c seri kadar boyutları arada 30 cm fark var c seri benzinli amg paket açılr tavan 2011 i 90000 tl civarı a seri 80000 civarı biraz kafa karışıyor tercihde bilir kişi yorumu lazım iyi ve bol yorumlar.

@xmahi

Ben c serisi (2012 model) kullaniyorum.

A serisi yeni kasa da guzel gozukuyor....

Her iki aractan da memnun kalirsiniz diye dusunuyorum.

Donanim ve teknik ozellikler ile ilgili detay sorarsaniz yardimci olmaya calisirim.....

Selamlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kratostol

quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

simdi ortada buyuk bir sorun var...

80 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

yoksa 90 bin e bu mu..

A-CLASS A-CLASS

birisi fransız sitroen diğeri alman ekolü merso cevabı sorunun içinde var zaten ayrıca 2 araç da çok farklı kesimlere hitap ediyor.

Guzel ozet .)

• quote:

Orijinalden alıntı: Shafter

bende avcilar has otoyu aradim az once.
    fiyatlar su sekilde..hepsi belirlenmis.

prime paket 67.400
    still paket 73.100
    xenon far 4000 tl ( +-500 )
    sunroof 4500 tl ( +- 500 )

yani benim istedigim arac anlasilan 81.000 tl olacak.

bu arada prime da jantlar kapakli gelecekmis..donanim olarakda ha sahin ha prime yani.adam kullukten filan bahsetti o kadar yani..ici baya bos olacakmis..

Merhabalar

Mercedes.com.tr de fiyatlar

Prime. 65400
    Style. 72550
    Olarak gozukuyor....

Fark nereden kaynaklaniyor ?

Selamlar...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: CELL_MAN

quote:

Orijinalden alıntı: corail

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dsg35

Bugun birkac bayiden fiyat ve tarih konusunda bilgi aldim dizeller su anda 2 paket gelicekmis baslangic 67bin en ust 73bin dediler amg olmayacakmis dizelde ,benzinli amg 79bin gibi bi rakam soyledi ama benzinli ilgimi cekmedigi icin 156 likmi 122 likmi sormadim ilk gelen araclarda amg yokmus isterseniz sonra isteyebiliriz dediler ne kadar dogru bilemedim tarihte eylul sonu ekim basi gibi bayilerde olacakmis araclar

benzinli amg 79000 tl ise ve donanım olarak doluysa hiç fena değil zira bmw baz fiyatları uygun gibi görünüyor ama doldurmaya kalksanız 40000euro rahat buluyor. cruise control park sensörü düğmeli fonksiyonlu direksiyon hepppsi opsiyonel bmw de.

Benzinli amg 156 lik 79.000 ise iyi fiyat gibi?

Evet eğer 156'lık ise bana göre de baya iyi fiyat

eğer 156 lıksa gerçekten çoook iyi fiyat, pek umudum yok ama :) sanırım netleşir 1-2 aya kadar.

156 bg nu a serisi icin mi soylediniz ?

• anlasilan amg paket gelmeyecek dizelde belli bir sure..
    acaba baslangicta ki indirimi kacirmadan amg benzinli almak mantiklimi senede 10.000 km yapacak birisi icin..
    adim gibi eminim bu arac en kisa surede en az 5.000 tl zam yer..2013 modeller belki bu oranda zam gorecektir.
  • Arkadaslar urban ile amg arasinda amg spor paket harici donanim farki var mi?
    Yani aradaki fark c180 den ornekle fascination ile amg arasindaki fark kadar mi?
    Urban da cam tavan,katlanir ayna,xenon vs var mi?

• anladığım kadarıyla şu anlık dizelin amg paketi ve otomatiği yok galiba.
  • anlaşılan c kasadakı amg pakette standart olan sunroof ve gunduz led farı standart deıl.o zaman fıyat 85000+4000+4000 .eger boyle olursa fıyat bıraz fazla gıbı
  • Arkadaslar mercedesin konfiguratör kısmında a serisi su an gözükmüyor fakat a serisi 360 derece sürüs diye bir kısım var oraya girip filmi izleyin film bittikten sonra konfigurator icin link çıkıyor. Orada tüm opsiyonların fiyatı var ve paket içerikleri açıkça belirtilmiş.

• Konfiguratöre göre A 200 benzinli cam tavan+xenon + ufak tefek opsıyonlarla 95 i buluyor...A180 ise 85 i buluyor...Çokta uygun gelmedi bana...
  • Configuratorde A 180 CDI motoru için otomatik şanzıman çıkmıyor ama Dizel motorlar bölümüne girdiğimde şöyle birşey yazıyor.

"A 180 CDI BlueEFFICIENCY, A 180 CDI BlueEFFICIENCY (7G-DCT) ve A 200 CDI BlueEFFICIENCY modelleri arasından seçim yapılabilir."

7G-DCT otomatik şanzıman demek bunun içinde motoru :

A 180 CDI BlueEFFICIENCY (7G-DCT) 1,8 CC hacimli yapıyor görünüyorda, configuratorde gözükmüyor bunun için bayi ile görüşen varmıdır? fiyat farkı ne kadardır normal benzinli otomatikte 7000 TL gözüküyor fark, dizelde ne kadar?
  • bi xenon sadece A200 amg de standartmış
  • A-CLASS
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.