DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
A-101 NATURAL Hekimce MultiTablet
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
0
Favori
29.808
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> A-101 NATURAL Hekimce MultiTablet
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      349 Mesaj
      21 Şubat 2013 20:11:27 Konu Sahibi
      Ürünü görmek için tıklayın.

Ben boyuma göre zayıf sayılırım (1.74m 51 kilo). Aynı zamanda çok yorgunum. Sabah uyandığımda hiçbir zaman dinç olarak kalktığımı hatırlamam ama bazen korkunç, ilginç bir rüya gördüğümde sabah uyanınca dinç hissediyorum. Yukarıda linkini verdiğim NATURAL Hekimce MultiTablet ürününü A-101'den aldım. İnternetten araştırdım ama pek bir bilgi bulamadım. Ayrıca kilo almak için OMEGA-3 balık yağı kullanıyorum. Sizce sağlıklı mıdır? Bir yararı olur mu?

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Motherboard: ASUS H110M-K
      CPU: Intel® Core™ i5-6600K (Skylake)
      GPU: MSI GTX 960 Gaming OC 2G
      RAM: Kingston 8GB DDR4 2133MHz KVR21N15D8/8
      SSD: HI-LEVEL 480GB Ultra Speed Series
    • Yarbay
      4433 Mesaj
      22 Şubat 2013 12:07:06
      Yararı olur. Ama epa/dha değeri önemli.

|
      |

• Binbaşı
      1119 Mesaj
      22 Şubat 2013 13:31:08
      Bunları kullanmadan önce bir diyetisyene yada endokrinoloji uzmanına başvurup tiroit ve diğer kan değerlerinize baktırmalısınız. Özellikle tiroit çok önemli metabolizmanın çalışmasında kilo alımında ve ilave olarak bim, a101 vb marketlerden alınan besin tavsiyelerini önermem içerinde ne olduğu kesin olarak bilinmemekte nedeni ise buralarda satılanların sağlık bakanlığı izni ile değil tarım bakanlığı izni ile üretildiği için.

|
      |

Devlet yararlı olanı yapmak için vardır, birey ise güzel olanı.
    • Emekli Yönetici
      15194 Mesaj
      24 Şubat 2013 13:34:20
      Balık yağı kilo aldırmaz arkadaşlar.
      Lütfen şu konuyu okuyun.
      http://forum.donanimhab...f_/key_//tm.htm#61558859

a101 de satılanı ben de gördüm. Broşürü aldım incelemek için ancak ona balık yağı demek için bin şahit gerekir. İçeriğindeki dhd-epa oranı..vs belirtilmemiş. Ayrıca o kutusu da nedir öyle? Balık yağları ışık görmeyen kaplarda saklanmalıdır. Ordan bile bu balık yağının alınmaması gerektiği ortaya çıkıyor.

|
      |
    • Çavuş
      84 Mesaj
      24 Şubat 2013 15:09:28
      20 yaşındayken 1,90 boyunda 55 kilo ağırlığındaydım..
      su an boyum aynı kilom 75..zayıf sayılırım ama o eskisi kadar değilim şükür..
      bunu bazı ürünler kullanarak sağladım.şimdi adını yazsam reklam oluyor diye yazanlar oluyor o yüzden yazmıyorum..düşünürseniz pm atın yardımcı olayım..
      A101 de satılan ürünleri kesinlikle önermem..

|
      |

• Yarbay
      7192 Mesaj
      07 Mart 2013 18:49:42
      neye göre önermiyorsunuz anlamıyorum. balık yağı zaten kilo aldırmaz. ama vitamin belki iyidir kullanmadan nerden biliyorsunuz yorum yapıyorsunuz.

|
      |

Bu hayat sizin hayatınız, çocuklarınızın, sevdiklerinizin hayatı. Gıda firmalarının onu elinizden almasına izin vermeyin. 4 yaşında çocukların lösemi olduğu şu günlerde, daha fazla geç kalmadan bilinçlenmek lazım

Halk Sağlığı Grubu

• Er
      0 Mesaj
      18 Mart 2013 10:53:43
      Merhaba;

Bahsettiniz Natural Hekimce markasını kim üretiyor bence ilk önce ona bakmalısınız. Üretici firma Aksu Vital Doğal Ürünler. Bu firma da 24 yıllık bir firma, yeni yetme bir firma değil yani. Eczanelerde aktarlarda da markaları farklı olarak ürünleri bulunuyor. Ön yargıda bulunmadan önce iyi bir araştırma yapmak şart.

• Er
      0 Mesaj
      18 Mart 2013 10:55:43
      Birde ambalaj olayı var, neredeyse tüm omega-3 softgellerin ambalaj şekli tüm markalarda aynı. Aynı maddeden yapılan plastik şişe kullanıyorlar.

|
      |

• Binbaşı
      1119 Mesaj
      18 Mart 2013 15:22:42
      quote:

Orijinalden alıntı: kara_sen

Merhaba;

Bahsettiniz Natural Hekimce markasını kim üretiyor bence ilk önce ona bakmalısınız. Üretici firma Aksu Vital Doğal Ürünler. Bu firma da 24 yıllık bir firma, yeni yetme bir firma değil yani. Eczanelerde aktarlarda da markaları farklı olarak ürünleri bulunuyor. Ön yargıda bulunmadan önce iyi bir araştırma yapmak şart.

Tarım bakanlığının onayladığı hiç bir ürünü güvenilmez.

Devlet yararlı olanı yapmak için vardır, birey ise güzel olanı.
    • Yarbay
      7192 Mesaj
      18 Mart 2013 17:46:42
      ben aldım kullandım çokda memnun kaldım tavsiye ederim. daha önce supradyn, bemix c , solgar vm 75 ve pharmaton kullanmışdım. bundan daha memnun kaldım hem adet çok hem fiyat çok uygun. hemde gerekli gereksiz herşeyi doldurmamışlar b vitamini içeriğide oldukça iyi. ayrıca doğal gıda katkısı için sağlık bakanlığından izin almaya gerek yok. sizinkisi bal yiyeceksen sağlık bakanlığından izinli olmalı durumuna girmiş. baktımda dünya çapında ödüllü olan solgar vm 75de tarım bakanlığı onaylı...

|
      |

Bu hayat sizin hayatınız, çocuklarınızın, sevdiklerinizin hayatı. Gıda firmalarının onu elinizden almasına izin vermeyin. 4 yaşında çocukların lösemi olduğu şu günlerde, daha fazla geç kalmadan bilinçlenmek lazım

Halk Sağlığı Grubu

• Er
      0 Mesaj
      21 Mart 2013 12:33:50
      quote:

Orijinalden alıntı: espial

Alıntıları Göster

Sormak istiyorum; acaba hangi doğal ürünü Sağlık Bakanlığı onaylıyor. Ben Tıbbi ve Aromatik Bitkiler mezunuyum ve mevzuatı da biliyorum. Sağlık bakanlığı ya kozmetiği ya da ilacı denetler. Eğer gıda takviyesini Sağlık Bakanlığı denetliyor ve onaylıyorsa o ürün bir "gıda takviyesi değildir!" Kimyasal bir bileşimdir.

|
      |

• Yüzbaşı
      435 Mesaj
      13 Nisan 2013 17:01:33
      quote:

Orijinalden alıntı: espial

Alıntıları Göster

+1

Örnek bal deresi. Adamlar tarım bakanı onaylı avrupa kalite belgeli diyerek gözümüzün içine baka baka 1 sene boyunca televizyonlarda marmara denizi kadar bal sattı parayı buldu şimdi inşaat işi yapıyolar

|
      |

Taraf olmaktansa bertaraf olmayi tercih ederim...
    • Çavuş
      74 Mesaj
      01 Mart 2017 09:08:37
      Tarım Bakanlığında bir gıda denetçisi olarak söylenenleri kabul etmiyorum, haksızca eleştiriler yapılıyor. X firması bağlı bulunduğu il müdürlüğüne üretmek istediği ürün için başvurur ve içeriğini belirtir. Tarım Bakanlığı bu içeriğin kodekse uygunluğuna göre izin verir yada vermez. İzin verilen ürünlerden belli aralıklarla numune alınır ve analiz yapılır. Analiz sonucunda beyan edilen içerikten farklı yada yasaklı bir madde çıkarsa cezai işlem uygulanır. Bahsi geçen balderesi firmasına kanunar çerçevesinde defalarca ceza yazıldı, kanunen yapılacak başka birşey yok. Size tavsiyem konusunda ciddi olan ve türkiye çapında tanınmış firmalardan alşveriş yapın, eğer ürün hakkında kafanıza takılan birşey varsa 174 gıda hattına şikayet edin. Tvlerde çıkan bitkiselci şaklabanlara asla güvenmeyin.

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.