Şimdi Ara

A 101 09 Nisan 2015 Aktüel (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
17.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amer4a

Bence Hometech'in şu ana kadar A101'e verdiği en iyi uydu alıcısı. Bu kadar çok fonksiyonlu ve cidden güzel tasarıma sahip uygun fiyatlı uydu ilk defa görüyorum.

daha önc sanki çift usb li bi model satmıştı sanki. ama bunu şilk kez görüyorum farkı var mı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuu_caan

Uydu alıcısı için çanak bağlantısı lazım mi yoksa al tak kullan şeklinde mi ?

bağlantı lazımdır hocam
  • Thomas Anderson kullanıcısına yanıt
    Kışın ısıtmıyor az ılık yapıyor. (İstanbul suyu.)

• BLacKeLDiaBLo kullanıcısına yanıt
    Bimden alıp yaptığımız hamsi de middn yanması oldu. Taze gibi değil

• arkadaşlar hamsi işi donmuş olmaz. benden söylemesi hiç girmeyin
  • 1- Karlıdağ ürünlerinin kaliteli olduğunu biliyorum. sanırım malatya da üretiliyor ama emin değilim. fiyatlarıda güzel
    2-iglo kalırsa ne hoş olur ama zor. yanlız fileto hamsi olayı bana cazip geldi. denemek için almak taraftarıyım.

3- uydu ve televizyonculuk a101 in ana satış kalemi.büyük ihtimal kalite olarak daha öncekilerden farkı yoktur. önemli olan ürün özellikleri size uyuyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: @benSimyager

1- Karlıdağ ürünlerinin kaliteli olduğunu biliyorum. sanırım malatya da üretiliyor ama emin değilim. fiyatlarıda güzel
    2-iglo kalırsa ne hoş olur ama zor. yanlız fileto hamsi olayı bana cazip geldi. denemek için almak taraftarıyım.

3- uydu ve televizyonculuk a101 in ana satış kalemi.büyük ihtimal kalite olarak daha öncekilerden farkı yoktur. önemli olan ürün özellikleri size uyuyormu

öncekilerin birinde çift usb vardı şimdilik gördüğüm fark bu
  • Beyler Karlıdağ ürünleri güzel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelecek hafta çocuğu olan için müthiş olacak sanırım. Canon makineyi de ben düşünüyorum tabii kalırsa.
  • Kamera hakkında bilgisi olan varsa mesajımı alıntılasın lütfen.
  • Foto makinesinden anlayanlardan yorum alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: utkuu_caan

Uydu alıcısı için çanak bağlantısı lazım mi yoksa al tak kullan şeklinde mi ?

Hangi uydu alıcsı çanak bağlantısız çalışıyor ? Adı üzerinde uydu alıcısı. Uydudan yayın almak zorunda mantıken.
  • toshiba usb bellek nasıldır
  • Bebek emziklerini haftaya ayirttirayim.

• alcnern kullanıcısına yanıt
    Ben kullaniyorum benim icin yeterli

• Geçen hafta saç kurutma makinesinden 5 tane alıp sırıtarak sonuncuyu ben aldım yavrum diyen teyze gözüme gözükme
  • Şu kovada olan ''Köylüm tereyağı'' gerçekten çok güzel,kesinlikle tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalamarı carrefoursa'dan 5tl'ye tüp kalamar olarak alın dondurulmuş.kendiniz halka halka kesin aynısı bunun fark yok, tadı çok güzel.tavsiye ederim.
  • Geçen aktüellerde gelen kitaplar bazı a101 lerde cep boy değildi diye hatırlıyorum.Benim gibi hatırlayan beri gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.