Şimdi Ara

A 101 09 Nisan 2015 Aktüel (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
3
Favori
17.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ben kurdum kulandım ilk izlenimlerim Sd-Hd görüntü performansı iyi, kanal geçişleri ise hızlı azda olsa ısınma var makinada 2 kibrit kutusu büyüklüğünde hdmı kablosu kısa genel itibariyle güzel ben beyendim diyer arkadaşlarda yorumlarlarsa izlenimlerini faydalı olur diyr düşünüyorum.
  • Uydu alıcısını kurdum denedim. Kanal geçişleri hızlı, görüntü kalitesi güzel, 4 inçlik bi cep telefonu kadar ufacık bişey, içinden hdmı kablosu çıkıyor pil çıkmıyor, menüleri güzel kullanıslı. Üründe gördüğüm tek sorun görüntü kalitesini 1080p + 60 hz yaptığımda alt yazılar takıla takıla ilerliyor bende mecburen 1080p + 50 hz yaptım o zaman bi sorun olmuyor. Genel olarak bu fiyata güzel ürün
  • 3 tane a101 gezdim flash için saat 10 gibi. 4. Ve son mağazada buldum son bir tane kalmış. Bu işin mafyası mı var acaba? Bu arada o meşhur teyzeleri de gördüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sa arkadaşlar bebek için nevresim takımı beyaz renk üstü mavi arabalı çizgisiz düz bi türlü bulamadım izmirden alıp ta satmak isteyen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasizmir -- 9 Nisan 2015; 22:14:19 >
  • yarına fotoğraf makinesi kalır mı bugün iki yere sordum kalmamıştı

• Microsd yarına kalır mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.