Şimdi Ara

A 101 09 Nisan 2015 Aktüel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
3
Favori
17.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uydu alıcısını öneren var mı ? Bide bu uyduya usb taksak film vs izleyebilirmiyiz ?
  • Uydu alıcı ve şofbeni bende düşünüyorum kalırsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: JabbaWockeeZ

Uydu alıcısını öneren var mı ? Bide bu uyduya usb taksak film vs izleyebilirmiyiz ?

Medya oynatma özelliği var gözüküyor Bende daha önceki tipte olanı var flim oynatması iyi değil çoğu zaman filimlerde ses uyuşmazlığı oluyor ses once goruntu sonra geliyor
  • künefeden bişey olacağını sanmam almayın.. hazır şey sonuçta 2 liraya bide.. 8liraya yiyorum ben mahallede o bile kötü..

merak ettiğim ilgimi çeken ürün spesyal kurabiye fikri olan varmıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Fotoğraf makinası için yorum lütfen.

Ayrıca kullanan arkadaşlar varsa seyahat ve yurtdışı gezileri için uygunmudur yorum yaparlarsa sevinirim.
  • Künefe iyi arkadaşlar yani dışarda yediğiniz birçok künefeden farkı yok şerbeti içinde 1 cay bardagı su, yarım çay bardağı şeker iyi oluyor hepsini dökmüyorum ama ben...

• quote:

Orijinalden alıntı: SakinAdam16

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Fotoğraf makinası için yorum lütfen.

Ayrıca kullanan arkadaşlar varsa seyahat ve yurtdışı gezileri için uygunmudur yorum yaparlarsa sevinirim.

Boyutu nedeni ile ek bir çanta olmadan taşıyamazsınız.

• uydu alıcısını A-101'den almıştım kullanıyorum gayet güzel net görüntüsü var usb den film izleniyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SakinAdam16 kullanıcısına yanıt
    Foto makinasından memnun kalacağınıza eminim güzel bir makina, daha alt serisi bile güzel çekiyor, mutlaka bu daha da iyidir.Ayrıca hafıza kartı ve uydu alıcı da alınır gözüküyor.
    Bu sefer insert daha mı çok sayfalıydı ne ...

• Hafıza kartı ve usb bellek nasıldır?
    Telefon lg g3 için en azından bir süre idare etsin.
    Birde Chokellayıda alabilirim gerçi beni 1 yıl götürür o
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Künefe hakkında yorum alabilirmiyim

iki çeşit künefe vardı ikisini de denedim birinin tadı daha güzeldi içi fıstıklı olmayan. fıstıklı olan fazla yapay.
  • İglo mısır yanıyor bence migrosta 6.45 a101 de 2.75 kaçmaz bence alırım 4 paket atarım dondurucuya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Averell Dalton -- 1 Nisan 2015; 22:10:35 >
  • şofben nasıldır arkadaşlar alınır mı?
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Ben bim'dekini almıştım köyde kayınpederimin evine taktım ve soğuk günlerde 3 kademede suyu mümkün olduğu kadar kısarak eh işte ısıtarak banyo yaptım. Kısaca İhlas şohbenlerin ilk modelleri gibi ısıtanı bulmak bu zamanda zor. Şehirde su sıcaklıklarında deneyemediğim için bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecnunumm

Ben bim'dekini almıştım köyde kayınpederimin evine taktım ve soğuk günlerde 3 kademede suyu mümkün olduğu kadar kısarak eh işte ısıtarak banyo yaptım. Kısaca İhlas şohbenlerin ilk modelleri gibi ısıtanı bulmak bu zamanda zor. Şehirde su sıcaklıklarında deneyemediğim için bilemiyorum.

öyleyse hiç bulaşmamak lazım.

Şofben dediğin buz gibi havada ısıtacak ısıtmalı.
  • Averell Dalton kullanıcısına yanıt
    400 GR Heinz tatlı mısır 2,5 TL'den satıldı. Teneke kutu. Hala vardır A101'lerde. Öyle yanan bir durumu yok.

Bitki çayının fiyatı çok uygun. Hele bardakla. Ama satılmayan çaylar onlar. Papatya, Akdeniz falan olsa neyse.

Havlu mutfak önlüğü seti gayet güzel fiyat.

Bir de yolluk iyi gibi. Farklı desenler vardır diyor. Bakmakta fayda var.
  • Hamsi fiyati da gayet guzel bimde 10 lira dondurulmus hamsi deneyen var mi lezzet olarak yorum yapar misiniz ?

• Fotoğraf makinesi dlike bu nedenle fotografcilik icin alacaksınız hic dusunmeyin. Ama gezerken. Tatilde. Es dost vs. Cekim yapar cep telefonundan cok iyi profesyonel bir makinadan az kotudur.

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Güzel şofben, geçen sene Hepsiburada'dan almıştım. Sorunsuz kullanıyoruz. Bundan önce İhlas vardı, ondan iyi desem yalan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.uzun -- 1 Nisan 2015; 23:09:37 >
  • künefe güzel, fırında ısıtıp üstüne şerbet döküyosun dışardakileri aratmıyo, ama fırında iyice kızartınca güzel oluyo
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.