Şimdi Ara

99 MEGANE 2.0

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.99 model Megane 2.0 bakıyorum ama yeterli derecede araç hakkında bilgi yok.Kullananlar tecrübelerini anlatabilirmi?39000 TL ye anlaştım biriyle 253000 km de.Acil olarak yardımcı olurmusunuz?Parça sıkıntısından korkuyorum?

• Evet arkadaşlar yokmu kullanan arkadas?
  • Up
  • Yokmu bir ALLAH'IN kulu bu araba hakkında yorum yapacak.
  • Tutulmayan motor almak pek mantıklı değil. Facebooktaki megane 1 gruplarına üye olup sorularınızı sorabilirsiniz cevabını bulamayacağınız şey yoktur

• o fiyata şaihn almaktansa ne oldugu bellı bi megane 1 almak daha mantıklıdır. aracın yürüyeni sıkıntısız ise alabilirsiniz. boya değişen gibi durumlar bu araç için normaldir. önemli olan direklerde ve şaşi işlemi olmaması. ve tabikide çürük

• 2.0 motorlar hakkında pek bilgim yok ama o fiyat bandında eli yüzü düzgün araba kalmadı artık. Sarı sitede 99 model toroslar 30 binden başlıyor. Arabada sıkıntı yoksa alınır bence.

• o paraya europa, albea vermiyorlar. Bizim hizmetli abi almıştı geçen yıl, bi şikayetini duymadım. 2010 1.6 japonlar ayarında bi gidişi var onların(1.6 megandan daha iyi tabiki). inşallah şanzımanı flaş'dan 2019 megana kadar aralıksız kullandıkları 3000 devirde 100 yapabilen dandik makina değildir.

kenara bi 7 bin koyun siz gene de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancar10 -- 15 Mart 2021; 2:4:31 >
  • 2.0 motor 115 beygirdir yakıt tuketimide cok fazla performansı 1.6 meganla ayni 1.6 megan 1 bakın
  • Bahsettiğiniz motor f7r denen makineyse gerçekten çok sağlamdır. Clio RS ve Megane Coupe'lerde var. Siz sedan düşünüyorsunuz herhalde. 1.6 daha mantıklı olur günlük kullanım için.
  • Konudan bağımsız olarak bir gün içerisinde konu bu kadar uplanmaz hocam. Twitter değil burası, zaten hemen kaybolmaz konu. Ayrıca o kadar hızlı cevap bulamamanız da normal.

• Laguna 2.0 8v 115 bg ile aynı motor galiba, iyi motor da o kasaya fazla. Laguna al 2.0 en azından d segment biniyorum dersin. Konforu ve genişliği artısı olur. Ayrıca kimse megana 1 in 2.0 ını almaz kolay kolay.

• 99 model mi ? araç ağır vasıta ehliyeti alacak yaşa gelmiş ))))

• Herkese teşekkür ederim.Arabayi kullanan birisi ile görüştüm.Arabadan fevkalede memnun olduğunu tek sıkıntısı 2.elinin ağır olması dedi.Sahin doğan parasına klima ABS çift airbagli tek parça boyalı bir arabadan bahsediyoruz.Yedek parça sorunu yok dedi kullanan arkadas.Eskisehirde yaşıyorum burdada parça sıkıntısı çekmeyin herhalde...
  • Zamanının güzel arabalarından biriydi.

• raxacoricofallapatorian kullanıcısına yanıt

Lütfen sorumu cevaplayın yeter..

• tayfun_aslan T kullanıcısına yanıt

Sorunuz hakkında cevabım olsaydı emin olun ki cevaplardım. Fakat rahatsız eden konuyu konunun muhatabına yahut (gerekliyse) yönetime bildirmekten de asla çekinmem. İyi forumlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: tayfun_aslan

Herkese teşekkür ederim.Arabayi kullanan birisi ile görüştüm.Arabadan fevkalede memnun olduğunu tek sıkıntısı 2.elinin ağır olması dedi.Sahin doğan parasına klima ABS çift airbagli tek parça boyalı bir arabadan bahsediyoruz.Yedek parça sorunu yok dedi kullanan arkadas.Eskisehirde yaşıyorum burdada parça sıkıntısı çekmeyin herhalde...

Kullanıcının tek sıkıntısının ikinci elinin ağır olması... Bence bukadarı yeterli...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.