Şimdi Ara

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
23.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Travelmate fiyatına göre çok iyi aldım bir tane haber veren arkadaşlara teşekkürler.Hp 250 g9 ile arasında kalmıştım bunda Amazon farkı ve harici gpu olması daha iyi benim için bu arada arkadaşlar Acer için ram yükseltmesi yapmak istiyorum ama garantiyi bozuyor diye duydum bu konuda bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uspoloassn U kullanıcısına yanıt
    Prime Üyeleri için günün fırsatı: Lenovo Ideapad 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 5 5500U, 8GB RAM, 256GB SSD, Integrated AMD Radeon Graphics, FreeDOS, 82KU0210TXhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0BL7RNP84?ref_=cm_sw_r_apann_dp_BP4780YQMQJFCT0FQM64

Bu ürünle arasında kaldım, fiyat farkına değer mi acaba ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt

Bu ürüne uygun 8gb ram eklemek istiyorum. Hızı ve olmalı arkadaşlar? Link var mı tavsiye edebileceğiniz?

• xdedex kullanıcısına yanıt

Değer bence. Arada çok fark var

3200 MHz ddr4 olmalı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Bence kesinlikle değer

Garantiyi bozuyor mu ram takviyesi forumda Acer yetkili servis dışında ram yükseltmesi durumunda garanti dışı bırakıyor yazmışlar da

• 2 gün önce Amazonda acer vardı 17.3 ekran. İ5 11 nesil işlemci. 16 ram 512 ssd. Windows 11 home işletim sistemi. 12500 liraydı. Stokta 12 adet vardı. İnceleme yaparken işim çıktı 1 saat sonra sepete ekle dedim maalesef tükenmiş. Gönderende yabancı yazıyordu. Hemen nasıl bitti anlamadım. :((

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Ryzen 5 5500u sentetik testlerde daha iyi işlemci olarak görünüyor

Ben sadece işlemci açısından kıyaslamadım. Her ne kadar üst seviye olmasa da harici bir ekran kartı var. SSD 512 gb. Ve acer'daki bağlantı seçenekleri çok fazla. Ekran ips ve klavye arkadan aydınlatmalı. Şahsen benim için arkadan aydınlatmalı klavye olması tercih sebebiydi. Ve parmak izi okuyucu da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 2 Nisan 2023; 17:32:12 >
  • TiLtay T kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Bu ürün olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUESTREAM -- 2 Nisan 2023; 17:37:34 >
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    Bu modellerde hem kasa hem klavye berbat. Dell e hiç yakışmayacak bir kasa ama onlarda ucuz ofis bilgisayarlarıyla yarışmak için yaptılar zannedersem. Lenovo v kasalar ile yarışır resmen. Panel koflarda sorun var sizin

• auysal kullanıcısına yanıt

Valla arkadaş isyan ediyordu, para iadesi yapılır zannetti ama firma dell servisine göndermiş 21 iş günü süre vermiş.

• İade hakkımız yok mu ayıplı ürünlerde?

• apollonx kullanıcısına yanıt

Sıkıntı yapmasın zaten süreç o şekilde ilerler. Yetkili Servis doa raporu düzenleyecek ki firmada ücret iadesi yapabilsin. Bir kaç güne çözülür.

• Acer ram takviyesi yapılırsa garanti dışı bırakıyor mu?

• _JohnnyBravo_ kullanıcısına yanıt

Arkadaş hepsiburada ile görüşmüş yeni bilgisayar sorunundan banane tarzı konuşmuş, hepsiburada ücreti iade arkadaşa etti ve süreç kapandı.

• _JohnnyBravo_ kullanıcısına yanıt

Ayıplı üründe değil her üründe iade hakkınız var. Ayıplı üründe ise süresiz iade hakkınız var.

• Geçmiş olsun sevindim sizin adınıza. Mümkün olduğunca satıcı Hepsiburada olan ürünleri alıyorum ben de iade sorunu yaşamamak için.

• haXan2849 H kullanıcısına yanıt

Bios update için uzman olmamız gerekiyor mu yani benim gibi standart kullanıcılar yapabilir mi bazıları riskli diyor da ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.