Şimdi Ara

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
23.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bios güncellemesi zor bir şey değil. Exe dosyasını başlatıyorsunuz, ekranı takip ediyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLUESTREAM kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.Kargom dağıtımda gelince bios güncellemesi yapacam inşallah bir sıkıntı çıkmaz.

• Mx330 yerine şu İris yazan ekran kartlı modellerden alsak çok mu kötüdür arkadaşlar? Oyun oynamak için sormuyorum, görseli olan programlae için soruyorum mesela?

• Fan sesinden şikayetçi olanlar var fan sesi nasıl?

• Ürün yeni geldi henüz kurulum yapmadım şarj aleti olarak gelen ince uçlu yerine type-c şarj aleti ile şarj oluyor mu ?

• name02 N kullanıcısına yanıt

Bios güncellemesinden önce gerçekten fan sesi kendini belli ediyordu. Ondan sonra normale döndü bence her şey. Şimdi hissetmiyorum bile bilgisayarı zorlamadığım müddetçe.

• uspoloassn U kullanıcısına yanıt

Neden böyle bir şey yapalımki şarj aleti dururken? :)

• 67w telefon şarjı gibi olur daha pratik diğer türlü klasik usül biraz daha meşakkatli gibi :)

• uspoloassn U kullanıcısına yanıt

Hocam bu konuyu ben de merak ediyorum. Ayrıca ilk izleniminiz nasıl, boyutları ne alemde, klavye aydınlatması mevcut mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HanDar05 -- 4 Nisan 2023; 22:8:34 >
  • İlk izlenimim güzel paketleme çok iyi değildi o başka konu da bilgisayarın dokusu falan güzel şarjı yoktu şarjda şuan açamadım hiç Windows yükledikten sonra yazarım yine

Aynı laptopu 3 gün önce aldım. Yazdığınızı okuyunca acer'in sitesinde bios sürümünü v1.47'ye güncelledim. Laptopu aldığım ilk halinden çok daha fazla fan sesi var şu an. Keşke güncellemeseydim. Siz hangi bios sürümünü kullanıyorsunuz?

• Daha geçen gün bir müşteriye kurulumunu yaptım, parasına göre iyi, hoparlörü ve ekranı emsallerine göre artısı bu konuda tatmin ediyor. Malzeme kalitesi de fena değildi, hızı yeni nesil intel olmasından gayet iyiydi, sistem akıyor yani işi bilen bunu fark edebiliyor.

Biosu güncelledim evet sanki biraz fan sesi var, o da yük binince hani çok fazla değil ama takıntılılara biraz fazla gelebilir bütün dikkatini oraya vereceksen üzer, paranı biriktir daha üst model bir şey bak sen.

Dikkat! Kurulum biraz can sıkabilir sitesinden IRST driverını indirip format usb'sinin içine atmayı unutmayın yoksa diski görmüyor, görse bile İLERİ butonu aktif olmayabilir, format işlemini başlatamayabilirsiniz panik yapmayın, bir kez yeniden başlatın ve aynı adımları uygulayın bu sefer sorunsuz geçecektir.

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS
    9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 5 Nisan 2023; 2:34:16 >

• HanDar05 kullanıcısına yanıt

Valla bu fiyat aralığında ve bu özelliklerde alınabilecek en iyi bilgisayarlardan. Fan sesi ilk yüklemede çok çıkıyordu. Sonra bios güncellemesinden 1.42v olanı yükledim ses ciddi anlamda azaldı. Ürünün yanları da çok dolu. Bir sürü bağlantısı var.Diğer markalarda bunların çoğu yok. Hızı gayet yeterli. Klavyesi aydınlatmalı. Kurulumda ssdyi usbden elle göstermeniz gerekiyor. Dikkat,klasörüne kadar göstermeniz gerekiyor.Zor bir şey değil bilen biri için. Ürünün tek sevmediği yönü rengi. Keşke gümüş rengi olsaydı, iz bırakmama ve şıklık anlamında daha iyi olurdu. Bir de hoparlör sesi çok yüksek değil.Ürün 1.8 kg civarında,ağır diyemem. Boyutu standard 15.6 inç.

• sinyortr1 kullanıcısına yanıt

Ben amazon'daki yorumların birinden okuduğum 1.42 versiyonlu biosu yükledim. Memnunum şimdilik.

Ayrıca bir arkadaş paketlemeden şikayet etmiş ama sanırım başka bir yerden almış. Çünkü amazon gerçekten çok sağlam ve iyi kargolamıştı.

Bu ürünü aldınız mı hocam?

• HanDar05 kullanıcısına yanıt

Evet,yorumlarımı yaptım yukarda.

Bilgisayar için yaptıklarınızı gördüm teşekkür ederim

• Ben 2 ay önce almıştım bu laptopu. Gta V denedim gayet iyi çalıştırıyor. Denemek için yüklemiştim. Oynamak düşüncem yoktu ama şaşırttı beni. 16 gb ram aldım. Bir ara takıp yükselticem. Toplam 24 gb olur. Uzun süre götürür diye düşünüyorum. Tabi ev kullanımı için.

• Arkadaşlar nasıl bu fan sesini çözeceğiz? Laptopta sinir bozucu bir fan sesi var ve bu olayı laptopu aldıktan sonra bios 1.47'ye yükledikten sonra oldu. Öncesinde daha da azdı. bios v1.42'ye tekrardan geri döndürebiliyor muyuz?

• Yükselen kur nedeniyle bu fiyata bende kaçırmak istemedim, 1 tane aldım, ekstra ram olarak aşağıdakilerden her ikisi de uyumlumudur acaba? direkt 16 gb olanını alıp taksak olur mu?

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPSwww.hepsiburada.com
    Kingston 16GB 3200MHz DDR4 Ram KVR32S22D8/16 Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/kingston-16gb-3200mhz-ddr4-ram-kvr32s22d8-16-p-hbv00000wmrxo

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.