Şimdi Ara

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
17
Favori
23.574
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

8640 tl nasil aldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

8640 tl nasil aldiniz

Bir arkadaşın indirimi ile satin aldim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hunnkaar kullanıcısına yanıt

Nays kartla %10 indirimli alabilirsiniz :) 2-3 gün içerisinde geri iade oluyor..

• raskolinkov kullanıcısına yanıt

Hocam 120hz olmasıda iyiymiş. Bende mi bunu alsam.. Acer yerine..

• -Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol'dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 250 TL ile sınırlıdır.

yazıyor, alacakların bilgisi olsun.

• kargo dağıtıma çıktı hafta sonu windovs yüklerim gelsin bugün insallah

• BlackTower_35 kullanıcısına yanıt

MX330 alana kadar üzerine 600 veririm mx450 alırım dedim.

MX450 alana kadar üzerine 1200 koyar mx550 alırım dedim.

Madem o kadar para veriyorum ekran kartı bir şeye benzesin 14-15 bine rtx3050'li notebooklar var, onlardan alayım dedim.

Bir bakmışım 15 binlik olmuşum.

Bence R5-5625U ve Vega 7 benim bir çok işimi çözecektir, bütçem el veriyor olsaydı en azından rtx3050'li bir bilgisayar alırdım ama boş yere zorlamaya gerek olmadığını düşündüm.

+8 GB ram ile toplam 9 bine bu işi kapattım :)

https://www.hepsiburada.com/casper-nirvana-f5001135-bv00x-g-f-intel-core-i5-1135g7-16gb-ram-500gb-ssd-freedos-tainabilir-bilgisayar-p-HBCV00003CG70K?magaza=CASPER&url_src=and-product-detail

Şu var hocam 16 gb ram 500 ssd ips ekran tam aradığım özellikler 10K bütçe ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

i5-1135g7 eski seri işlemci. 5625u ile karşılaştırmak için 12. seri bir intel işlemci gerekiyor.

Testlerde de haliyle 5625u daha iyi. +8 gb ram için 1300 tl verilmemeli bence. Ekstra sdd kapasitesi var, onu bilemiyorum.

Ekran ve marka avantajını da unutmamak gerek.

Hocam bu acer da eski seri işlemci. Sen hangi cihazdan bahsettin.?

dell'i sormuştunuz, ondan devam ediyoruz sandım :)

Dell in 16 gb Ram li olanı var 9799 TL ozaman onu alayım.

• Sonuc neye karar verildi peki?

Dell 120hz olan model (Dell Inspiron 3525-3525221U) ekranı sorunlu, arkadaşa aldık daha yeni ve 1 gün sonra ekranın alt kısmında sorun çıktı şimdi iade ile uğraşıyor. Araştırınca benzer arızaları da gördüm, kronik bir sorunu var sanırım.

9899 TL Acer TravelMate P2, TMP215-53G, Intel i5-1135G7 8GB DDR4 RAM 512GB SSD 2 GB MX330 15.6 IPS
  • benim satın aldığım 120hz dell inşallah sorunsuz gelir,yoksa iade ile uğraş dur hoş ödemeyi 3 ay sonra çekecek kartdan bu 3 ayda sağlammı değilmi anlaşılır inşallah

• Dell'i dün akşam sipariş vermiştim, bugün öğlen teslim aldım. Kurulum yaptıktan sonra ekranı vs. kontrol ederim.

Cihaz nasıl hocam? yorumlarda batarya ve malzeme kalitesini çok gömüyorlar cidden okadar kötü bir hissiyatı var mı?

• qesH Q kullanıcısına yanıt

Merhaba, henüz çok kullanma fırsatım olmadı. Batarya performansını bilemiyorum, sürekli şarjda iken kullanacağım zaten. Çift ekran olarak masada kullanıyorum.

Malzeme kalitesi gerçekten düşük, kasa plastik. Ekran kalitesi güzel, renkler iyi. Klavyesi ortalama.

Zaten yaklaşık 450 dolarlık bir ürün olduğunu düşünürsek; bu fiyata daha iyi donanım ve kaliteyi bulmak bence mümkün değil, tavsiye ederim.

• Linkte ki üründen elimde satılık 1 adet laptop vardır. Sıfır, kapalı kutu, faturalı, 2 yıl garantisi vardır.

Fiyat 10.500 TL istanbul içi elden teslim olur.

• Hakuna42 H kullanıcısına yanıt

HB nin laptopu galiba bu. iptal etmemişler demek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.