Şimdi Ara

97 Model opel vectra gls ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. 97 model gls vectra alma arifesindeyim. 220 binde. hafiften gunes yaniklari var. degiseni yokmus ve motorda sıkıntı olmadigini söyledi satici. gerci arabayi gostercem. 13500 den acilan pazarlik 12 binde bitti. yakit tuketimi nasildir? alinirmi alinmazmi binen kullanan arkadaslardan yorum alabilirmiyim. son olarak baska arac tavsiye etmezseniz sevinirim. teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir önceki aracım 1996 2.0 Gls idi soruların varsa cevaplarım..
  • Sorularimi ilk mesajimda belirttim hocam.

• Araba alınır fiyatı makul ,

Performans tatmin edici ,

Yakıtı Lpg sistemi ile 30-35 krş arası değişiyor (2.0 motor o ağırlıkta araca normal)

Güneş yanıklarını sıkıntı etme 1997 model araç olur o kadar ,

Parça fiyatlarıda uygun öyle çok arıza veren bir araç değil ,

Km'si normal ben orjinal 160.000 km'de sattım ,

Yani sonuç olarak 13.000 tl param olsa ya Fiat Brava - Marea alırdım veya da Opel vectra alırdım yine..

• Marea ve bravada baktim ama bi türlü sindiremedim içime. accent 1.5 dusundum oda sinmedi. bu fiyata alacak baskada bir araba yok.

• Haddim olmayarak sunu sormak istiyorum neden 1.6 düsünmüyorsunuz sehir dısı aynı ama sehir ici %25 fazla yakar vergisi 2 katından fazla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir yakınımda mevcut bu arabadan.O fiyata alınabilecek açık ara en iyi arabalardandır.Motor mekaniğide sağlam bildiğim kadarıyla.Fakat elektronik aksamı oldukça problemli bir araç.İlk sahibi oldukları ve oldukça temiz kullandıkları halde epey bir sıkıntı çektiler araçtan.(merkezi kilit sistemi,abs,cam otomotikleri ... )
  • Epey ugrastirabilecek bir arac. 98 astra kullanıcısı olarak söylüyorum uzak dururdum..

• Araba işi şans işi. 98 GLS modelini almıştık. Almaz olaydık. 3 Ayda ocağımıza incir ağacını dikti. 3 ay sonra sattık. Hergünmü arıza çıkarır bir araba ?
  • 2000-2006 yılları arasında 1.6sını kullanıyordu dayım bu kadar çok arıza çıkartan araba görmedim diyordu en ufak çukura gir ertesi gün sanayide nefes alıyordun diyordu miteskutusu sık arıza veriyor diyordu elektronik arızaları hele bitmek bilmiyor diyordu bence sakın yaklaşmayın
  • Cam otomatiği sorun çıkartır(Vectra A'da böyleydi).Başka bir sorunu yok.Alman sorunsuzdur zaten.Motoru acaip dayanıklıdır.3.viteste bile yapıştırma kabiliyetine sahiptir.
  • Cam otomatigi bi engelle karsilasinca guvenlik icin geri donuyomus. iyi diyende var kotu diyende var. kafam karisti.

• İnanırmısınız 7 sene kullandım bu aracı sadece 1 kere camı bozuldu onun haricinde hiç elektronik aksamı arıza vermedi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.