Şimdi Ara

Ankara ' da en iyi ve dürüst otomatik şanzıman servisi neresi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
19.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardeşim başlığı mesaja, mesajı da başlığa yazmışsın

Ters olmuş

Neyse konunu uplamış oldum.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aydoğmuş bu işin en iyisi ama son kontrolü mutlaka dükkanın sahibine yaptırmak gerekiyor demişti ustam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Aydoğmuş bu işin en iyisi ama son kontrolü mutlaka dükkanın sahibine yaptırmak gerekiyor demişti ustam.

Fiyatları nasıl acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oule bir yer yok. Varsada oda dolanfirilip birilerini kaziklamaya baslamistir

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatcn

quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Aydoğmuş bu işin en iyisi ama son kontrolü mutlaka dükkanın sahibine yaptırmak gerekiyor demişti ustam.

Fiyatları nasıl acaba?

Fiyatı bilmiyorum ama en ünlüsü olduğuna göre vu işin gmg si diyebiliriz. Şanzuman da şakaya gelecek parça değil malum.

• Ben de Aydoğanlar diye yazmak için girmiştim.(Hiç gitmedim ama,ününü duydum)
  • kardeşim ben ankarada oturuyorum önerbileceğim ve sürekli gittiğim tek usta var yıllardır otomatik şanzıman bakımımı yaptırırım hiç sorunla karşılaşmadım tertemiz işçiliği varhttps://www.otomatiksanzimandunyasi.com/ öneririrm
  • ***DİKKAT DİKKAT.. OKUYUN LÜTFEN... Arkadaşlar Hayırlı günler..
    2018 yılında pejo 307 marka aracımı tavsiye üzerine ikamet ettiğim AKSARAY dan ANKARA ya ÖZTÜRK ŞANZUMANA Getirdim.Şikayetimi o zaman YAŞAR USTA ya açıkladığım gibi şimdide SİZE açıklıyorum;
    Aracım 30-40 km sorunsuz gittikten sonra ,araç seyir halinde otomatik olarak vites düşürünce (Örneğin kırmızı ışığa yakalandığında ) tekrar hareket etmek istediğinde araç gitmiyor,vites atmıyor,şanzuman adeta bağırıyordu.Şayet yavaşlama veya duraksama olmayıp vitesi düşürmediğinde hiçbir sıkıntı görünmüyordu.Aracı dinlendirip 10 dk sonra çalıştırdığımda yine 20 km sonra aynı arızayı veriyordu.Bu durum özellikle yaz aylarında tekrar ediyordu.Aracı YAŞAR USTA ile şehir içinde kısa mesafe aralığında test sürüşü yaptığımızda arıza verip korumaya almıyordu.Arızayı uzun yolda veriyordu.
    Durumu bu şekilde izah ettikten sonra Yaşar Ustamız şanzumanın revizyona gireceğini söylediler.Maalesef şehir dışında olmam ve tavsiye üzerine de gelmem nedeniyle bırakıp dönmek zorunda kaldım.Yaşar Usta ile 2 hafta süren telefon trafiği sonrasında araç şanzumanı komple 3700 tl ye yenilendi.Aracımı 2 hafta sonra alıp Aksaray döndüm. 1 hafta sonra afyona gitmek istediğimde şanzumandaki aynı sorun tekrar etti.3. hafta sonunda tekrar Yaşar Ustaya götürdüm maalesef hiçbir çözüme ulaşmadığı gibi başındanda savsaklamaya ilgisiz davranmaya başladı.SONUÇ ÖZTÜRK ŞANZUMAN KOCA BİR HÜSRAN...ARAŞTIRMAM NETİCESİNDE VE EDİNMİŞ OLDUĞUM KÖTÜ TECRÜBE SONRASI VURAL OTO ŞANZUMAN İLE GÖRÜŞÜP aracımı gösterdim ve kısa bir süre içinde sorunu giderdi.Sorun ŞANZUMAN YAĞ BASINÇ SENSÖRÜYMÜŞ.Sorun 300 TL YE Halloldu.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.İŞİN EHLİ OLMADIĞINI BOŞ YERE 3700 TL VEREREK ACI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİM.SAKIN ÖZTÜRK ŞANZUMANA (MUSTAFA ÖZTÜRK) GİTMEYİN SAKIN...

• Var mı ki öyle bir yer? Hem iyi hem de dürüst?

• quote:

Orijinalden alıntı: tknkrmurat

***DİKKAT DİKKAT.. OKUYUN LÜTFEN... Arkadaşlar Hayırlı günler..
    2018 yılında pejo 307 marka aracımı tavsiye üzerine ikamet ettiğim AKSARAY dan ANKARA ya ÖZTÜRK ŞANZUMANA Getirdim.Şikayetimi o zaman YAŞAR USTA ya açıkladığım gibi şimdide SİZE açıklıyorum;
    Aracım 30-40 km sorunsuz gittikten sonra ,araç seyir halinde otomatik olarak vites düşürünce (Örneğin kırmızı ışığa yakalandığında ) tekrar hareket etmek istediğinde araç gitmiyor,vites atmıyor,şanzuman adeta bağırıyordu.Şayet yavaşlama veya duraksama olmayıp vitesi düşürmediğinde hiçbir sıkıntı görünmüyordu.Aracı dinlendirip 10 dk sonra çalıştırdığımda yine 20 km sonra aynı arızayı veriyordu.Bu durum özellikle yaz aylarında tekrar ediyordu.Aracı YAŞAR USTA ile şehir içinde kısa mesafe aralığında test sürüşü yaptığımızda arıza verip korumaya almıyordu.Arızayı uzun yolda veriyordu.
    Durumu bu şekilde izah ettikten sonra Yaşar Ustamız şanzumanın revizyona gireceğini söylediler.Maalesef şehir dışında olmam ve tavsiye üzerine de gelmem nedeniyle bırakıp dönmek zorunda kaldım.Yaşar Usta ile 2 hafta süren telefon trafiği sonrasında araç şanzumanı komple 3700 tl ye yenilendi.Aracımı 2 hafta sonra alıp Aksaray döndüm. 1 hafta sonra afyona gitmek istediğimde şanzumandaki aynı sorun tekrar etti.3. hafta sonunda tekrar Yaşar Ustaya götürdüm maalesef hiçbir çözüme ulaşmadığı gibi başındanda savsaklamaya ilgisiz davranmaya başladı.SONUÇ ÖZTÜRK ŞANZUMAN KOCA BİR HÜSRAN...ARAŞTIRMAM NETİCESİNDE VE EDİNMİŞ OLDUĞUM KÖTÜ TECRÜBE SONRASI VURAL OTO ŞANZUMAN İLE GÖRÜŞÜP aracımı gösterdim ve kısa bir süre içinde sorunu giderdi.Sorun ŞANZUMAN YAĞ BASINÇ SENSÖRÜYMÜŞ.Sorun 300 TL YE Halloldu.HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.İŞİN EHLİ OLMADIĞINI BOŞ YERE 3700 TL VEREREK ACI BİR ŞEKİLDE ÖĞRENDİM.SAKIN ÖZTÜRK ŞANZUMANA (MUSTAFA ÖZTÜRK) GİTMEYİN SAKIN...
    Allah hesabını sorsun inşaallah. Özelden yazdım. Bende benzer kazıklanma yaşamıştım. Bu sefer işi bilen arıyorum. Cevap yazarsan sevinirim. Zannımca tam rektefe olacak benim şanzıman içi.

• İstanbul atco yu arastirabilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla yıllar once motor rektefiyesi için usta tavsiyesi istemiştim forumdan. arkadaşın biri yardımcı oldu. ustaya vermediğim para kalmadı. ilimi kemiğimi sömürdü resmen. hayatımda bu kadar kazık yememiştim. forumdan tavsiye almak bazen çok kötü sonuçlara yol açıyor. %100 güvenip gitme derim hocam araştır iyice. sanayi esnafının %90 u tuttuğunu öpüyor. dikkat edin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.