Şimdi Ara

90 Bin TL Araç Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhabalar. 23 yaşında ve bekar birisiyim. Bunları yazmamın sebebi araç tavsiyesi verirken durumumu göz önünde bulundurmanızı rica ediyorum. Bekar olduğum için çok fazla bagaj ihtiyacım yok bu sebeple tercihen HB. bir araç bakıyorum ama önerilere açığım. Aracı ikinci elde otomatik riskine karşı manuel düşünüyorum. Aklımda şuan bayağıdır da baktığım 1.2 TSI 14-15 model golf 7 comfortline paket var. Bütçem 85-90 bin TL civarı. Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Edit: önceki aracım 2014 1.5 TDCİ trend paket Fiestaydı bu yüzden b sınıfı araç bakmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ASSKIMM -- 29 Ekim 2019; 10:13:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 23 yaşında genç adamsın seni taşıyacak bir araç olmalı . Ben megane tavsiye ediyorum. Hem bir spor araç dinamiklerine sahip hemde genç birine gidecek bir araç. Diğer araçla gibi emekli öğretmen arabası havasında değil . Unutma biz bir aileyiz Renault kullananlar olarak. Seninde bu ailenin içinde görmekten mutluluk duyarız. Şimdi derhal kalk ve en yakın Renault bayisine gidip aracı test et . Emin ol sürerken aldığın hazzı hiç bir araçta alamayacaksın.
  • 23 yaşında genç adamsın seni taşıyacak bir araç olmalı . Ben megane tavsiye ediyorum. Hem bir spor araç dinamiklerine sahip hemde genç birine gidecek bir araç. Diğer araçla gibi emekli öğretmen arabası havasında değil . Unutma biz bir aileyiz Renault kullananlar olarak. Seninde bu ailenin içinde görmekten mutluluk duyarız. Şimdi derhal kalk ve en yakın Renault bayisine gidip aracı test et . Emin ol sürerken aldığın hazzı hiç bir araçta alamayacaksın.

• Yukarıdakini takma da polo bile alırsan al.

• 75-85tl bandında astra j hb 1,6 dizel veya 1,4t sport - cosmo paket alabilirsin. Aradığın fiyatlarda golf yüksek km ve hasarlı bulabilirsin. Megane düşünme bile leğen kokusunu daha almadan hissedersin.
  • Peugeot 308. Dizel takıntın yoksa 1.2 benzinli active hatta allure (full paket) 90bine tertemiz bulunur.
  • Seat Leon FR bakabilirsin.
  • Hani çoktan seçmeli sınavlarda bir söz vardır. İlk aklına gelen cevap doğrudur diye.

Bütçen ve yaşın itibarı ile manuel alacaksan Golf harici başka seçenek arama bence.
  • Merhaba kardeşim. Fiyat aralığını ve yaşıtım bir genç olmanı göz önüne alarak tavsiye edebileceğim C segment araçlar; 308, ceed, golf 7 veya 7.5, leon, a3. B segment araçlar; 208, i20, yeni polo, yeni rio, ibiza. C SUV araçlar; sportage 2013-2017 (vardı kullandım sorun olursa sorabilirsin.), qashqai. B SUV olarak juke. Bütçene göre bu araçlar olabilir. Ama zevk ve tercih senin. Şimdiden hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 30 Ekim 2019; 22:23:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.