Şimdi Ara

800 Hz LED tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 ay içerisinde 800 Hz LED TV alacağım. en az 800 Hz olması benim için çok önemli çünkü sahne geçişlerinde ve tenis maçlarında vs. takılma yaşamak istemiyorum.

Panasonic tx-l47et50e düşünüyordum ancak çoğu yerde bu TV den kalmamış durumda. ayrıca dvb S2 olmasını da isterim televizyonumda, maalesef panasonic de bu özellik yok.

en az 46 veya 47 inç olacak şekilde ve 2500 tl civarı bir tavsiyeniz var mıdır?

şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sammykunny

arkadaşlar iyi günler,

1 ay içerisinde 800 Hz LED TV alacağım. en az 800 Hz olması benim için çok önemli çünkü sahne geçişlerinde ve tenis maçlarında vs. takılma yaşamak istemiyorum.

Panasonic tx-l47et50e düşünüyordum ancak çoğu yerde bu TV den kalmamış durumda. ayrıca dvb S2 olmasını da isterim televizyonumda, maalesef panasonic de bu özellik yok.

en az 46 veya 47 inç olacak şekilde ve 2500 tl civarı bir tavsiyeniz var mıdır?

şimdiden teşekkür ederim.

http://www.vestel.com.tr/vestel-3d-smart-47pf9060-47-led-tv.aspx

Vestelin 47PF9000 serisi televizyonları DVB-S2 destekli diye biliyorum. 47", LG nin ürettiği Cinema TV modellerinin gercek 100Hz LED paneline sahip. 3D ve smart özelliklerini basarılı buluyorum.

Bu arada tenis maclarında yasanan takılmalar bazen yayın kaynaklı olabiliyor (Sports TV de ozellikle !!! ). Ben de cok sık tenis izlerim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.