Yüzbaşı
22 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar merhaba,

bugüne kadar normal kullandığım çift ekranlı (monitör + tv) sistemimde çözünürlükle alakalı sıkıntı çıktı.

şöyle ki, monitör çözünürlüğü 640x480'de takılı kaldı ancak tv 1920x1080 gösteriyor. çift ekran yaptığımda monitördeki yazılar okunmayacak şekilde kötü ve çözünürlüğünü değiştiremiyorum.

not: iki ekran da full hd.
arkadaşlar merhaba,

nba 2k16 oyununda yarı sahayı geçerken ani fps düşmeleri oluyor. eski nba 2k serilerinde catalyst üzerinden aa'yı 8x yapıp çözerdim, bunda işe yaramadı.

benzer problem fifa 16'da vardı (ceza sahası ve çevresinde), onu catalyst üzerinden aa 4x yaparak hallettim.

nba 2k16 sorunu nasıl çözülür?
arkadaşlar merhaba,

2. el bölümünden max 100 tl'ye alabileceğim bir ses kartı önerir misiniz. teşekkürler.
Arkadaşlar selam. Yaklaşık 1 senedir donanım dünyasından uzağım. GTX 760 ile R9 380 arasında belirgin bir fark var mıdır? Gözle görülür FPS artışı yaşar mıyım?

Şimdiden teşekkürler.
iyi günler,

İmzamdaki sistemle Nba 2k15 oynarken, özellikle orta saha geçişlerinde micro-stuttering oluyor. Nvidia denetim masasından vsync, güç tasarrufu, triple buffer gibi ayarları düzelttim ama hala kasma var. çözümü nedir,

teşekkürler.
arkadaşlar merhaba,

sistem imzadaki gibi. elimdeki 6870'i 2. elden satıp yine 2. el bir kart almak istiyorum. bu sisteme en fazla hangi kartı takabilirim?

teşekkür ederim...
Arkadaşlar selamlar,

İmzamdaki sisteme maksimum hangi ekran kartı takılabilir. Bir de benim emektar 6870 2. elden kaça gider :)
arkadaşlar selam,

aslında konuyu nereye açacağımı tam olarak bilemedim.

Avea Jet modem sahibiyim ve XP işletim sistemli laptop üzerinden sorunsuz internete girebiliyorum. ancak ben laptoptaki bu bağlantıyı galaxy s4'e wi-fi üzerinden paylaştırmak istiyorum. internette bayağı bir araştırdım ancak başaramadım. yardımlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar iyi günler,

1 ay içerisinde 800 Hz LED TV alacağım. en az 800 Hz olması benim için çok önemli çünkü sahne geçişlerinde ve tenis maçlarında vs. takılma yaşamak istemiyorum.

Panasonic tx-l47et50e düşünüyordum ancak çoğu yerde bu TV den kalmamış durumda. ayrıca dvb S2 olmasını da isterim televizyonumda, maalesef panasonic de bu özellik yok.

en az 46 veya 47 inç olacak şekilde ve 2500 tl civarı bir tavsiyeniz var mıdır?

şimdiden teşekkür ederim.
arkadaşlar selam. askerden yeni döndüm ve bu nedenle piyasadan 6 ay gibi bir süre uzak kaldım. ben pc için 2+1 hoparlör istiyorum. hoparlörün dB seviyesi benim için hiç önemli değil ama ses kalitesi çok önemli. buna göre 100 tl ye kadar bir tavsiye verebilir misiniz?

şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
AMD PHENOM II X4 965 BE w AKASA NERO 3
MSI 870A-G54
CORSAIR VENGEANCE 2x4GB 1600 MHZ CL9 1.5V
SAPPHIRE R9 380 NITRO DUAL-X 4 GB
MAXIMUM GS1 120 GB
WD CAVIAR BLUE 250 GB 7200 RPM 8 MB
OCZ FATAL1TY 550W
Forum İkinci El İmzası:
AMD PHENOM II X4 965 BE w AKASA NERO 3
MSI 870A-G54
CORSAIR VENGEANCE 2x4GB 1600 MHZ CL9 1.5V
SAPPHIRE R9 380 NITRO DUAL-X 4 GB
MAXIMUM GS1 120 GB
WD CAVIAR BLUE 250 GB 7200 RPM 8 MB
OCZ FATAL1TY 550W
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 400
İkinci El Bölümü Mesajları: 22
Konularının görüntülenme sayısı: 82.941 (Bu ay: 154)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.