Şimdi Ara

80 inç üzeri TV önerisi lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 hafta içinde 79UB980V mevcut tv mi yenilemek istiyorum, tavsiye edebileceğiniz üst limit 30.000 TL olacak şekilde bir tavsiye varsa rica ediyorum.

Bulabildiğim modeller arasında LG 86UH955V ve SONY KD-85XD8505B var.

• ev için mi alıyorsunuz televizyonu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet ev için, izleme mesafesi 6 metre
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

Evet ev için, izleme mesafesi 6 metre

Teknosada 88 js 9500 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat 131

quote:

Orijinalden alıntı: Thermaltake

Evet ev için, izleme mesafesi 6 metre

Teknosada 88 js 9500 var

Benim limitimle dediğiniz model arasında uçurum var
  • murat 131 M kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşımız limiti 30K demiş ama sizin tv 55K bir hayli fark var arada
  • http://m.akakce.com/p/?4802994 2 inc ufaklık önemli değil ise albani ustanın da bir arkadaşına aldırdığı tv dir baktığınız 2 modele göre çok daha donanıma sahip arka aydınlatması edge olmayan tv dir. Değerlendiriniz...

• hocam ben de sizin gibi o ebatlarda bir şey bakıyorum. fakat o panellere çıkınca arkadaşımızın dediği gibi edge led aydınlatmalı oluyor malesef. şuan sizin gibi 85xd8505 i düşünüyoruz. 86 UH 955v için endişelerim var. panelin kenarlarını incelediniz mi ? Işık sorunları gibi bir şey gözlemledim. ayrıca hareketli sahnelerde nasıl bilginiz var mı?
  • Valla yukardaki öneri güzel ama paneli değiştirmemdeki amaç büyütmek küçültmek değil, edge led olacak haliyle.
    Valla Sony ye bende baktım, eski televizyonun LG diye tekrar LG den gitmeye karar verdim ve 86uh955v yi satın aldım. İsterseniz biraz bekleyin size memnun olup olmadığımı yazarım haftaya
  • Bu kadar büyük ebat için tv yerine perde/projeksiyon düşündünüz mü? Yeriniz musaittr diye düşünüyorum.

• Zaten geçen seneye kadar Epson TW9100 kullanıyordum ama eşimin gündüz izleyememe şikayetlerinden bunalınca TV ye geri döndüm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.