Şimdi Ara

8 Martta Doğmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir erkek olarak çok kötü bir günde doğmuşum sanırım.
    Herkesin dalga geçmesi, sokak ortasında arkadaşlarımın rezil etmesi, kızarıp kalakalmak çok kötü.
    Ama birde kızlarla konuşurken muhabbeti buradan açıpta ilerletmekte güzel bir şey.

Var mı benim gibi 8 Martta doğan erkekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalÇorbası -- 7 Mart 2012; 21:22:35 >

• Gelecek Dogum gunun kutlu olsun
  • balık burcu olduğuna yanmıyorsunda 8 marta mı takıldın
  • @RuneForce
    Teşekkürler.

Balık burcu olmak bence güzel, ama yani duygusallık yönünden negatif olarak etkilesede herkes, balık burcuyum diyince şaşırıp konuşma isteği duyuyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PortakalÇorbası -- 7 Mart 2012; 21:13:40 >
  • Eneee 8 Mart'ta doğmuş Şimdiden doğum günün kutlu olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Bir Üye

@RuneForce
    Teşekkürler.

Balık burcu olmak bence güzel, ama yani duygusallık yönünden negatif olarak etkilesede herkes, balık burcuyum diyince şaşırıp konuşma isteği duyuyolar.

Balık burcunun ne özelliği var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Psiqomaniack

quote:

@RuneForce
    Teşekkürler.

Herşeyi çok derinden hisseden su burçlarının içlerinde ihtiras fırtınaları esse bile dışarıya fazla bir şey belli etmezler. Sakin sular derin olur derler. Su burçları bir şeyi anlayıp çözmeye çalıştıkları zaman sessizleşip içlerine kapanırlar. Onları tanımak ve anlamak zaman içinde olacaktır. Kendilerini yavaş yavaş açarlar.

Su burçları yoğun ve güçlü duygularını özenle korumaya çalışırlar. Aşık oldukları zaman bütün kalpleri ile severler ve çok bağlanırlar. Duygusal, romantik ve çok hassastırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve sizin söylediklerinizden çok yüz ifadenizden, ses tonunuzdan, vücut dilinizden anlam çıkarırlar. Bu özellik Balık burcunda çok gelişmiştir. Su, temizler ve hayatın devam etmesini sağlar. Su, evrensel çözücüdür, maddeleri çözer ve onun özelliklerini alır. Su burcundan birine sorununuzu anlatın, kendi sorunu imiş gibi üstlenecektir. Sizi dikkatle dinler, duygularınızı hisseder, manevi destek olur ve iyi tavsiyelerde bulunur.

Başkalarının dertlerini kendi dertleri gibi üstlenip üzülmekten ve devamlı fedakarlıklarda bulunmaktan yıpranırlar. Bu yüzden ara ara yalnız kalıp, toparlanmaya ihtiyaç duyarlar.

Su grubu ruhu yönetir. Su sınırlanmayı sevmez, hayal gücü çok gelişmiştir ve çok yaratıcıdır. Resim, müzik, fotoğrafçılık, edebiyat ve dansta diğer insanlardan ilham alarak yaratırlar. Yaratıcılıkla ilgili işlerde, küçük işletmelerde, atölyelerde ya da kendi işlerinde çalışmaktan zevk alırlar.

Keskin sezgileri ile finans alanında da çok başarılı olabilirler. Su burçları yakın ilişkilerde daha çok başarılıdırlar.

Balık sonuncu burçtur ve kendinden önce gelen bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır. Manevi değerleri ağır basan Balık burcu diğer insanlara yardım eder. Kova genel anlamda insanlık için bir şeyler yaparken, Balık burcu birebir insanlara yardımcı olur. Başkalarına yardım etmek uğruna kendini feda edebilir. Balık burcu fedakarlık demektir ve yakınları için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

Bunlar

Ayrıca herkese teşekkürler ederim doğum günümü kutlayanlara.

• iş arkadaşım da 8 mart doğumlu
  • dikkatini çekerim dünya emekçi kadınlar günü o dalga geçenlerde zeka yok zaten bence çok onurlu bir günde doğdun için mutlu olmalısın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Psiqomaniack

quote:

@RuneForce
    Teşekkürler.

Herşeyi çok derinden hisseden su burçlarının içlerinde ihtiras fırtınaları esse bile dışarıya fazla bir şey belli etmezler. Sakin sular derin olur derler. Su burçları bir şeyi anlayıp çözmeye çalıştıkları zaman sessizleşip içlerine kapanırlar. Onları tanımak ve anlamak zaman içinde olacaktır. Kendilerini yavaş yavaş açarlar.

Su burçları yoğun ve güçlü duygularını özenle korumaya çalışırlar. Aşık oldukları zaman bütün kalpleri ile severler ve çok bağlanırlar. Duygusal, romantik ve çok hassastırlar. Sezgileri çok güçlüdür ve sizin söylediklerinizden çok yüz ifadenizden, ses tonunuzdan, vücut dilinizden anlam çıkarırlar. Bu özellik Balık burcunda çok gelişmiştir. Su, temizler ve hayatın devam etmesini sağlar. Su, evrensel çözücüdür, maddeleri çözer ve onun özelliklerini alır. Su burcundan birine sorununuzu anlatın, kendi sorunu imiş gibi üstlenecektir. Sizi dikkatle dinler, duygularınızı hisseder, manevi destek olur ve iyi tavsiyelerde bulunur.

Başkalarının dertlerini kendi dertleri gibi üstlenip üzülmekten ve devamlı fedakarlıklarda bulunmaktan yıpranırlar. Bu yüzden ara ara yalnız kalıp, toparlanmaya ihtiyaç duyarlar.

Su grubu ruhu yönetir. Su sınırlanmayı sevmez, hayal gücü çok gelişmiştir ve çok yaratıcıdır. Resim, müzik, fotoğrafçılık, edebiyat ve dansta diğer insanlardan ilham alarak yaratırlar. Yaratıcılıkla ilgili işlerde, küçük işletmelerde, atölyelerde ya da kendi işlerinde çalışmaktan zevk alırlar.

Keskin sezgileri ile finans alanında da çok başarılı olabilirler. Su burçları yakın ilişkilerde daha çok başarılıdırlar.

Balık sonuncu burçtur ve kendinden önce gelen bütün burçlardan bir özellik almıştır. Bu yüzden de bütün burçlarla iyi anlaşır. Manevi değerleri ağır basan Balık burcu diğer insanlara yardım eder. Kova genel anlamda insanlık için bir şeyler yaparken, Balık burcu birebir insanlara yardımcı olur. Başkalarına yardım etmek uğruna kendini feda edebilir. Balık burcu fedakarlık demektir ve yakınları için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

Bunlar

Ayrıca herkese teşekkürler ederim doğum günümü kutlayanlara.

adam ansiklopedik bilgi vermis direk cilt cilt

• Şimdiden ayrıca bende balık burcuyum
  • Dünya kadınlar günü değil bunu doğru anlayın.

edit: Kişisel olarak demedim genel olarak konuştum.

edit2: Doğum gününü şimdiden kutlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Semper-Fidelis -- 7 Mart 2012; 21:25:54 >
  • Şimdiden doğum günün kutlu olsun hocam,dalga geçenleride takma boşver.İnsanlar dalga geçicek yer arıyor resmen ya.
  • 1 mart doğumluyum ben de. Kadınlar gününü kutluyorum kardeşim
  • Yalniz degilsin benimde 8 mart dogum gunum :(
  • Kaderdasiz....
  • Çok teşekkürler herkese.
    Hatamı düzelttim k.bakmayın Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak.
  • quote:

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü..
    Herkesin dalga geçmesi, sokak ortasında arkadaşlarımın rezil etmesi, kızarıp kalakalmak çok kötü.
    Ama birde kızlarla konuşurken muhabbeti buradan açıpta ilerletmekte güzel bir şey.

Şu dünyada bir ben erkek olarak 8 martta doğduğumu sanırdım ama yanılmışım
    Senin de benimde doğum günün kutlu olsun şimdiden
    Belki 8 mart tatil olarak kabul edilirse şurada kaç kişinin doğum günü tatil edilir ki hehe

• en kötüsünüde aynı anda 2 sinide kutlamak isteyen arkadaşlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir TC Vatandaşı

quote:

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü..

Şu dünyada bir ben erkek olarak 8 martta doğduğumu sanırdım ama yanılmışım
    Senin de benimde doğum günün kutlu olsun şimdiden
    Belki 8 mart tatil olarak kabul edilirse şurada kaç kişinin doğum günü tatil edilir ki hehe

İkinizin de dogum gunu kutlu olsun, nice senelere

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.