Şimdi Ara

700-800TL arası telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 700-800tl arası telefon önerisine ihtiyacım var. Bayadır uzak kaldım telefon konularına. farklı farklı birçok model var. snapdragon, mediatek işlemcili, 2GB - 3GB ramli modeller vs. var.
    İstediğim kronik sorunu olmayan, 5" den büyük olmayacak. bataryası 2500-3000mah olan, işletim sistemi stabil bir cihaz. Bana Hangi modelleri önerebilirsiniz?

• Ayni fiyat bandinda bende arayis içindeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    hocam dün şok market in kampanyası sayesinde lenovo moto 4g plus modelini 850tl ye aldık. android 7.0 güncellemesini de yükledim. Telefon beklediğimden iyi çıktı. forumda konusu mevcut zaten. size de tavsiye ederim. bulunduğunuz ildeki şok marketlerden birini arayıp stok kontrolü yapabilirsiniz. en ucuz şok markette şuanda. kampanya bitti ama elinde kalan bayiler olabiliyor.
  • Aynı arayış bende de var :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sky.Walker

hocam dün şok market in kampanyası sayesinde lenovo moto 4g plus modelini 850tl ye aldık. android 7.0 güncellemesini de yükledim. Telefon beklediğimden iyi çıktı. forumda konusu mevcut zaten. size de tavsiye ederim. bulunduğunuz ildeki şok marketlerden birini arayıp stok kontrolü yapabilirsiniz. en ucuz şok markette şuanda. kampanya bitti ama elinde kalan bayiler olabiliyor.

Bende sizin gibi şok marketten aldım dün 850 tl ye dediğiniz gibi hafta sonu vatan bilgisayardan 900 e alıyordum son anda vazgectim. Gittiğim şubede yoktu telefonla diğer bölge mağazalarına sordurup stok kontrolü yaptırdım baska bir mağazada 2 tane kalmış birini ben aldim. Henüz kurulum filan yapmadım. Pişman etmez umarım.

Personele sordum markette ama pek bilgileri yok garanti lenovo türkiye kapsamında değilmi?

• meizu m3 note var hepsiburada da satılıyor ben de bu fiyatlar arasında çift hatlı ve bataryası iyi olan telefon arıyorum ve az önce bu söylediğim markaya rastladım. Güzel telefon ama garantisi nasıl bilemiyorum.

Tlefon özellikleri =http://www.devicespecifications.com/tr/model/88043b31

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Telefonunu seven bilge -- 15 Mart 2017; 21:21:3 >
  • Migroslardan bulabilirseniz 750 TL ye xiaomi mi4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.