Şimdi Ara

700 TL Telefon Önerisi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bende şuan 680 TL var.Ama zorlarsam en fazla 700 olur.Ben aslında burada bir dükkandan 680 liraya GMD alcam.Beni bu fikirden caydırabilcek bir eksisi varsa lütfen yazınız.Bu arada bu fiyata;
    T50=Batarya çıkmıyor.(Bittimi ne kadara değiştircekler hem onu bilmiyorum hemde bir sorunda en kolay çözüm.Çıkar-Tak)
    Başka bulamadım.Önerilerini bekliyorum.

• ertuğrul k E kullanıcısına yanıt
    Dostum bence GMD alma. Bana kalırsa 699 Tlye Asus Zenfone 5 veya zorlayabilirmisin bilmiyorum ama 789 TL ye Sony Xperia SP alabilirsin.
  • Asus zenfone 5 piyasaya sürüldü yeni ona bi bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GMD şarj soketi bozuk olabilir ve sarji da az gidiyor bana göre. Ama bir sorun çikmazsa tasarım olarak şık ve inceliği filan çok iyi.

• T50 al ya 2 sene garantisi var sorun olursa degistirier sikintisiz bataryayi

• Hocam yakın zamanda (11 ağustosta teknosada satışta diye biliyorum) asus zenfone5 gelecek 699 tlye istersen ona da bir bak

• Moto g kesinlikle daha iyidir saf android var yag gibi akiyor donma kasma kesinlikle olmaz bataryayi çikarmaya gerek kalmaz yani

• Nokia Lumia 920 veya HTC 8X'e de bakabilirsin özellikle ikinci elleri 600 TL civarında Android'e göre eksikleri var ama işinizi rahat görür hızlı donma vesaire de yapmıyor tavsiye ederim.
  • Discovery alma. Zamanı geçti. Modası geçti. Herkesde var. Çöp. Şarj desen sıfır kamera desen sıfır. Yazılım desen koskocaman sıfır.

GMD alırsan kafan çok ağrır.
  • Peki gmd neden onermiyorsunuz.Ben cok begendim.Sarj soketi durumuna ise riske girerim.

• Eylülü bekle discovery 2 al micro simlisi çıkacak eylülde onu al üstüne ekle biraz.
  • Bende aynı konuyu açmak için geldim.

700 TL var ve ne alsam çözemedim.

Nokia Lumia 1320 var aklımda ama WP beni düşündürüyor.
  • motorola moto g

hem 100 tl cebinde kalır
  • Moto g = takos
    Discovery nin zamanı geçti.şuan alınmaz.discovery 2 alınabilir.
    Zenfone yeni çıktı bayağı övüyorlar.intel işlemcisi varbaya performanslı olur ama stabil bir cihazmı bilemiyorum.henüz yeni zaten.
    T50 hemşık hem performanslı bir telefon.(discovery den biraz hızlı)

Alternatiflerin bunlar.

• 680 TL' ye huawei g700 bulabiliyorsan al hocam, o fiyat aralığında en güzel telefon odur..

Operatör telefonu alma boşver, logosu vs can sıkıcı olabilir..
  • moto g alınır
  • Moto g kamera dusuk, batarya cikmiyor, goruntulu konusma yok(T50 dede yok).
    Onun icin gmd aliyorum.
  • Zenfone 5, Moto g, T50
  • Grkwnxs G kullanıcısına yanıt
    729 Tlye Xperia Sp de alabilirsin. Snapdragon işlemci Andreno 320 Gpu ile üzmez. 700 Tl civarında alınabilecek iyi telefonlardan.
    729 TL XPERIA SP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 9 Ağustos 2014; 17:32:35 >
  • Moto G : 630 TL Google ın yaptığı için yazılım desteği alır. Android L vs. (Kamera 5mp arka ,1GB ram , Artırılamayan Hafıza ! )

General Mobile Discovery 2 : 888 TL ( 8 çekirdekli alet işte bunu alıcaksanda araştır) [Yazılım güncellemesine bişey diyemem :) ]

Turkcell T50 : 700 TL 4.4 Kitkat ile geliyor. (Kamera 13mp arka, 1 GB ram, 16 GB Depolama 2300 mah vs.)

Asus Zenfone4: 450 TL 4inç 1.2 GHz , 1GB ram , 5 mp kamera , Ön VGA , 1200 mah batarya [Depolama hakkında bilgim yok]

Asus Zenfone 5 : 700 TL ( 5inç 1.6 GHZ , 2 GB Ram , 8 Camera Ön 2 Mp , 2110 Mah batarya) [Depolama hakkında bilgim yok]

Asus Zenfone 6 : 800 TL ( 6inç, 2 GB Ram , 16 GB Depolama , 13Arka Ön 2 Mp , 3300 Mah batarya

Asus'ların işlemcisi : İntel ATOM !!!

Karar sizin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakeSomeEggForMe -- 21 Ağustos 2014; 11:36:40 >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.