Şimdi Ara

1500-2000₺ arası telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar.Telefon almak istiyorum.Bütçem 1500-2000₺ arası.Telefonla çok oynayan biri değilim.Oyun falan değil de internet-konuşma ve mesajlaşma yeterli.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni konu açmak istemedim.
    Bana da bu aralıkta bir telefon lazım. Oyun oynamam telefondan ama youtube da video/ film izleme felan yaparım arada. Bu fiyat aralığında tavsiyelerinize açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hooly

Yeni konu açmak istemedim.
    Bana da bu aralıkta bir telefon lazım. Oyun oynamam telefondan ama youtube da video/ film izleme felan yaparım arada. Bu fiyat aralığında tavsiyelerinize açığım

P9 a bakmanizi tavsiye ederim.

• Hooly H kullanıcısına yanıt
    S7
  • Heyye H kullanıcısına yanıt
    2600 ₺

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKMORDECAI

2600 ₺

Dili varmamistir o s6 demistir.

• Zenfone 3 4/64 GB alabilirsiniz.
  • DARKMORDECAI kullanıcısına yanıt
    Siz S7 Edge'e bakmışsınız büyük ihtimal.
    Hayır edge değil

1500-2000₺ arası telefon tavsiyesi

• İthalatçı garantili 1950 TL. Sanırım siz Distribütör garantili istiyorsunuz. Ya da mağazadan mı almak istiyorsunuz ona göre cihaz önerelim o zaman?
  • Ben de bu aralıkta bir telefon bakıyorum.Oyun oynamam,internet , whatsapp ve konuşma harici pek kullanmıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.
  • P9 lite

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla kullanan birisi değilseniz J7 Prime. Hem paranız da cebinizde kalmış olur. Apple derseniz iphone se 1789 liradan bulabilirsiniz n11'de.
    Evet mümkünse distribütör garantili olsun.Mağazadan almak istiyorum.Açıkçası çevremde başı yanan çok bu yüzden mağaza daha iyi

• Telefon hakkında bilginiz ne durumdadır ? kronik bir sorun falan varmıdır ? şarjı bir anda bitiyor deniyor doğruluk payı nedir acaba ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRINGHA

Telefon hakkında bilginiz ne durumdadır ? kronik bir sorun falan varmıdır ? şarjı bir anda bitiyor deniyor doğruluk payı nedir acaba ??

3-4 ay kullanma deneyimim oldu. Kronik sorunu yok. Pil performansı muazzam. Dediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım.
  • peki sizi 3-4 ay sonra bıraktıran sebep nedir merak ettim şaka bir yana bazı arkadaşlar bana şarjının bir anda atıyorum %80'den %60'a düştüğünü falan söyledi ani pil gidip gelmeleri onun dışında fotoğrafının iyi ve teknik özellerininde güzel olduğunu inceledim zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: SIRINGHA

peki sizi 3-4 ay sonra bıraktıran sebep nedir merak ettim şaka bir yana bazı arkadaşlar bana şarjının bir anda atıyorum %80'den %60'a düştüğünü falan söyledi ani pil gidip gelmeleri onun dışında fotoğrafının iyi ve teknik özellerininde güzel olduğunu inceledim zaten

Telefon konusunda biraz maymun iştahlıyımdır. Piyasadaki çoğu telefonu denerim bu yüzden 3-4 ay kullanırım. Başka hiçbir sebebi yok Pil konusunda J7 Prime ile birlikte en memnun kaldığım model Zenfone 3'tür.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.