Şimdi Ara

7 plus powerbank tavsiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
12
Cevap
0
Favori
552
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Diğer >> 7 plus powerbank tavsiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4804 Mesaj
    ?

|
    |
    Bir mimar; en iyi tasarımını henüz yapmamıştır ve gerçekten iyi bir mimar ise hiç yapamayacaktır.Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir.Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir. Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Binbaşı
    1462 Mesaj
    xiaomi powerbankda 1. numara al keyfine bak.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Tplink 10400 kullanıyorum 6s plusta baya iyi bence. Hem 1 hemde 2 amper sarj çıkışıyla şarj edilebiliyor telefon ayrıca 2 sarj çıkışınıda aynı anda kullanabilirsiniz iki cihazı sarj etmek için bende gayet iyi.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yarbay
    3042 Mesaj
    Ben ASUS aldım 10050 lik gayet iyi
    |
    |

| Mac Mini | Ipad 1 64 GB | Ipad 2 16 GB | Ipad Mini 1 16 GB | Ipad Mini 2 16 GB | Ipad Air 2 16 GB | Iphone Xs Max 64 GB Gold | Iphone 5S 16 GB | Iphone 5C 16 GB | Iphone 5 16 GB | Iphone 4S 8 GB | Iphone 4 8 GB | Iphone 3GS 16 GB | Iphone3G 8GB | Iphone 2G 8GB | Apple Watch Series 4 44mm | Apple AirPods | Apple TV 4 | XGimi H3 |

Turknet Arkadaşını Getir Kampanya Kodu: KCG88EB15MUL
  • Binbaşı
    1962 Mesaj
    xiamoi de tek çıkış olduğu için almamıştım.romoss 7800 kullanıyorum gayet memnunum.hem samsung pilide kullanıyor.tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: ahmckr

Tplink 10400 kullanıyorum 6s plusta baya iyi bence. Hem 1 hemde 2 amper sarj çıkışıyla şarj edilebiliyor telefon ayrıca 2 sarj çıkışınıda aynı anda kullanabilirsiniz iki cihazı sarj etmek için bende gayet iyi.

kardeşim 10400 falan ne işe yarıyor.
    Bir mimar; en iyi tasarımını henüz yapmamıştır ve gerçekten iyi bir mimar ise hiç yapamayacaktır.Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir.Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kafidir. Mustafa Kemal ATATÜRK
  • Yarbay
    3252 Mesaj

10400 mah yani

|
    |
    Paprika55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4804 Mesaj
    quote:

10400 mah yani

mah ne onu biliyorum :d

bu arada şu nasıldır;
    http://www.tp-link.com.tr/products/details/cat-5689_PB50.html
    neden bu derseniz telefonum siyah uyum açısından ve yolda gezinirken telefonun arkasında rahat tutmak için düz olduğu için
  • Yarbay
    3252 Mesaj

Bu benim powerbankin yeni modeli diye biliyorum. Tekno seyir incelemesi vardı bunun tekno seyir youtube kanalında. Ayrıca benimdekinden ve çoğu (hatta hepsinden) daha şık olduğuda kesin.

|
    |
    Paprika55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4804 Mesaj
    quote:

Bu benim powerbankin yeni modeli diye biliyorum. Tekno seyir incelemesi vardı bunun tekno seyir youtube kanalında. Ayrıca benimdekinden ve çoğu (hatta hepsinden) daha şık olduğuda kesin.

teşekkürler izlicem,buda fena değil.http://www.hepsiburada.com/tp-link-tl-pbg6700-6700mah-tasinabilir-sarj-cihazi-ultra-kucuk-p-TELSARJTPPBG6700

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JanKlod -- 21 Kasım 2016; 19:8:49 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
canlı radyo dinle
Media Sözlük
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.