Şimdi Ara

Lütfen bu işlemi tamamlamak için itunes destek ile temasa geçin!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
16.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4 gün önce itunes hesabıma arkadaşın kredi kartı bilgilerini girerek itunesten bir oyun indirdim.ama arkadaş hemen kredi kartını internet ortamında kullanılmasıyla ilgili ödemelere kapattı.dolayısıyla indirdiğim oyun kredi kartından çekilemedi ve içeride 1 dolarlık bir borç gözüktüğü için herhangi bir uygulama indiremiyorum..şimdi ise o borcun ödenmesi ile ilgili hesabımda kendi kredi kartı bilgilerimi girmem rağmen ''Lütfen bu işlemi tamamlamak için itunes destek ile temasa geçin''uyarısını alıyorum.Lütfen ne yapmam gerektiği hususunda bana yardımcı olun arkadaşlar...

• yeni hesap aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak85400

yeni hesap aç

yeni hesap açmak birşey değil..bu hesapta paralı olarak aldığım uygulama çok..bunun çözümü nedir acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderooo

quote:

yeni hesap aç

yeni hesap açmak birşey değil..bu hesapta paralı olarak aldığım uygulama çok..bunun çözümü nedir acaba..

Alıntıları Göster
    bu işlemi itunes'tan mı yapmaya çalıştınız app store'dan mı?
  • quote:

itunesten
  • quote:

quote:

itunesten

Alıntıları Göster
    tam çözüm değil ama satın aldığınız tüm uygulamaları cihaza atıp yedekleyin ve yeni hesap açın. ve birde app store'dan deneyin
  • Hocam benim de kredi karti limiti dolup parayi itunes alamayinca boyle oluyor. Baska bir kredi karti verin durum duzelecektir o kredi kartindan parayi cektiginde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguneren

Hocam benim de kredi karti limiti dolup parayi itunes alamayinca boyle oluyor. Baska bir kredi karti verin durum duzelecektir o kredi kartindan parayi cektiginde.

hocam sıkıntı şu ki o arkadaşın kredi kartından meblağı çekmedi,çünkü arkadaş hemen kartını internet ödemelerine kapattı..bende kendi kartımı tanımlamaya çalıştığımda zaten bu uyarıyı alıyorum.benim kartımda herhangi bir limit sorunu yok..
  • Acaba kartiniz avrupada desteklemiyor mu ki. Aklima da baska birsey gelmiyor acikcasi. Ven mesela axess master card la yapiyorum. Visa falansa belki sizinki ?
  • quote:

Acaba kartiniz avrupada desteklemiyor mu ki. Aklima da baska birsey gelmiyor acikcasi. Ven mesela axess master card la yapiyorum. Visa falansa belki sizinki ?

daha önce kartımı tanıtmıştım..demin bankayı da arayıp sordum,işlemlere açık olduğunu söylediler
  • Bilemedim ki hocam simdi :( belki forumdaki diger arkadaslar yardim edebilir.
  • quote:

Bilemedim ki hocam simdi :( belki forumdaki diger arkadaslar yardim edebilir.

teşekkür ederim
  • Ben yardimci olayim Apple ID de belirttiginiz ad soyad ile kredi karti ad soyadi ayni olmali.

Turkce karakter hatasi var.Atiyorum soyadiniz ÖZTÜRK ve hesabinizdada boyle kayitli olmasina ragmen Apple redd eder.

isminizin turkce kararkter icermediginden emin olun iceriyorsa artik yapacak bir sey yok gift card alip odeme yaparsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Ben yardimci olayim Apple ID de belirttiginiz ad soyad ile kredi karti ad soyadi ayni olmali.

Turkce karakter hatasi var.Atiyorum soyadiniz ÖZTÜRK ve hesabinizdada boyle kayitli olmasina ragmen Apple redd eder.

isminizin turkce kararkter icermediginden emin olun iceriyorsa artik yapacak bir sey yok gift card alip odeme yaparsiniz
    herşeyi denedim ama nafile..en son almanca olarak appleye mail attım.bakalım ne olacak?
  • quote:

herşeyi denedim ama nafile..en son almanca olarak appleye mail attım.bakalım ne olacak?

Alıntıları Göster
    Mailine girip bir bakar mısın? Belki güvenlik amacıyla bir bloke durumu olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Mailine girip bir bakar mısın? Belki güvenlik amacıyla bir bloke durumu olabilir.

aslında haklı olabilirsin arkadaşım..geçen apple ile ilgili iki mail geldi ben bakmadan sildim.şimdi geri kurtarma seçeneklerinden baktığımda appleden gelen mail yok
  • quote:

quote:

aslında haklı olabilirsin arkadaşım..geçen apple ile ilgili iki mail geldi ben bakmadan sildim.şimdi geri kurtarma seçeneklerinden baktığımda appleden gelen mail yok

şimdi buldum mailleri..ama maillerde birşeyden bahsetmiyor
  • quote:

quote:

quote:

şimdi buldum mailleri..ama maillerde birşeyden bahsetmiyor

Alıntıları Göster
    arkadaşlar sorun çözülmüştür.
    apple almanyaya mail attım ve ituneste sık sık kredi kartı bilgilerin değiştirilmesi sonucu bu tür olaylar yaşanıyormuş.oradaki bir yetkili hesapla ilgili yaptığı düzenlemeler sonucunda hesabım tekrar normale döndü.bu tür bir sorun yaşayan arkadaşlar appleye mail atmasını tavsiye ediyorum.

• quote:

arkadaşlar sorun çözülmüştür.
    apple almanyaya mail attım ve ituneste sık sık kredi kartı bilgilerin değiştirilmesi sonucu bu tür olaylar yaşanıyormuş.oradaki bir yetkili hesapla ilgili yaptığı düzenlemeler sonucunda hesabım tekrar normale döndü.bu tür bir sorun yaşayan arkadaşlar appleye mail atmasını tavsiye ediyorum.

Alıntıları Göster
    Merhaba,
    Almanya'ta mail atma konusunda yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AktifProje

Ben yardimci olayim Apple ID de belirttiginiz ad soyad ile kredi karti ad soyadi ayni olmali.

Birader amma sallamissin ya. Benim soyadimda bulunan turkce karakter ğ'yi ben apple g olarak girdim. Ayrica bazen arkadasin kredi kartini giriyorum benim ismimle alakasi yok ama gayette guzel alisveris yapabiliyorum. Bu nasil atmadir boyle ? Ne gecti eline simdi egonumu tatmin ettin ? O degil sana inanip ugrasicak insanlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.