Şimdi Ara

*** 7 LIRA POWERBANK - CARREFOUR [RESIMLI]***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
4.200
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2600mAH powerbank 7 lira. Kozyatağı Carrefour'da gördüm, 2 tane kaptım. İçinden micro usb kablo da çıkıyor. Kablonun birini gittigidiyorda 5 liradan sattım bile. Diğer carrefourlarda kampanya var mı bilmiyorum.

• Kac mAh oldugunu yazsaydin keske. Anladigim kadariyla 2600 mAh. HB'de 11,50 TL gorunuyor:
    http://www.hepsiburada.com/remax-2600-mah-power-bank-pm-telsmrssam113

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi nin Led ve Fan ürünleri icin kullanisli oluyor.

HB de ücretsiz kargo ile 6,90TL satilan bu ürünün icindeki batarya cok kotu 2600 mAh deniyor ama 700-800mAh bir ihtimal. Remax in bataryasi ne durumda?

http://www.hepsiburada.com/power-bank-harici-batarya-2600-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-p-TELSARJPOWERBANKB?magaza=Otek
  • Remax iyi markadir kablosunu kullaniyorum cok memnunum ama kapasitesi cok dusuk powerbank in

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 TL eder mi arkadaşlar ürün, almaya değer mi acaba?
    Markayı ilk defa duyuyorum.
  • konudan haberim yoktu birazönce careefour süper deydim, gözüme çarpmadı, careefour süperde gören varsa haberlesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu üründe açma kapatma düğmesi varmı arkadaşlar?
  • Bende aynısının vpw markası basılmışı var 10 tlye almıştım 1,5 sene önce. G4ü %45 civarı şarj edebiliyor yani aşağı yukarı 1200-1300mah civarı verebiliyor. Bende usb lamba almıştım elektrik gidince buna takıyorum. Başkada bir işe yaramaz zaten.
  • https://www.carrefoursa.com/d/remax-2600mah-powerbank

Uzun suredir bu fiyataydi bitiremediler.
  • Çöpe atılacak parası olanlar alsın.
  • Dandik markalardan batarya/powerbank almamanız iyi olur, çakma batarya,şarj aleti yüzünden yangın bile çıkabilir, üç kuruş daha verip güvenilir markalardan alın.
  • Daha önce almıştım. İçindeki elektronik aksam lazımdı onun için almışım. Başka da bir işe yaramaz bilginiz olsun.
  • Benim telefon bunu bir kere şarj eder üstüyle yarım gün yetinir
  • Vallahi helal olsun millete. Adam powerbankı 7 tl ye alıp kablosunu 5 tl ye satmış.
  • benim telefon bunu şarj eder
  • ARKADAŞLAR SADECE TELEFON İÇİN DÜŞÜNMEYİN..USB İLE 5v İLE ÇALIŞAN MESELA MP3 PLAYER,MİNİ FAN VS ÇALIŞTIRMAK İÇİN GAYET KULLANIŞLI BİR ÜRÜN..TABİYKİ FAZLA BİR ŞEY BEKLEMEK SAÇMALIK OLUR..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil durumlarda 2600 lüğü geçtim 1000 liğe bile muhtaç olabilirsiniz.
    Buraya gelip benim telefon bunu doldurur şovunu yapmaya gerek yok.
  • geçen sene 2 tanede ben almıştım 10 ar liradan. general mobile discovery telefonu 1 kere tam şarj edemiyordu. ucuz etin yahnisi...
  • bende aldım beğendim..haber veren arkadaşa teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: liveistodie

Benim telefon bunu bir kere şarj eder üstüyle yarım gün yetinir

Telefonun 7 liraysa bunun yerine senin telefonu alalım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.