Şimdi Ara

7.1 Kulaklık Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, anakartımdaki ses bölümü 7.1 ses destekliyormuş. Benimde 3 senedir kullandığım philipsin call center kulaklığı vari kulaklığını değiştirmeye karar verdim.

Aklımda olan amazondan Logitech G430 almak, kargoyla beraber 77.69 Dolar gibi bir fiyata geliyor, kullanan bir iki arkadaşım var memnunlar. Fakat kendimi sınırlamayıp sizlerede danışmak istedim.

Oyunlarda (Skyrim özellikle, FPS türü çok oynamam tutupta adamın ayak sesleri nerden geliyor öğreneyim derdim yok, tek istediğim o 7.1 le oyun içindeki seslerin benim etrafımı sarması), film ve müzik te de güzel bir kalitesi olan kulaklık önerirmisiniz, tahminimce en fazla 250Tl ye kadar çıkabilirim bütçe olarak. Bunları değerlendirerek başka öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim. Uzun vadeli kullanacağım bir kulaklık olacak sonuçta bu dandik aleti bile 3 sene kullandıysam epeyce götürecek olması idealdir.

Not: Mikrofonu olması ve kafamı eğdiğimde filan kafamdan düşmeyecek bir şey olsun.

Teşekkürler!

• Güncel
  • Bekle G930 indirime girer girmez al. Ben 80 dolar iken almıştım 20 dolarda kargo 100 dolara geldi. Yani 225 TL.
  • g430 ve 230nun malzeme kalitesi düşük g35 yada g930 al derim...
  • Bloody G-501 bu konuyu incelemeni öneririm ben aldim gerçektende süper.
  • Sony MDR-DS7500 DTS-HD TrueHD Wireless 3D 7.1ch,http://forum.donanimhaber.com/m_91884104/f_//tm.htm#92366652 şöyle bi konum vardır, orda önermişlerdi bi bak istersen
  • play station4 e çıkan sony gold kulaklığı kullanıyorum sanal 7.1 mikrofonu gizli üstünde
    head set bluetoth lu bir dolduruş on saat götürüyor harika fiatıda 280-tl civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 19 Kasım 2014; 9:01:18 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.