Şimdi Ara

Bloody G-501 İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bloody G-501 uzun incelemeler sonucu karar veripte [sanalmarket] ten 1 hafta önce aldığım kulakliği sizler için inceledim.
    Konuya girmeden önce creative & logitech g230 serisini çok inceledim araştiridm ve bunu almaya kara verdim.
    Kulakliğin kutu içinde klasik garanti belgesi v.s teferuatlar var.
    Kulaklik 3 seçenek ve seçenekler içi 5 mod sunuyor.Program dahilinde. Program çok basit duruyor v7 maus gibi karmaiş değil,ama bi okadarda basit duruyor.
    Kulakliği 1 haftadir kullaniyorum saatlerce kulağimda olmasina rağmen farkinda bile olmuyorum hiçbir rahatsızlığı yok.
    Kulakliği taktiğinizda resmen dış dünyayla ilişkiniz kesiliyor en ufak ses bile almiyorsunuz.
    Online oyunlarda çok işime yaradi game modu. Maçlarda oyuncularin modlara tanimlamiş olduğum özellikleri sayesinde karşı takımın ister ayak sesi ister silah sesi awp zoom acip kapama sesini bile alabiliyorum,hatta cs 1.6'da baseden baseye iyi kasabilirsen ufak sesler bile geliyor.[kulaklik ayarlarini tam yapamadim]
    Kulaklik yanindaki bloody amblemli işiklari gerçektende şıklık katiyor.
    Üstünde harici ses kartı mevcut ses düzeni toplam 3 seçenek mevcut.(7.1 surround sound - 2.0 Müzik - 6 Game modu) Ürün pc girişi usb'ile sağlanmakta.
    Mikrofon istenildiği zaman içeri gönderip istenildiği zaman çıkarabiliyorsunuz.
    Kablo yapısı bloody artik özdeşleşmiş v7 mauslarda gördüğümüz tipten kırılma ezilme gibi sorunlarla karşılaşacağımızı sanmıyorum.
    Bu ürünü almak istediğim zaman forumda önceden almış olan veya ürün incelemesini sunan görmediğim için sizlerle paylaştim eksikler unuttuklarim olabilir.Soru görüş ve önerileriniz bekliyorum.Keşke şunu alsaydın bunu alsaydın gibi tartışmalara girmeyelim aldık bikere hayırlı olsun bizim için Teşekkürler.
    Bloody G-501 sanalmarket
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme
     Bloody G-501 İnceleme

• eyw hocam kimse zahmet edip de teşekkür etmemiş ben edeyim bari sağolasın, artıları eksileri nedir ses seviyesi tatmin ediyor mu padler sağlam mı-niye soruyorum pad belli bir süre sonra parçalanmaya başlıyor yedeğini de bulamıyorsunuz bunlar benim için önemli size bağlı olarak ya bunu alacağım mediamarkt g501 yada amazondan g930 siparişi vericeğim ne dersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

eyw hocam kimse zahmet edip de teşekkür etmemiş ben edeyim bari sağolasın, artıları eksileri nedir ses seviyesi tatmin ediyor mu padler sağlam mı-niye soruyorum pad belli bir süre sonra parçalanmaya başlıyor yedeğini de bulamıyorsunuz bunlar benim için önemli size bağlı olarak ya bunu alacağım mediamarkt g501 yada amazondan g930 siparişi vericeğim ne dersiniz

aynen bende merak içerisindeyim filmlerde muziklerde nasil oyunlarda güzel oldugunu duydum bu kulaklik hakinda fazla kullanici incelemesi yok.

• kobra90 kullanıcısına yanıt
    yarın kargom geliyor gözümü karartıp sipariş ettim bikaçgün sonra pm atıp hatırlatırsan deneyimlerimi paylaşırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoLWeX

yarın kargom geliyor gözümü karartıp sipariş ettim bikaçgün sonra pm atıp hatırlatırsan deneyimlerimi paylaşırım

Hocam bende sipariş vermeyi düşünüyorum Alınca bilgilendirirsen sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kargo pazartesiye kaldı 500 m uzağımdaki yurtiçi kargo cumartesi diye kargoyu göndermedi işte olduğum için de alamadım maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün nasıl acaba kulağı sarıyor mu yoksa üstüne mi geliyor önemli olan öncelik bu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustarazzi M kullanıcısına yanıt
    kulakları fazlasıyla sarıyor oldukça da yumuşak 7.1 biraz tırt geldi gerçi ayarlarını yapamamış da olabilirim, film daha izlemedim onu da denerim, müziklerde fena değil ama bir akg değil beklentinizi yüksek tutmayın kardeşimdeki g930 ile karşılaştırınca ses seviyesi ikinin de yüksek değil hatta g930 az biraz yüksek olabilir ama sesler onda daha tok çıkıyor bunu da ayarlara bağladım sonuçta eq ile düzeltilebilir olduğunu düşünüyorum lakin yüksek seslerde basslar kaldırmıyor bildiğin boğuluyor son olarak daha fps oyunu oynayıp silah sesleri olayını deneme fırsatı bulmadım sonradan aklıma geldikçe devam ederim umarım yardımcı olmuştur
  • Uzun süre aktif olamadım yazılarınız için teşekkür ederim. Kulaklık gerçektende parasının hakkını veriyor ama maluk Türkiye vergileri falan dahada ucuz olabilir.G modu oyun içinde inanılmaz güzel modların ayarlarını yaptım ister ayak sesi ister silahın sesini nerden geldigini daha detaylı duyabilirsiniz gözünü kapa oyna mantıgı gerçektende doğru tespit olmus. 2.0 müzik modu gerçektende doyum sağlıyor 7.1 süper bi mod gerçektende filimlerde çok başarılı. Kulaklık kılagı sarıyor dışarıyla bağlantınız gerçektende kesiyor yalıtım bu konuda iyi daha su ana kadar aşınma v.s olmadı ama olacagınıda sanmıoyrum malzeme yapısı gerçektende kaliteli.Yüksek ses müzik dinlemede gerçektende ses bas anlamında doyuruyor.
  • uzunca bir zaman düşünüp taşindikdan sonra asus cerborus ile g501 arasinda kaldim sonunda büğün şiparisini verdim bakalim inşaallah memnun kalirim.
  • hocam bende g500 modeline bakıyorumda dışarıya ses veriyormu benim için önemlide yani son ses açtığınızdaki yanınızdaki duyabiliyormu
    g501 sipariş verdiyseniz doğru seçim yapmışsınız.Hayırlı olsun.

G500 için söyleyecek lafım yok kullanmadım ama araştırmalarım sonucu önerilmiyor,demesi size kalmış. G501'de kulaklıgı takınca dış dünyayla bağınızı kesiosunuz ne ses alır ne ses verir ama yüksek sesli dinlemelerde hafifte olsa dışarı ses gidiyor ama yanınızda olması gerek duyulabilmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RetrosKop

g501 sipariş verdiyseniz doğru seçim yapmışsınız.Hayırlı olsun.

G500 için söyleyecek lafım yok kullanmadım ama araştırmalarım sonucu önerilmiyor,demesi size kalmış. G501'de kulaklıgı takınca dış dünyayla bağınızı kesiosunuz ne ses alır ne ses verir ama yüksek sesli dinlemelerde hafifte olsa dışarı ses gidiyor ama yanınızda olması gerek duyulabilmesi için.

malesef dogru şeçim olmadi microfon aksaminda sıkıntı var sesi bazen otamatik kisiyor ondan dolayi sesimi arkadaşlar bazen anlayamiyor hatta benim eski 5 yillik kamerali microfon daha iyi sesi diyorlar birde microfonu kapatsamda kulakliğa gelen sesler doğruca karşi tarafa gidiyor(stero kariştiricidan dolayi değil kendinden sıkıntılı test edildi) ve arka plan noise cabasi kisaca microfonu çok kötü bass olarak tatmin ediyor tizler bazen cirtladiyor doğru düzgün ses alabilmek için 1 saat ekolayzer ile ugraştim sonuç olarak kullaklik ses perfonmasi olarak benden 10 üzerinden fiyat perfonmas olarak 7.5 aldi ergonomisi bana hitap etmiyor deri kulak yastiklar çok baski yapiyor ses izalasyonu iyi ama ben sevmedim konuşurken ne dediğimi duyamiyorum sesimi yükseltmek zorunda kaliyorum.
    not:kardeş birde sen microfonu butondan kapat windows ses kaydeticiyi aç kayda başla sonra son ses bir muzik aç kayita yansiyacakmi sende sana zahmet ona göre belki iade yerine değişim isteyebilirim.

Bende sesle ilgili hiçbir sıkıntı yok. 2 aydan fazlada kullanıyorum hemen hemen mikrofon içinde olduğu zaman bile ses gayet net güzel gidiyor çarpma dalgalanma veya sesin yakı yapması geri dönme söz konusu değil.Bu kulakligi kullanmayı bilmezsen tabikide basit olan sana daha iyi gelir özelliklerini okuyup kurcalaman lazım.Ses sıkıntı yok bende ayarlarını kurcala.Elektronik ama sonuçta hatalı sıkıntılı çıkabilir değişime gönderebilirsin.Ergonomisi sana hitap etmiyosan alırken neden bakmadın görsellerine? Resimlerinide koyarsan iyi olur hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RetrosKop

Bende sesle ilgili hiçbir sıkıntı yok. 2 aydan fazlada kullanıyorum hemen hemen mikrofon içinde olduğu zaman bile ses gayet net güzel gidiyor çarpma dalgalanma veya sesin yakı yapması geri dönme söz konusu değil.Bu kulakligi kullanmayı bilmezsen tabikide basit olan sana daha iyi gelir özelliklerini okuyup kurcalaman lazım.Ses sıkıntı yok bende ayarlarını kurcala.Elektronik ama sonuçta hatalı sıkıntılı çıkabilir değişime gönderebilirsin.Ergonomisi sana hitap etmiyosan alırken neden bakmadın görsellerine? Resimlerinide koyarsan iyi olur hayırlı olsun.

sen benim yazdiklarimi okumadiğin galiba yazilimiyla 1 saat kadar ugraştikdan sonra güzel bir ses elde edebildim dedim sana microfon konusuna gelirsek yabanci kaynaklarda microfon testlerine bakmiştim iyi gibi duruyordu ama bu sorunlarla karşilaşinca derimlemesine yabanci forumlarda kullanici deneyimlerine baktim herkez microfondan şikayetçi çok kötü diyorlar ergonomi konusuna gelirsek sen kendin demişsinki "Kulakliği 1 haftadir kullaniyorum saatlerce kulağimda olmasina rağmen farkinda bile olmuyorum hiçbir rahatsızlığı yok. " demişsin ama rahatsizliği bende oldu yine baktiğim yabanci youtube video incelemelerinde rahatsizlik vermediğini söylediler ama veriyor belki benim kafa büyük ondandir diyorum kisaca ergonomi kişiden kişiye değişir kullanmadan bir fikir sahibi olmam pek mümkün değildi o yüzden biraz şansa biraktim oda yüzüme gülmedi :D zaten ürün iadesi istedim yeni çarşidan geliyorum kargoya verdim gitti. kullaklik olarak güzel ses veriyor ama microfonu bu fiyatdaki bir ürüne yakişacak düzeyde değil ve ürünün hiç bir adam akilli desteği yok siteleri hep ingilizce geribildirimler program üzerinden yapilamiyor illa sitesine girecen siteside hatalarla dolu microfonun çocukça ses değişme özelikliğinden başka hiç bir özelliği yok oysaki bir sürü özeliklik siralamişlar ama yok. microfonu düzeltmeleri ve yazilim olayi geliştirmeleri lazim yoksa zor bu kulakliği oyunculara satarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kobra90 -- 30 Ocak 2015; 17:14:21 >

Hayırlısı.
  • daha önce bu konuyu görememek çok kötü oldu yeni fark ettim bende klawye desen a4 tech bloody mause desen bloody gun 3 v7 mause pad bile bloody ama kulaklığı yok bende artık bu kulaklığı almaya karar verdim üstelik fiyatıda diğer kulaklıklara göre uygun konu süper teşekkürler
  • Teşekkürler. Kulaklık'ın sağ tarafındaki lambası arızalandı yanmıyordu servise gönderdim değişim sağladılar sanalmarket gerçektende iyi iş çıkarıyor. :)) Ben 180tl almıştım, dolar şu an 2.60 larda kulaklık 200tl civari su an ama gerçektende değer.
  • Bende de klavye, mouse, mouse pad, bloody serisiydi kulaklık Logitech g230 vardı üstteki ped ince olduğundan bir müddet sonra kafamı acıtıyordu kulak pedleri de uzun süreli kullanımda hep rahatsız ediyordu bende değiştirip bunu almaya karar verdim bugün Mediamarkt tan sipariş verdim. Kargo ile birlikte toplam 191.90TL tuttu umarım en kısa zamanda elime ulaşır bir an önce test etmek istiyorum umarım pişman olmam. Gelince bende fikirlerimi bu yorumun altına aktarırım.

Bu da mediamarkt linki:http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/A4-TECH-Bloody-G501-Tone-Control-Surround-7.1-100-dB-USB-Mikrofonlu-Gamer-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kulakl%C4%B1k,103452,504979,1736921.html?langId=-14

• quote:

Orijinalden alıntı: Juggernaut06

Bende de klavye, mouse, mouse pad, bloody serisiydi kulaklık Logitech g230 vardı üstteki ped ince olduğundan bir müddet sonra kafamı acıtıyordu kulak pedleri de uzun süreli kullanımda hep rahatsız ediyordu bende değiştirip bunu almaya karar verdim bugün Mediamarkt tan sipariş verdim. Kargo ile birlikte toplam 191.90TL tuttu umarım en kısa zamanda elime ulaşır bir an önce test etmek istiyorum umarım pişman olmam. Gelince bende fikirlerimi bu yorumun altına aktarırım.

Bu da mediamarkt linki:http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/A4-TECH-Bloody-G501-Tone-Control-Surround-7.1-100-dB-USB-Mikrofonlu-Gamer-Kulak%C3%BCst%C3%BC-Kulakl%C4%B1k,103452,504979,1736921.html?langId=-14

1 aya gelmiştir umarım kulaklık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.