Şimdi Ara

7.000 TL İphone XS 64 GB alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
3.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

18.01.2020 faturalı, 18.01.2022'ye kadar garantili.

Vatan Bilgisayar'dan satın alınan.

Kutusu, faturası, ve şarj aleti bulunan.

Pil sağlığı %84 olan.

İlk sahibinden sıfır alınmış olan iPhone XS 64 GB cihaz satın alınır mı?

• oldschoolplayer kullanıcısına yanıt
    Hocam bir şey diyemiyorum ama ben olsam garantisi bitmiş sayılır cihazın,pil sağlığı bu seviyede sizi üzer diye düşünüyorum kozmetik durumunu bilmiyorum bunları düşününce ben almazdım.Ne alınır diye soracak olursanız piyasayı hiç bilmemekle beraber ikinci el 11 düşünebilirsiniz diye söyleyebilirim.
  • cutek kullanıcısına yanıt

Cihazı aldıktan sonra batarya değiştiririm diye düşünüyorum. 300 TL gibi ücreti var. Oled ekran istediğim için Xs almak istiyorum.

• Bütçen 7.000 TL ise başka hangi telefonu alabilirsin ki zaten ? Mecburen xs alcaksın. Sanırım android almak falan gibi bir hata yapmayacaksın ? Geriye zaten başka bir seçenek kalmıyor
  • Piyasasını çok bilmiyorum ama 3D Touch özellikli son iPhone olduğu için alınır.
  • Xs işlemcisi neydi bilmiyorum ona bakıp ne kadar süre güncel kalacak ona bakmak lazım derim
  • Alınır gibi, fiyat iyiyse durmayın
  • Fiyat iyi gibi az daha pazarlik yapabilirsen olabilir.İkinci el 11 fiyatlari nasil peki.?
  • Alınır.

• 7000 tl ye xs max daha mantıklı olur bence.

• xs max kullanıyorum ben o bütçelere sanki xs max bulabilirsin büyük bir telefon almak istemiyorum dersen xs mantıklı işlemcileri aynı zaten

• 6.000 TL olarak fiyatı düşürdü. Bu fiyat yada biraz daha altına ne diyorsunuz

• oldschoolplayer kullanıcısına yanıt

Pil yüzdesine kadar aynı cihazı mart 2022 garantili telefoncudan 6.250'ye abime aldık, ben 11 kullanıyorum aralarında hız farkı hissedilir yok xs'in ekranı daha kaliteli tavsiye ederim 6.000e cihaz kalmadı maalesef artık 11i 9.999'a fırsat cihazı diye satıyorlar..

• qlidqyi Q kullanıcısına yanıt

android almak mı hata  

• Bence biraz daha bekleyin bütçeyi biraz daha yükseltmeye çalışın. Cihaz iyi olabilir ancak pili bitik pil masrafı nereden baksak 300 TL oda orj değil. Bir kaç ay sonra yeni pil için masraf yapmak zorunda kalacaksınız. Yani iPhone 11 için çabalardım.
  • Bence de alınmaz, şimdi xs ve x fiyatlarına baktım şaka gibi fiyatlar var. Bu fiyatlarla zarar kaçınılmaz olur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.