Şimdi Ara

69Lvl warrior skill point tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
12.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar 69 lvl warriorum var base oynuyorum uzun bir süre +70 kasmayı düşünmüyorum.

Attack : 69
    Defense : 42
    master : 9

Şu anda skill pointler bu şekilde, ben bunu

Attack : 60
    Defense : 50
    master : 5
    Passion : 5

olarak değiştirmeyi düşünüyorum.Bir faydası olur mu str açmam dışında ?

• Daha mantıklı tabi 70+ kasmıcaksan. Hem str gelir hem yanlış hatırlamıyorsam 45 veya 50 defans skili bişey vardı ama neydi gereksiz bişey de olabilir ama her türlü daha iyidir.
  • Descent diye bir skill var W , seçilen parti üyesinin yanına ışınlanır diyor sanırım işe yaramaz mı sence
  • yarar tabi sorman saçma zaten +70 kasmıyorsan^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

Descent diye bir skill var W , seçilen parti üyesinin yanına ışınlanır diyor sanırım işe yaramaz mı sence

O skill bana göre mükemmel bir skill pvp serverda süper işliyor
  • olur 2.si %100 daha etkili
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkergokban

Descent diye bir skill var W , seçilen parti üyesinin yanına ışınlanır diyor sanırım işe yaramaz mı sence

Heh tamam işte, zaten sırf o skill için bile verilir def
  • Tamamdır arkadaşlar önerileriniz için teşekkür ederim , şimdi bir miktar para biriktirelim reskill için
  • evt ısınlanıyor parti üyen şeyinin dibindeyse ısınlanırsın anca
  • kesinlikle iyi yapmışsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freedom_21

evt ısınlanıyor parti üyen şeyinin dibindeyse ısınlanırsın anca

Kaçarken veya kovalarken çok iş görüyor.
  • Hazir warrior ile ilgili konu acilmisken bende bir soru srayim:
    Ring ve Earring seciminde kararsizim. Suan 61 im ve en fazla 1 ay daha pazar kastiktan sonra PK yapmak istiyorum. Ilk hedef 65+ daha sonra 75+ ve 80+ Ardreamda oyalanmadim hic ama RLB de biraz vakit gecirmek istiyorum. 25-30k NP biriktirip 70+ devam edecegim. Yuzuk ve Kupe kafami karistitiyor. Ve sun lar arasinda kaldim

Earring:
    Platinium Earring - Warrior Earring
    Platinium Earring : Verdigi Def ve 5 STR - 5 HP Bonus ilerleyen lvl de cok isime yarar diye dusunuyorum
    Warrior Earring : Mage lere karsi Resisteler cok iyi STR 5 yeterli ama 80 Healt vermesi bence kotu. Mage lerdenmi yoksa Meele lerdenmi cekinmem konusunda ikilemde birakiyor.

Ring
    Foverin - Ring Of Courage
    Foverin : 40 Def 5 STR 5 DEX 5 HP ve tum buyulere karsi 5 er Resist i var. Acikcasi Foverin benim Favorim :) Ama Resistlerin daha yuksek olmasini tercih ederdim.
    Ring Of Courage : 30 Def 7 STR ve 7 HP nin yani sira oldukca iyi resistelri var. Mage lere karsi ve Attack yonunden avantajli fakat Def in dusuk olmasi ve fiyati bence degmezmis gibi.

Tecrubeli Warrior lardan onerilerini bekliyorum. ROF onerecek arkadaslar lutfen yorum yazmasin maddi gucum ona yetmez bu itemlari tamamlarkende zaten bir hayli ugrasacagim :D

• bana göre 69lvl base warrior icin skill dagılımları
    60atak
    5master
    55 def

bu sekilde daha yararlı olur 55 def skili defansını arttırır str acmaya gerek bence priestler verior zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Hazir warrior ile ilgili konu acilmisken bende bir soru srayim:
    Ring ve Earring seciminde kararsizim. Suan 61 im ve en fazla 1 ay daha pazar kastiktan sonra PK yapmak istiyorum. Ilk hedef 65+ daha sonra 75+ ve 80+ Ardreamda oyalanmadim hic ama RLB de biraz vakit gecirmek istiyorum. 25-30k NP biriktirip 70+ devam edecegim. Yuzuk ve Kupe kafami karistitiyor. Ve sun lar arasinda kaldim

Earring:
    Platinium Earring : Verdigi Def ve 5 STR - 5 HP Bonus ilerleyen lvl de cok isime yarar diye dusunuyorum
    Warrior Earring : Mage lere karsi Resisteler cok iyi STR 5 yeterli ama 80 Healt vermesi bence kotu. Mage lerdenmi yoksa Meele lerdenmi cekinmem konusunda ikilemde birakiyor.

küpeleri we pe yaparsın hem resis destegi olur hem def olur pe ile yüzükleride acıkcası foverin+0 cok yararlı olmaz +1 olursa o zman işe yarar bence fov+0 ile roc+0 kıyaslanması uygun deil

Ring
    Foverin : 40 Def 5 STR 5 DEX 5 HP ve tum buyulere karsi 5 er Resist i var. Acikcasi Foverin benim Favorim :) Ama Resistlerin daha yuksek olmasini tercih ederdim.
    Ring Of Courage : 30 Def 7 STR ve 7 HP nin yani sira oldukca iyi resistelri var. Mage lere karsi ve Attack yonunden avantajli fakat Def in dusuk olmasi ve fiyati bence degmezmis gibi.

Tecrubeli Warrior lardan onerilerini bekliyorum. ROF onerecek arkadaslar lutfen yorum yazmasin maddi gucum ona yetmez bu itemlari tamamlarkende zaten bir hayli ugrasacagim :D

• Kupe olarak ; Platinium Earring +0 ve Warrior Earring +0
    Yuzuk olarak; Foverin +1 ve Ring Of Courage +0

Ikilemde kalmak boyle zor iste. 70 e kadar bu sekilde gidersem eger 70+ da butun takilarin + sini 1er artirmayi dusunuyorum 80+ da 1er daha artirayim diyorum.
  • 60atak
    55defans kalanı master ver 15str yi açma undy olmayınca warrior bir hiçtir fazla alacaksınki buff ı dayanıklı olasın undy aldığın priest den str de alırsın skill point boşa harcama birazcık defans karın olur fazladan tp skillinde açılır pk da ben kullanıyordum yakındaki adamına tp olabiliyorsun bazen canın azken ataklardan kaçmaya yarıyor
  • quote:

Hazir warrior ile ilgili konu acilmisken bende bir soru srayim:

Earring:

Ring

şöyle bir tavsiyede bulunayım
    heros valor (str güzel defans az gibi gözküyor fakat hayvan gibi resist var 40ar resist) şöyle düşünmeni tavsiye ederim yediğin damageların bir kısmı mage olsada olmasada karşı taraftaki silahın eementalinden gelir, avedon-giga-hb-sherion vs vs poison olmayan birçok silah kullanılıyor base de ve çoğu zaman 40 resistin 20defanstan daha fazla damage engellediğini görüyoruz.Defansiv yönden roc la bir tutuyorum ve fiyat açısından daha makul heros valor.Şöyleki 2x heros+1 roc0 a göre baya mantıklıdır. küpe olarakta kendi warriorumda min+1 kullanıyordum tavsiye ederim resist veriyor az bi hp veriyor str si gayet güzel satacak olsanda kolay kolay elinde kalmaz.

2xheros+1 ve 2xmin+1 ile mage lere karşı resistlerin gayet yüksek oluyor, str leri gayet güzel, hp ve def leri roc a nazaran çok az daha düşük fakat daha ucuza bu konfigrasyonu tamamladığına ve birkaç stat str yüksekliği ve yüksek resistlere denk geldiğini düşünürsen aslında en makul takılar bunlar
    f/p de bence liderler. warrior dedinmi akla mp reco ve paramunlar gelir :D baya faydasını göreceksin yatmaktan ve kaç saatlik kayıptan kurtarrırlar. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ctauren -- 22 Şubat 2010; 14:20:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

bana göre 69lvl base warrior icin skill dagılımları
    60atak
    5master
    55 def

bu sekilde daha yararlı olur 55 def skili defansını arttırır str acmaya gerek bence priestler verior zaten

Aynı şekilde düşünüyorum. Bunu yazmak için girmiştim. defansa 55 verirsen açılan skill kalkan taktığında defansını %25 arttırıyor. Kaçmak için birebir. Peşimde 1 partiyi az dolaştırmadım.
  • quote:

Kupe olarak ; Platinium Earring +0 ve Warrior Earring +0
    Yuzuk olarak; Foverin +1 ve Ring Of Courage +0

Ikilemde kalmak boyle zor iste. 70 e kadar bu sekilde gidersem eger 70+ da butun takilarin + sini 1er artirmayi dusunuyorum 80+ da 1er daha artirayim diyorum.

Küpe de minatours u , yüzükte heros valoru değerlendirmeye almamışsın. Ama ikiside çok güzel itemler. Heros valor tam bir mage düşmanı. Verdiği fr hp def. ve str bakımından en mantıklı seçenek diye düşünüyorum. Birde heros u +layabilirsen o zaman tadından yenmez :)
    (Def. çok düşmesin dersen heros+1 foverin+1 yapabilirsin)

Küpe olarak minatoursu önermemin sebebi de str odaklı olması. Bunun dışında hp ve resist bonusları da fena değil. 1 tane minatours 1 tane we. yapabilirsin. Ama + basmadığın sürece bence platinium earring gereksiz.

• En gicik oldugum noktada bu benim. Def in dusmesi hic hosume gitmiyor 2x Foverin 2x PE ile 967 Def vardi bende ve 2300 civarida HP. Ne Warrior nede Asas dan yana korkum yok. BP ler bile gozume free NP olarak gorunuyordu. Uygun fiyatli bulunca sattim tum takilari simdide kararsizim ne yapsam diye. Takilar olmadan BDW filan tahmin ettigim kadar zorlanmiyorum ama AP ve Def in dustugu cok acik.75 Olana kadar +7 Shell set daha sonra +7 veya +8 Krowas Set dusunuyorum. O yuzden sheller ile digerleri arasindaki Def farkini taki ilemi kapatsam diye dusunuyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.