Şimdi Ara

### Full Str Fire Glavie Rehberi(Farmsız) ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biliyorsunuzki bu oyunda önemli olan lvl atlamaktır.lvl farkı ile kasmanın çok sıkıcı olduğunu ve zaman kaybı olduğunu hepimizi biliyoruz.Evt şimdi olaya geçiyorum..

-Heuksal daima full gidilecek.
    -Soul Departs Spear Series full gidilecek.
    -Ghost Spear Attack Series full gidilecek.
    -Flying Dragon Spear Series full gidilecek.
    -Fire kendi skilimizden 4-5 lvl fark ile gidecek.
    -Heuksal passive ve Fire Passive full gidilecek.
    -Lighting koşmak için heuksaldan artırabildiğinz spleri buna verilecek, lv80 de fullenecek.
    -Cold'a lvl80'e kadar el sürülmeyecek.
    -Force'a lvl80'e kadar el sürülmeyecek.

Not:Cold,Force,Lighting ve Fire lv80 den sora yapılacak olan sp farm ile fullenecek.

Saygılarr.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrokeNHearT_ -- 4 Şubat 2007; 3:11:51 >

• saçma ama eline sağLIK
  • ben destekliyorum - Farmsz ve NET bağlantısı yüznden iki de bir ölmek istemiorsanız ve SP siz gitmek istiorsanız Glavie derim arkadaşn da dediği gibi özellikle Cold un fazla yararı yok glavieye.
  • Cold un glavieye çok yararı war bize asıl defansı veren o ama lv80'de yapacağımız sp farm ile fulleyecez onu yani çok uzun bir süre hiç buff kullanmayacaz.
  • çok saşma ''colda 80 lvl e kadar dokunmayacak'' çok saçma
    ben full str bladeim size anlatam nasıl gitğimi
    force 17 lvle kadar sadece ress açık
    cold sürekli veriyorum silah güçlendirme olarak kullanıyorum tüm skılleri açıyorum (ama dondurma yavaşlatma skıllerini uplamıyorum)
    lıgtınge sürekli veriyorum ama sadece hızlı koşma ve %7 magical damage arttıran şeyi açtım ve max yaptım)
    fıreya veriyorum silah güçlendirme açmadım. nuke açmadım fıre tower skılını açmadım diğerlerini upp lıyorum

3 geriden sp farm yapıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alptekinn_92

çok saşma ''colda 80 lvl e kadar dokunmayacak'' çok saçma
    ben full str bladeim size anlatam nasıl gitğimi
    force 17 lvle kadar sadece ress açık
    cold sürekli veriyorum silah güçlendirme olarak kullanıyorum tüm skılleri açıyorum (ama dondurma yavaşlatma skıllerini uplamıyorum)
    lıgtınge sürekli veriyorum ama sadece hızlı koşma ve %7 magical damage arttıran şeyi açtım ve max yaptım)
    fıreya veriyorum silah güçlendirme açmadım. nuke açmadım fıre tower skılını açmadım diğerlerini upp lıyorum

3 geriden sp farm yapıyorum.

kardeş biz str glavieden bahsediyoruz senin konuyla alakan yok.Blade zaten cold'dur
  • full int spear yapılandırması versen de biz de sevinsek(sadece heuksal skillerinden hangi skilli maxlamamız gerektiği yeter)
  • Bence çok doğru bir yapılandırma 80 e kadar pvp yapma sende .Çok güzel olmuş arkadaşım bunu yazmaya uğraşmak bile bir emek istiyor paylaşım için saol.
  • size yardımcı olduysam ne mutlu bana
  • bnce adamım farmsız char o kadar ii değil farmla kasmakta yarar war
  • Bencede farmla kasması daha iyi ama tabi<bian önce lvl 80 olup 1-2 ay boyunca farm yapmakta baska bi alternatif
  • ben bu gün tam olarak ince ayrıntı hesap yaptım

sp farma ihtiyaç duymuyorsunuz ama çok az bir süre 0 gap gidiyorsunuz

lv1-10 arasında 0 gap
    lv10-35 3 gap zaten düşük lv lerdeyiz ve çok sorun çekmeyiz lv atlamada
    lv35-50 2 gap
    lv50-60 3 gap
    lv60-63 0 gap
    lv63-70 2 gap

bu şekilde yapğınca heuksal ve fire ı maxlayabiliyoruz lg i de lv35 e kaddar çıkara bliyoruz

bütün skiller max seviyededir fire shield ve heuksal combolar hariç

ben bu şekilde kasmayı planlıyorum
  • bu düşüncede iyi tabi isteyen istediğini yapar benim yöntem çabuk lvl atlamak isteyenler için.zaten lv80'e gelince artık lvl kasma işi bittiğine göre sp farmdan yapıcak başka iş kalmıyo oda bitince al sana mükemmel bir char
  • char bu şekilde gittiğinde 80 lvl e ulaşana kadar weak lığından dolayı güçlük çeker zaten en az 3 lvl aşşağıdan cold ve lightında takip etmesi gerekli glaive ve fire da aynı şekilde 3 lvl aşşağıdan cold ve light 68e geldiğinde adamın 72 falan olur doğru sp farm ile bundan sonraki 8 lvl i babalar gibi alırsın. fire cıymış coldçuymuş hikaye 3 force mastry de min 68 lvl olacak, glaive ciysede glaive fire 80 değil 77 olacak yüzde 3 lük bi fark için maxlamaya gerek yok. 90 açıldığında 80 de yapmış olduğun farmlarla mastry lvl ini eşit olarak gidersin rahat bir şekilde 90 olursun.
  • hmm fena değil...
    eline sağlık..

ama farm yaparak ilerlemek hem maddi açıdan charı rahatlatır hemde iyi bir element ve tablet stoğu yapmış oluruz..

lvl 80 den sonra farm yapanları anlayamıyorum...

ayrıca tyar imzandaki
    "" Nick:Vermiyorum çünkü 50k pls,kervanımı kaçırdılar yardım,ks yapıyorlar yardım,bana char ver ve ana avrat düz giden küfürler yemek istemiyorum. ""

cümlesi ne kadar vahim durumda olduğumuzu hatırlattı bana...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tyar

char bu şekilde gittiğinde 80 lvl e ulaşana kadar weak lığından dolayı güçlük çeker zaten en az 3 lvl aşşağıdan cold ve lightında takip etmesi gerekli glaive ve fire da aynı şekilde 3 lvl aşşağıdan cold ve light 68e geldiğinde adamın 72 falan olur doğru sp farm ile bundan sonraki 8 lvl i babalar gibi alırsın. fire cıymış coldçuymuş hikaye 3 force mastry de min 68 lvl olacak, glaive ciysede glaive fire 80 değil 77 olacak yüzde 3 lük bi fark için maxlamaya gerek yok. 90 açıldığında 80 de yapmış olduğun farmlarla mastry lvl ini eşit olarak gidersin rahat bir şekilde 90 olursun.

kardeş senin düşündüğün şey direk güçlü olmak, önünegeleni yıkmak bu olayda bu yok buff olmayacak, lv80'de farm yapana kadar pvp de pek bişey yapamazsın.

• forum a geldim bilgilerim doğrultusunda insanları yöneltmek için ama o nickin ile ilgili yazdığım şey türklerin serverlardaki halini yansıtıyor.Örneğin geçen gün biri hotan da türk varmı diye yazı yazıyordu, evet var derdin nedir dedim, ama benden para isteme, seni kasmamı isteme, kervan götürme gibi konulardada yardım isteme, sadece oyun ile ilgili sorun varsa sana yardımcı olayım dedim. Adam aga bana char versene dedi, hayır dedim ve tam 30 dk sayıkladı nolur, Allahını seviyorsan bilmemne, bu yüzden yabancı bir guilde girip ingilizce konuşmaya başladım artık türkleri tanımıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrokeNHearT_

biliyorsunuzki bu oyunda önemli olan lvl atlamaktır.lvl farkı ile kasmanın çok sıkıcı olduğunu ve zaman kaybı olduğunu hepimizi biliyoruz.Evt şimdi olaya geçiyorum..

-Heuksal daima full gidilecek.
    -Soul Departs Spear Series full gidilecek.
    -Ghost Spear Attack Series full gidilecek.
    -Flying Dragon Spear Series full gidilecek.
    -Fire kendi skilimizden 4-5 lvl fark ile gidecek.
    -Heuksal passive ve Fire Passive full gidilecek.
    -Lighting koşmak için heuksaldan artırabildiğinz spleri buna verilecek, lv80 de fullenecek.
    -Cold'a lvl80'e kadar el sürülmeyecek.
    -Force'a lvl80'e kadar el sürülmeyecek.

Not:Cold,Force,Lighting ve Fire lv80 den sora yapılacak olan sp farm ile fullenecek.

Saygılarr.....

ah bi anlasam sp farm yapmaya üşenen arkadasları

sp farm yapmadan kasan vaktini bosa harcamıs demektir...

• arkadaş insanlar üçe ayrılır ;

1)oyunun başında farm yapanlar
    2)farm yaparak lv kasanlar
    3)oyunun sonunda farm yapanlar ok??
  • quote:

Orjinalden alıntı: BrokeNHearT_

arkadaş insanlar üçe ayrılır ;

1)oyunun başında farm yapanlar
    2)farm yaparak lv kasanlar
    3)oyunun sonunda farm yapanlar ok??

oyunun sonuna gelmissin neden sp yapıyorsun dimi:)
    sat charı git
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.