Şimdi Ara

650bin tl nakit için, yatırım fikri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
345
Cevap
10
Favori
22.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu yeterince açık beyler varmı kafasında böyle bir miktarla kurulacak riski az karı yüksek iş fikri ?
    şuanda 1 günlük faize koyuyorum her gün kendini yeniliyor ama kısa sürede degerlendirmessem zarar yapmaya başlıyacagım enflasyon yüzünden.
    650bin tl nakit için, yatırım fikri

Lütfen
    Araba al sat
    Ev/Dükkan/arsa al/kiraya ver
    Faize yatır diye tavsiyede bulunmayın ben aktif yatırım fikirleri düşünüyorum
    Ve yalvarırım %8 çok düşük 12-13 faiz alabirsin demeyin, bende farkındayım bunun ama şuan böyle gerekiyor.
    Fikirlerini paylaşan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yardss36 -- 21 Eylül 2017; 22:35:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana ver 750 günde biner biner öderim sen 100 bin tl kar edersin bende yolumu bulurum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fındık satın al.abi üretici zor durumda kilosuna 10tl fiyat çekmişler sen 15 e alırım dersen hemen satarlar. sonra sen o fındığı güzelce paketlersin yurt dışına kilosu 30tl den sayarsın %100 kar.
  • Taksi plakasi alinabilir bulundugunuz ile gore

• Daire al kiraya ver yattığın yerden para gelsin

• faize ver 10k para gelir

%15 veren banka bul

• Suriyeli kardeşlerimize bağışta bulun, CBmiz faizi ile sana 24 ayda geri öder.
  • Bitcoin veya ethereum al unut ytd

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

fındık satın al.abi üretici zor durumda kilosuna 10tl fiyat çekmişler sen 15 e alırım dersen hemen satarlar. sonra sen o fındığı güzelce paketlersin yurt dışına kilosu 30tl den sayarsın %100 kar.

Oldukca mantıklı geldi öneriniz,ancak şirket falan kurmam gerekmezmi ihracat için ? yoksa aracımı olmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: gereksizzz111

Taksi plakasi alinabilir bulundugunuz ile gore

Vasıfsız insan işi o dostum, karıda nispeten çok az. Ben marjinal ve riski ve karı daha yüksek birşey peşindeyim.

• Bana yatir. (Ogrenciyim) en buyuk yatirim egitime yapilandir. Ilerde millet vekili olursam unutmam seni

• Internet cafe acilabilir, veyahut genelev tarzı bir yer. Paraya para demezsin

• quote:

Orijinalden alıntı: asertyu

Bitcoin veya ethereum al unut ytd

Çok tehlikeli olarak görüyorum onları, gerci 3 sene öncede öyle dediydim

• quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Daire al kiraya ver yattığın yerden para gelsin

Dostum bu bir iş degil, karı çok çok düşük ve ileriye dönük bir büyüme potansiyeli yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TolgaReis_24

Internet cafe acilabilir, veyahut genelev tarzı bir yer. Paraya para demezsin

Herkesin kendi pc si oldugu için çok zor tutması, genelevde etik degil

• quote:

Orijinalden alıntı: 11 52 7

Bana yatir. (Ogrenciyim) en buyuk yatirim egitime yapilandir. Ilerde millet vekili olursam unutmam seni

Kısa vadeli yatırım düşünüyorum

• Sağlam temiz internet cafelere gidiyorum. Benimde pc var ama arkadaslarla ortam olunca direk geceriz yani. Yeterki seviyeli ve temiz tut.

• yardss36 kullanıcısına yanıt
    Taksi plakasi suan beyki degil ama 4-5 yil oncesine kadar mukkemmel bir yatirim araciydi 4-5 yil icinde fiyatini 3 e katliyan iller var ayrica 650 bine alicagin plakanin suan icin 4000 lira aylik getirisi olur diger gayrimenkullere bakildiginda bu rakam oran olarak cok iyi taabi suan taksiler pik doneminde bu zamanda alinir mi etraflica dusunmek lazim

• öğrencilere kredi ver.

tıp öğrencileri 6000le başladığı için sorun olmaz öğrenciliği bari düzgün yaşasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avatarım Ağır Çekim -- 20 Eylül 2017; 20:42:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gereksizzz111

Taksi plakasi suan beyki degil ama 4-5 yil oncesine kadar mukkemmel bir yatirim araciydi 4-5 yil icinde fiyatini 3 e katliyan iller var ayrica 650 bine alicagin plakanin suan icin 4000 lira aylik getirisi olur diger gayrimenkullere bakildiginda bu rakam oran olarak cok iyi taabi suan taksiler pik doneminde bu zamanda alinir mi etraflica dusunmek lazim

uber çok büyük tehdit oluşturuyor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.