Şimdi Ara

UPWORDS oyunundan anlayan varsa ::

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
4.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • dün arkadaşımla oynuyorduk bir konuda anlaşmazlık çıktı. Kurallarını bilen varsa yardımcı olsun lütfen.
    Şimdi şöyle ; kurallarda ; "Koyacağınız harfler yatay veya dikey olarak tek bir yönde olmalıdır." diyor.

arkadaş diyor ki: kelime oluştururken sağa doğru mesela harf koydu, sonra bir de yukarı doğru da harf koyabileceğini söylüyor. oysa ben sadece tek yöne doğru harf koyabilirsin diyorum. yani tek yöne doğru harf yerleşridiğinde yukardan veya aşağıdan bağlantısı olan kelime oluşunca puan kazanabilirsin ama tekrar puan aldıracak harfi hem yukarı hem aşağı koyamazsın diyorum..
    sizce doğrusu nedir?

ikincisi ise; ben tüm kelimeyi komple kapatacak şekilde üste geçirip harf diziyorum -yukarıdan bağlantıları var tabi-. ama arkadaş kabul etmiyor çünkü harf geçirdiğim o kelimeyi komple değiştiremezmişim.. mesela aşağıda yatay olarak AĞIZ kelimesini yukarıdan BACA ve diğer yukarıdan HAZ ile bağlı.. ben AĞIZ kelimesini komple elimdeki harflerle kapayarak IRAK yapabilirmiyim? arkadaş yapamazsın diyor...

• Okumayin la tuzak kafam karisi oyunu cok oynardim simdi eve gidince cope atmayi dusunuyorum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainOnedin

Okumayin la tuzak kafam karisi oyunu cok oynardim simdi eve gidince cope atmayi dusunuyorum ..

Hocam biliyorsan soyleyiver.

• 1.de tek yöne harf koyabilirsin. Ama o kelimeyi tamamladıktan sonra tekrar başka biryerde başka bir yöne harf koyabilirsin.

2.de tüm kelimeyi kapatabilirsin. Sonuçta 1 hafr değişincede kelime değişiyor. 10 harf de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Google- -- 10 Aralık 2012; 12:35:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Google-

1.de tek yöne harf koyabilirsin. Ama o kelimeyi tamamladıktan sonra tekrar başka biryerde başka bir yöne harf koyabilirsin.

2.de tüm kelimeyi kapatabilirsin. Sonuçta 1 hafr değişincede kelime değişiyor. 10 harf de

Teşekkürler
    Ama ilkinde bana biraz garip geldi. Yani ben saga dogru 3 tas koyuyorum , sonra bir daha 2 tas da yukardan aşağı dogru koyuyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.